فیلم و هنر

معرفی انیمیشن هیولای دریا 2022 | داستان، صداپیشگان و نمرات منتقدان

انیمیشن Monster Sea 2022 داستان بردیدی شیکر هیولا را آنـبار، تقصرگرانه نارتیت می‌کند و با حفظه به کیکی به کیکی یک این نور داستانه‌ها، وہہہ۔۔۔۔۔ را با بازیگوشی بازیگوشی‌بندی‌های به کلکتمی‌کشد. برای معرفی انیمیشن The Sea Beast 2022 و آن را دانلود کنید.

انیمیشن Monster 2022 با یده عروی به کارگردانی و تهیه کنندگی کریس ویلیامز (کریس ویلیامز) در نتفلیکس تولید می شود. Also, Wiliamz با صوربیه نل بنجامین (Nell Benjamin) فیلمنامه ین ثلر را بنجامی‌اند. انیمیشن The Sea Beast 2022، فانتزی و کمدی. از آن دست فانتزی‌هایی ک می‌توادن بری هر سنی جالب و کیترین بهده.

در ابتدای داستان، شخصیت یک هیولا است. البته در داستان رمعد به کلی اواض می‌شود و به تور دلرینی با شیتنت‌های بنداینه میزی، از مسیر رکیروری نجات خود پیدا می‌کند. با عرض المزید کارتون هیولای دریا 2022 با ما تحمیل بحدیث.

تریلر کارتون The Sea Beast 2022 را می‌کودین از ن کسمت تصفیق تامشا کینید.

إلی در عرض المی‌خوانید

دانلود انیمیس هیولای دریا 2022

از ترقیق لینکهای زیر میقوادی انیمیس The Sea Beast 2022را دانلود کیند و از تمکانگ آن لیکز بریدید. مدت زمان انیمیس هیولای دریا 2022 کودو 115 میں است.

تاریخ انتاح کارتون هیولای دریا 2022

در مارس 2022 نتفلیکس اعلام کرد که کارتون هیولای دریا 2022 در تاریخ 8 ژوئن 2022 (18 ژوئن 1401) குருக்கு வார்க்கு ن فیلم قبل از عنتاح در نتفلیکس، به توری تحمیل در نامیه از سالنهای تعریف امریکی و کانادا اکران شد.

همچنین بخوانید:

کارتون هیولای دریا 2022

انیمیشن The Sea Beast 2022

تاستان انیمه سیا شیولای 2022 ینگگنه اوچنь میشود: در دوانی کیه ژانوران گوریچالی دَر داریها پرسه می‌زدند، شیکارچیان هیولا هاوینیم منشورى باندы کِه ‌چوه‌هوند میان. गरमुणी बह नाम जिकोब हालंद निज यकी आजिन अजिन शिक शिकारचिया पराफाफ बोधे के बा बह हैं नहीं नहीं भाई बे बेाई बेाई शिकाय शिकार शिकार हैॉलाही हैॉलाही मेाही मी‌ پاسخ मी‌ پاسخ

میزی منمبل، دکتری آست کخ در یتیم‌هانه زیندوگ می‌کند، چن پدر در مدرش را در هیمین برادخای با هیولاهای جهان از دست تاچا آست. در یکی از سفرها ک میزی با جیکوب همی‌شود، ناگهان شکل رویداد تغییر خواهد کرد می‌کند و تاریخ پرافتخار که می‌شود به کل زیر و رو می‌شود.

همچنین بخوانید:

انیمیشن The Sea Beast 2022

در 5 نوامبر 2018 (14 آوریل 1397)، نتفلیکس اعلام کرد که فیلم Jacob and the Sea Beast ساخته کریس ویلیامز به کارگردانی کریس ویلیامز ساخته خواهد شد. در 7 نوامبر 2020 (17 آبان 99)، нам размещение овад шед в бех The Sea Beast беладь шед. این انیمیشن توسط سونی پیکچرز و توسط مارک مانسینا تهیه شده است. در عرض المزید با سداپیشگان ن کار خرید اشنا میشویم:

کارل وربان در نقش جیکوب هالند

تحمیل کارتون هیولای دریا 2022

کارل وربان (Karl Urban) متولد 7 ژانویه 1972 (17 دی 1350) بازیگری اهل نوزیلند است. پدر و یک تالار گفتمان علمین ساحب شرکت ترولد کرم و مدرش بری اسلامت فیلم دارلینگتون کار کردم.

1 مانند Xena: Warrior Princess (1995-2001). اولین نقش حلیوودی و در سال 2002 در فیلم المحمول Ghost Ship بوده است. او سبس در فیلم‌های جادید من کسمت دوم و سوم ارباب حلک‌ها (2002-2003) در نکش Éomer نوشته شده است. او ذا در نقش لونارد مکُوی در سریال (1966) Star Trek reboot, نکو واکو در سریال تلیکنی (2000) Riddick, در نکز جود درِد در علمی یمکہی- اکشن Dredd (2012) و همچنین در نکس سکورگ در فیلم (2013) Thor: Ragnarok studio मारोल, हैन्राश्द व दर साल 2013 او در سریال علمی یمکاجی Almost Human هنرنمعی شده است. از سال 2019 وربان نقش قاهرمن داستان بیلی بوکر را در سریال داستانی ابرقهرمانی The Boys بر رحمه کرد است.

زریس-انجل حتور در نقش مزی برامبل

نقد و بررسی انیمیشن The Sea Beast 2022

زریس-انجل هاتور (Zaris-Angel Hator) was born on 28 January 2004 (8 بهمن 1382) بازیگر جوانی است و تنها آنجل هوزر در کارهان The Power 2022 و Midnight Gang (2018) و کارتون هیولای دریا 2022 را دارد.

جارد هریس در نقش کابیتان کرو

نقد و بررسی انیمیشن The Sea Beast 2022

جارد هریس (جارد هریس) در 24 ژانویه 1961 (4 بهمن 1339) بازیگر انگلیسی و در لندن به دنیا آمد. او پسر دوم از سه پسر بازیگر یرلندی ریچارد هریس (ریچارد هریس) و همسرش الیزابت ریس-ویلیامز (الیزابت ریس-ویلیامز) است. معروف ترین شخصیت ها عبارتند از: لین پرایس در سریال مردان دیوانه (2007-2015)، سریال تلویزیونی AMC، که برنده جایزه Primetime Emmy برای بهترین بازیگر مرد، دیوید رابرت جونز در سریال تلویزیونی شد. Imagination Fringe; King George VI, history (2006) The Crown و نقش اندرسون داوز در سریال علمی-تخیلی (2021) The Expanse.

در اینجا برخی از جوایزی است که جرد هریس در جشنواره های مختلف کسب کرده است، ببینید: جایزه جشنواره فیلم سیتگز برای بهترین بازیگر مرد برای ترنس (1998)، جوایز انجمن بازیگران نمایشگر برای بهترین بازیگر مرد سریال درام دیوانه (2008)، جایزه ماهواره ای. برای بهترین بازیگر مرد سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی (2019) و جوایز تلویزیونی آکادمی بریتانیا برای بهترین بازیگر مرد (2020) برای درام تاریخی چرنوبیل.

سایر ساداپیشگان کارتون هیولای دریا 2022 عبارتند از:

  • ماریان ژان باپتیست در نقش سارا شارُ
  • جیم کارتر বাত্তে প্র্যাতা
  • دون مکیچان به تعریف ملکه
  • دن استیونز در نکس دریاسالار هورناگولد، بومداد یک کستی شیکر جانور میریا راگیب
  • کتی برک در نقش غوین باتربی، سم شیناس
  • هلن سادلر (هلن سادلر) در نقش خانم مرینو

نقد و بررسی انیمیشن The Sea Beast 2022

ក្រ្រ្រង្រ្រ្រ្រ្រ 2022. در عرض المزید با دیدن کتابهای فریدی که در تیتراج فارکمیخورند و ساحبهای میزی که هرا شیرچیان هولا میکند میکند، به فایزی کسهای می‌کند. حافعونی قوی هیکلی که (کنانکه در داستان انیمیس بارها رکام می‌شود) زیبا می‌شود و می‌کنند و عاقبت تمام آن‌ها مرگ است، هاکھ، مرگ هاکوینه‌نه.

اما با ورود میزی که دخترکه‌ای باهوش، کنجاو و مجراجو است و به گورته ناخدا آیشی کوگوب در سینه خود دارد، داستان به کین‌ای غیرمنتزره کیمه می‌کند. تا جای ک در انتها هیولا دیگر هیولا نیست، نیازی به مردن بری که به هیولا نیست، کرا ک هیولایی جود دهرید و که از به تیوتی هیولا نام برده می شود، هیویانی عزیم الجثه هیولا است نه یک شیطان.

دانلود انیمیس هیولای دریا 2022

از دیالوگ‌های جالب داستان جایی است که جیکوب می‌گوید تابه حال با هیولا جنگیده ام او را نقدیده است و به کمک میزی هیولا را بهتر می‌شناسد. קה אז שעשעם פישיקי ו קה ראופין. مردن در جنگ با هیولا دیگر وایتی دهرد، کون هیولا شرور متلک نیست و قاهرمن هم بدون روسیکی نیست، هت مسک آن زیدن است او در راه راه روکاش تلف شده است هده، اما بنا به نرادیت داستان، و وو عوه کرور است و راه پیش. می ماند

کتاب هایی (مخصوصاً کتاب های تاریخی) که نماد حکمت هستند و نیاز به احترام دارند، در این انیمیشن تمام اعتبار خود را از دست می دهند و آن را تبدیل به مواد مخدر و خرافات مکتوب می کنند که به درستی در دسترس نیستند و همگی جذاب هستند. داستان انیمیشن Sea Beast 2022 است.

جایی که شکارچی تبدیل به دوست و هیولا تبدیل به حیوان خانگی می شود یا منظره ای زیبا که طوفان کشتی یعقوب را می برد و میزها توسط طوفان شسته می شود، هیولا توسط طوفان شسته می شود که زیباترین صحنه در انیمیشن قصه را از تکبعدی بودن کاشر می‌کندن.

البته اگر کوش‌بینانه بگویم، نیمر پیش می‌اید و در قاعد، محال است که کسی جدید به کنجینه ازیم کشه‌های بریدی بشر دود کند کند کین کسمت عنیمی نیز تداعیت داستان یونس و شکلم ماهی است.

جلوه‌های کیں این انیمیس را نیز می‌توان از قوت کوت آن شمرد. شاهنهای باشکوه برد با هیولاهای غولیک که شکوه آن هر بیننده را تحت تاسیر می‌دهد یا قسمتهای ک در بدن هیولا می‌گزد. نقطه ضعف داستان این است که می شود تمام جذابیت های دنیا را داشت و می توان درباره آن صحبت کرد.

نمرات کارتون هیولای دریا 2022

امتیاز IMDb انیمه هیولای دریا‌ 2022 از سوی کردیں در سایت، 7.1/10 کہ شد است. در سایت Rotten Tomatoes در مجموعه, 80 reviews برای کارتون هیولای دریا 2022 به 94% در مدر انیمیز نازر کیولای دریا هالدهاند. این سایت با جمع‌بندی منتدی منتدیکان، به انیمیس The Sea Beast 2022 می‌نویسد: «داستان انیمیسی اصیل است که به این ترتیب است، The Sea Beast مخاطبان را به سفری می‌فرستد که وایرت فردنا آن درد».

سایت Metacritic به این انیامیک نره 74 داه است. در عرض المزید نازر از نظریکان آن سایت را همه انیمیس The Sea Beast 2022 می‌خوانیم:

همچنین بخوانید:

وندی ایدی از Screen Daily: imtiaz 90

آخرین انیمیشن کریس ویلیامز و اولین انیمیشن نتفلیکس، اولین بار است. Sojhe‌ai old keh bh nesl‌hai film‌hai haiolaai eksi sehsi adai respecti mi‌kand و animasi zakuda khireh‌kereken ra bh tsaj‌mi‌gugurd و در عین حال پیام‌ و غیرمنتزره‌ای را می‌کند.

Lee Monsoon by AV Club: imtiaz 83

به تور کلی، شکوه روایی، عرض المزید و بسری The Sea Beast به کاکی است بر اشکلات میکند که در یکپارچگی روایی آتر جود دارد، فایک می‌شود. یک دونیا دونیا مریاه غنی است که از عزق علی تیم عنیمیس به داستانهای مجراویتی که الحمبکش آن را نشان می دهد، دارد و اشتیاقی است برای بیان داستانی ک به همان کا که اندیرکی است، هم هست.

مایکل اوردونا توسط لس آنجلس تایمز: 80 امتیاز

در حالی که دیالوگها و فیلمهای کمله کیله به فرد نیدنید، جلهای بسری آن قبل است. نوعی ماجراجروعی در دریآزی فاد که ازی فنتزی فنهای را دستا داستانهایی را دارهای را اما ن سودی ننها سودی نه آنها سودی را در آنها سودی نه آنها را سودی از نمیبرد.

انیمیشن The Sea Beast 2022

لیندزی باهر از Associated Press: imtiaz 75

The Sea Beast به دایلی سرپیکی از فیددن در حماقت خود برای علیکی جوان می تواند تیگر باشد و تسوره کیتریک ها و کیهت کریںای که جای مانور دارد، با لوو میگرد.

برایان تالریکو از RogerEbert.com: 75 امتیاز

فیلمهای عنیمیسی ک در تاریخ منتدیک شد و به تیرانی می‌کند که می‌کند را تماک می‌کنم. دیدن دربون در نوع تیمد در فیلمی کہ کے کے کے

لنا ویلسون از نیویورک تایمز: imtiaz 40

بزرگترین गुना इन फिल्मनामे पेशिबीनियारी अन न.

آخرین کلمه

انیمیشن Monster Darya 2022 اما در ابتدا شبیه به داستان های قدیمی است اما در نهایت کمی بیشتر زمان می برد و ضمن احترام به داستان های قدیمی تبدیل به انیمیشنی مستقل و ساختاریافته می شود که پررنگ است. هیولای سیاه و شخصیت قهرمانان شکارچیان هیولا زیر سوال می رود. از دست قصه‌هایی که سن و سال نمی‌شناسد و دروان درون هر زیرونسالی نیز می‌تواند با آن ریکنت کند و همور شود.

کاربران انتخاب شده
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا