معرفی ابزار هوش مصنوعی الجی

به زودی از نسخه توسعه یافته ابزار هوش مصنوعی الجی برای استفاده در واحدهای کسب و کار گوناگون مشابه با چت بات ChatGPT رونمایی خواهد شد.
شرکت کره ای ال جی، قصد دارد نسخه بهبود یافته ابزار هوش مصنوعی الجی را در آینده معرفی کند که امکان استفاده در واحدهای کسب و کار مختلف خود اعم از دستگاه های الکترونیکی را دارد.
بیشتر بخوانید: ابزار هوش مصنوعی Stable Doodle برای تصویرسازی از طرح های ابتدایی معرفی شد [+ویدیو]
معرفی ابزار هوش مصنوعی الجی
نرم افزار Exaone 2.0 ال جی، درواقع مدل ارتقا یافته نسخه ای است که در سال 2021 رونمایی شد و توانایی درک تصاویر و همچنین یادگیری اطلاعات را به زبان کره ای و انگلیسی دارد.

بنابراین ال جی در شمار شرکت های فناوری سراسر جهان قرار خواهد گرفت که اپلیکیشن های هوش مصنوعی مشابه ChatGPT شرکت OpenAI را روانه بازار کرده اند. «کیونگون بائه»، مدیر تحقیقات هوش مصنوعی ال جی طی یک کنفرانس مطبوعاتی در سئول درباره این ابزار هوش مصنوعی بیان داشت: «ما تنها شرکت کره ای هستیم که موفق شده ایم یک مدل چند وجهی دو زبانه را تجاری سازی کنیم.»
لازم به ذکر است که آموزش این نسخه جدید با بهره گیری از حدود 45 میلیون ایده و امتیاز انحصاری و 350 میلیون تصویر، انجام شده است.
بیشتر بخوانید:

    تماشا کنید: تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان ؛ زن ایرانی از نظر هوش مصنوعی چه شکلی است؟
    طراحی چهره برندهای مشهور با هوش مصنوعی ؛ اگر هر برند چهره ای داشت چه شکلی بود؟
    همکاری رقبا در ساخت هوش مصنوعی جدید ؛ محصول مشترک متا و مایکروسافت چیست؟

دیدگاه شما در خصوص ابزار هوش مصنوعی الجی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
 

دکمه بازگشت به بالا