دانش و فناوری

مطالعه جدیدی عدم توانایی اینستاگرام در محافظت از زنان را نشان می‌دهد

اگر صادقانه بگویم، فضای اینستاگرام اصولا مناسب بچه‌ها و شاید حتی نوجوانان نباشند. چرایی که در آن منتشر می‌شود، روح و روان آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. علاوه بر این، زنان را در مقابل محافظت از خود نشان می‌دهد. مانند ترنجی همراه باشید.

عدم امنیت در محافظت از زنان به چه دلیلی است؟!

علیرغم تمام تلاش‌ها برای محدود کردن محتوای مضر، اما ظاهرا اینستاگرام نمی‌تواند در این دنیا وجود داشته باشد. یک مطالعه جدید نشان می دهد که این شبکه اجتماعی در مورد 9 10 رفتار توهین آمیز نسبت به زنان عمل به خوبی نمی کند و علاوه بر این صدها کاربر آذردهنده، ماهها پس از گزارش شدن این پلتفرم همچنان فعال بوده است.

مطالعه مورد بحث به درستی Hidden Hate یا افراد پنهان نام دارد و توسط مرکز مقابله با نفرت دیجیتال (CCDH) که یک سازمان بین المللی غیرانتفاعی است و برای مبارزه با سوء استفاده آنلاین و اطلاعات نادرست ایجاد شده، گرفته شده است.

نتایج مطالعات تاثیر منفی رسانه های اجتماعی بر کودکان و نارضایتی آنها را نشان می دهد

این مطالعه شامل یک گروه آزمایشی واقعا کوچک و گروهی از فراد در طی یک دوره یک ماه، پنج زن شرکت کننده در مطالعه در مجموع 8717 پیام دریافت کردند و دریافتند که از هر 15 پیام، 1 پیام ناقض سیاست های اینستاگرام در مورد توهین آمیز است.

این آمار حدود ۶.۵ درصد یا در کل ۵۶۷ پیام است. ل ک رباربر از طریق ابزارهای موجود در این پلتفرم گزارش شدند

عدم جلوگیری از محافظت از زنان

عمران احمد، مدیر عامل CCDH، اظهار کرد که اینستاگرام با ایجاد سهل انگاری فرهنگی که در آن سوء استفاده از مشتریان انتظار هیچ عواقبی را ندارند، در کنار سوء استفاده از مشتریان قرار گرفته است و به نظر هیچ وقت یک حرکت مبارزه گرایانه با آزارا زنان در شب. اجتماعهی رخ نمی‌دهد. متا و اینستاگرام باید حقوق زنان را مقدم بر سود قرار دهندگان.

شرکت کننده در این تحقیق چه کسانی بودند؟

برای کسب اطلاعات کافی، CCDH باید چند چهره بسیار محبوب را درگیر این تحقیق کند. عنج زن حاضر در این مطالعه به 4.8 میلیون نفر سسد تعجب می کند اگر بدانید یکی از شرکت کنندگان در این مطالعه، هنرپیشه معروف همبر هرد سک که در فیلم های پرفروشی مانند آکوامن و لیگ عدالت نیز بازی می‌کند.

اینستاگرام برای کودکان امن نیست ربات‌ها در حال فروش نامناسب در هن هستند

اس از وی نیز راشل رایلی ، مجری برنامه مسابقه Countdown در انگلیس نفر بعدی است. جیمی کلینگلر، یکی از بنیانگذاران Reclaim This Streets، ررایونی گوردون، روزنامه نگار و نویسنده مشهور.

ممکن است کسی استدلال کند که افراد مشهور بیشتر مستعد سوء استفاده هستند و موارد منفی هستند، اما پیامهای دایرکتی که این پنج زن را از صریح جنسی و سوء استفاده از آن استفاده می‌کنند، می‌کنند. اهرا امبر هرد کسی بود که بیشترین تاثیر را از این آزمایش داشت. اوهای تهدید مرگی علیه خود، خانواده و دختر نوزادش دریافت کرده بود.

اا م م م ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز چیزی که حتی نگران‌کننده است، این است که این نقش قبل از اینکه اینستاگرام باشد.

عدم جلوگیری از محافظت از زنان

چیزهایی که برای چهار زن دیگر فرستاده می شوند به مراتب حتی بدتر و زنندهتر هستند، بنابراین ما لحن خوب مطلب را حفظ می کنیم و هیچ یک از آنها را در اینجا ذکر نمی کنیم، اما می توان تمام جزئیات را از مطالعه منتشر کرد.

اینستاگرام با این موضوع مخالف است

به گفته PhoneArena، سیندی ساوتورث ، رئیس ایمنی زنان در متا ، (شرکت مادر اینستاگرام) ، بیانیه‌ای رسمی منتشر کر. دقیقا یک سال پیش، در آوریل ۲۰۲۱، ویژگی هویت به نام Hidden Words یا کلمات پنهان را راه اندازی کرد. قرار بود این قابلیت به کاربران اجازه دهد تا پیام‌های دایرکتی که دشمنی و تنفر را از آن فیلتر کنند.

اینستاگرام ارسال دایرکت به کاربران زیر ۱۸ سال توسط بزرگسالان را محدود خواهد کرد

طبق گفته CCDH، این ویژگی هم از نظر فنی و هم از نظر روانی کاملاً بی اثر است. زیرا افراد را ملزم می‌کند که خود را در معرض کلمات و عبارات توهین آمیز قرار می‌دهند علاوه بر این، متخصصان CCDH همچنین نشان می دهد که دسترسی به داده ها حاوی پیام های توهین آمیز برای کاربران اینستاگرام است، زیرا ویژگی هایی مانند حالت Vanish Mode، به طور خودکار پیام را پس از مدت زمان مشخصی از بین میبرد. نظر شما در این مورد چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا