فیلم و هنر

مصاحبه جنجالی فریبا نادری درباره بازی در سریال ستایش


تیتربرتر فریبا نادری، بازیگر سینما و تلویزیون این روزها بیشتر با شبکه نمایش همکاری داخلی دارد. او درباره حضور نداشتن در پروژه‌های تلویزیونی می‌گوید: پیشنهاد برای حضور در تلویزیون زیاد است، اما آنها برایم جذابیتی نداشتند و نمی‌توانستند مرا به چالش بکشند تا قبول کنند.

مصاحبه جنجالی فریبا نادری درباره بازی در سریال ستایش


مصاحبه جنجالی فریبا نادری درباره بازی در سریال ستایش
مصاحبه جنجالی فریبا نادری درباره بازی در سریال ستایش

نادری درباره اینکه این روزها چه کاری دارند؟ :فت: برای شبکه نمایش خانگی بازی در سریال هستم اما فعلا به دلیل اینکه هنوز روابط عمومی کار، خبری اعلا نه.

این بازیگر داد: در این مدت برای حضور در تلویزیون های زیادی که داشتم و هنوز هم دارم اما در ادامه پیشنهادها، متن خیلی جذابیت دارد که بخواهم قبول کنم. نقش های تکراری به من پیشنهاد می شود که برای من چالش برانگیز نبوده است. بنابراین خودم هم دوست ندارم تکرار شوم. خوبی که بخواهم در آن بازی به من پیشنهاد نشده است. آخرین کارم در تلویزیون سریال «از سرنوشت ۳» بود.

بازیگر سریال های «سال های مشروطه»، «چک برگشتی»، «فاکتور هشت» و «ستایش ۲ و ۳» همچنین درباره جوانسازی سازمان صداوسیما و تغییر و تحولاتی که در شبکه های تلویزیونی رخ داده است، اظهار کرد: من خیلی در جریان تغییرات تغییر و تحولات سازمان صداوسیمانبودم م رب ت ت ت ت ت ه ه ه ه ه ه کان کاملاً تعریف دارد و مشخص است که چه نظارتی بر آن درست است مدیر بودن اسمش قشنگ است ولی انجام کار و ماندگاری اش به خوشنامی خیلی مهم است.

مردم می توانند دوباره تلویزیون را دوست داشته باشند اگر …

آیا در پاسخ به اینکه آیا پیشنهادی برای بهبود وضعیت تلویزیون به مدیران این رسانه دارد؟ تاکید کرد: بهتر است از من خود افرادی که در کار قرار دارند، می دانم که مخاطب چه می باشد و کاملاً آگاه است. من چه مخاطب می‌گوید اگر ممکن است دوباره اتفاق بیفتد حداقل یک دهه گذشته می‌شود و مردم دوباره تلویزیون را ه

نادری که در سریال «ستایش» نقش پری سیما را ایفا کرده بود، با اشاره به بازپخش «ستایش ۲» از شبکه آی فیلم در پاسخ به اینکه آیا سریال را تماشا می کند و نظرش درباره موفقیتش در ایفای نقش منفی که در این سریال داشت. آیاست؟ :فت: مشغله ام زیاد است و بازپخش سریال را نمی بینم اما آنقدر دیده ام که دیگر «ستایش» را حفظ کرده است. به طوری که شنیده ام مردم موقع دیدن «ستایش» مرا فحش می دادند. تمام تلاشم این بود که واقعاً این اتفاق بیفتد و خوشحال شدم که این اتفاق افتاد، زیرا همین که این را می‌شنوم یعنی کارم را درست انجام داد و از سوی کارگردان، آقای سعید سلطانی به درستی هدایت شد. واقعاً دریافتم وقتی دیدم مردم آنقدر نقش مرا باور کرده اند که به من فحش می دهند.

ادامه دادن سریال هایی مثل «ستایش» آزار مخاطب است

این بازیگر در پایان درباره ساخت دنباله سریال هایی مثل «ستایش» و احتمال موفقیت آنها تاکید کرد: ادامه دادن چنین سریال هایی معنی ندارد چون تکلیف تمام کاراکترها مشخص شده است. ادامه دادن اینگونه سریال ها از نظر من بیشتر اذیت کردن مخاطبان است. تمام بازیگران «ستایش» در فصل سوم مشخص شد و دیگر جذابیتی برای مخاطبی که بخواهد ادامه داشت


فرودگاه ها:

بیوگرافی فریبا نادری


بیوگرافی فریبا نادری
بیوگرافی فریبا نادری


فریبا نادری (زاده ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران) بازیگر ایرانی و همسر سابق مسعود رسام است.

زندگی نامه

فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر و دو خواهر دارد. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگتر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجاس. او پس از مرگ همسرش در سال ۱۳۸۸ در مصاحبه‌ای با اعلام خبر کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما نخواهد ازدواج کرد.

و ا ا ا ا:: « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « « حتی کوچکترین سخنان او برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره‌ام از اوست که هنوز م ر


دنچه دیگران می خوانند:


گردآورنده: مریم بالوی فیلی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا