دانش و فناوری

مشکل میکروفون اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا کاربران آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد

شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری همواره محصولات خود را با بالاترین میزان دقت و کیفیت تولید می‌کنند تا از بروز مشکلات و رخدادهای غیر منتظره جلوگیری نمایند. اما گویا این بار اپل کمی بدشانس‌تر از رقبای خود شده و مشکل میکروفون اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا کاربران آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مشکل میکروفون اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا کاربران آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد

یک یادداشت داخلی اپل که اخیرا توسط MacRumors به ​​دست آمده است، نشان می‌دهد که این غول فناوری از یک مشکل اصلی آگاه است که کاربران اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا را تحت تاثیر قرار داده می‌دهد. از آنجایی که این باگ روی میکروفون تاثیر می‌گذارد، در این یادداشت ذکر شده است که کاربران ممکن است نتوانند سیری را برای شنیدن گفته آن‌ها متمایل سازد و ضبط یادداشت‌های صوتی نیز می‌تواند مشکل ساز باشد.

تماس‌های تلفنی نیز یک مشکل دیگر هستند، زیرا هر چیزی که کاربر اپل واچ می‌گوید، طرف دیگر مکالمه احتمالا آن را نمی‌شنود. هر برنامه‌ای که به میکروفون ساعت متکی باشد احتمالا به درستی کار نمی‌کند و برنامه Noise نیز پیامی را نشان می‌دهد که می‌گوید Measurement Suspended؛ یعنی برنامه Noise نمی‌تواند سطح صدا را هنگامی که اپل واچ در حالت Water Lock یا زمانی که میکروفون یا بلندگو در حال استفاده است، بررسی کند.

اپل می‌گوید که این مشکل مربوط به سخت افزار نیست و می‌توان با راه اندازی مجدد ساعت به طور موقت آن را برطرف کرد. اپل همچنین پیشنهاد کرده است که کاربران مطمئن شوند که ساعت هوشمند آن‌ها به جدیدترین نسخه watchOS به روز شده است که نشان دهد شاید یک آپدیت نرم افزاری برای حل مشکلات در دسترس باشد.

مشکل میکروفون اپل واچ سری ۸

به گفته وب سایت خبری PhoneArena، باید اشاره کنیم که این مشکل بر روی میکروفون‌های اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا تاثیر می‌گذارد. کسانی که از این مشکل شکایت دارند، می‌گویند که میکروفون پس از مدتی توانایی پاسگویی را از دست می‌دهد و همچنین از کار می‌افتد. از آنجایی که روش حل مشکل پیشنهادی اپل توسط این شرکت، یک راه حل موقت نامیده می‌شود، گویا توسط کاربران پاسخ ماندگارتری برای آن درخواست شده است و به همین دلیل است که انتظار داریم به‌زودی یک آپدیت جدید منتشر شود.

قیمت اپل واچ سری ۸ از ۳۹۹ دلار برای مدل GPS یا ۴۹۹ دلار برای مدل GPS + Cellular شروع می‌شود. اپل واچ اولترا دارای اتصال سلولی است و قیمت آن ۷۹۹ دلار است. نظر شما کاربران ترنجی درباره مشکل میکروفون اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا که کاربران آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد، چیست؟ آیا شما با میکروفون اپل واچ سری ۸ یا اپل واچ اولترا خود مشکلی داشته‌اید؟ اگر چنین است، به ما بگویید که چگونه این مشکل را حل کرده‌اید؟!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا