دانش و فناوری

مشکل شارژ آیپد مینی ۶ بعد از آپدیت iPadOS 15.5 گزارش شده است

در آپدیت‌های نرم‌افزاری محصولات اپل، معمولاً بسیار کم پیش می‌آید که دستگاه‌های این شرکت با مشکلاتی روبرو می‌شوند. مویا این موضوع دور از انتظار نبوده و بر اساس اخبار دریافتی شاهد بروز مشکل شارژ آیپد مینی ۶ بعد از آپدیت iPad OS. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مشکل شارژ آیپد مینی ۶ به چه چیزی رخ داده است؟!

در خط تولید اپل، آیپد محصولی است که نمی‌توانم آن را نادیده گرفت. ن ا ی س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س س و و و اخیرا آیپد مینی ۶ نه نزدیک به یک سال از ارائه آن می‌گذرد، دوباره دچار مشکل شده است. از آپدیت بعدی، آیپد مینی ۶ حالا نمی‌تواند شارژ شود و کاربران از این وضعیت راضی هستند. برخی از کاربران باید این مشکل را با ارائه گزارش‌دهنده انجمن اپل و جوامع دیگر انجام دهند. آن‌ها ادعا می‌کنند که iPad mini 6 آن‌ها پس از آپدیت به iPadOS 15.5 نمی‌تواند شارژ شود.

مشکل شارژ آیپد مینی ۶

اینها تنها بخشی از برنامه های اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. راربرانی که هزینه های شارژ مشابهی را گزارش می‌کنند، پیشنهاد می‌کنند که این دستگاه را ریستارت کنند. با این حال، این اقدام مشکل را حل نمی‌کند. سایر ادعاها می‌کنند که حتی پس از راه‌اندازی دوباره می‌آیند ۶، مشکل دوباره می‌شود. این روش بدون شک یک راه حل موقت است.

بیانیه رسمی اپل درباره این مشکل

در حال حاضر یک پاسخ رسمی از طرف اپل در رابطه با این موضوع وجود دارد. این شرکت ادعا می‌کند که علت اصلی این مشکل، آخرین نسخه سیستم آی‌پد است. ه ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت اگر تا به حال یکی را شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. رب م س س م رب سیستم عامل آیپد آیپد آیپد آیپد آیپد آیپد آیپد آیپد سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل سیستم عامل در مورد این iPad mini 6 ، قبلا بازخوردهای زیادی از کاربران وجود داشته است.

به گفته خبرگزاری GizChina، این دستگاه در گذشته دارای مشکل از جمله مشکل jelly-screen است در مورد مشکل فعلی، اپل به کاربران مطمئن می‌دهد که مشکل بعدی این دستگاه را حل خواهد کرد. من تو را راحت نخواهم گذاشت: پیش تو خواهم آمد.

در صورت به‌روزرسانی جدید این دستگاه را دریافت نکرده‌اید، لطفاً سیستم‌های خودکار را خاموش کنید تا از آپدی ی ش استفاده کنید. ظاربران رابران در مورد مشکل شارژ آیپد مینی ۶ بعد از نصب آپدیت iPadOS 15.5 چیست؟ به نظر شما راه حل اپل می‌تواند پاسخگوی حل این مشکل باشد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا