دانش و فناوری

مشکلات نمایشگر گلکسی S20 و +S20 و S20 Ultra دوباره پدیدار شده است

حدود دو ماه پیش بود که برای شما کاربران در ترنجی از برخی از مشکلات موجود در نمایشگر سامسونگ گلکسی S20 نوشتی ن خبر را به یاد دارید؟ حال پس از چند هفته گویا نمایشگرهای این دستگاه بازگشته‌اند و متأسفانه به نظر می‌رسد این موضوع اساساً یک اش است. خاطر داشته باشید که در صورت فراگیری این مشکل، احتمالاً سامسونگ گوشی گلکسی S20 شما را در صورت دادن. اما اگر اینطور نبود چ زیزی از گارانتی دستگاه شما باقی نبود،

در سمت دیگر اما به نظر می‌رسد شکایات گلکسی S20 در حال حاضر انباشته شدن است. صفحه سبز یا در روز های مختلف برای کاربران بیشتر و بیشتر مشکل می‌شود و آنها شکایات خود را به توییتر می‌کنند.

در واقع این اتفاق جدید و مشکلات مشابه در مدل‌های قدیمی‌تر مانند گلکسی S7 نیز وجود دارد. بقیه دنیا مثل S20 نیست چقدر خطرناک هستند. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. ن ا د د ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر را س ر ر on a day.

برنامه‌هایی که چند ماه پیش گفته‌اند، گزارش‌هایی مبنی بر نمایشگرهای گل‌های 20 می‌دهند که بدون هیچ دلیلی از کار می‌افتند و کاربران مجبورند صفحه‌نمایش دستگاه خود را تغییر دهند. موضوع ناراحت کننده اما این بود که در برخی از دستگاه های خارج از گارانتی بود. سیرا سری S20 بیش از یک سال بود که تا آن زمان عرضه شده بود.

شباره ملکسی S20 و + S20 و S20 Ultra دوباره پدیدار شده است

الکسی اس 20 پلاس و اس 20 اولترا نیز دوباره به مشکلات خطوط درون نمایشگر مبتلا شده اند

اکنون مشکل دیگری وجود دارد که نمایشگر گوشی های کاربران را در گلکسی اس 20 و اس 20 پلاس و اس 20 اولترا گرفتار کرده است. نه این بار وب سایت خبری AndroidPolice است، می‌گوید که کاربران این تلفن‌ها یک خط سبز یا ظاهری را گزارش می‌کنند که ر. برای، این اتفاق پس از چند بار تغییر رخ داد. اما گزارش هایی نیز مبنی بر بروز این مشکل در چند ماه پیش وجود دارد. جمع بندی آنها نشان می دهد ممکن است در حدسی ترسناک، نرم افزار این دستگاه ها مشکلی نداشته باشد و مشکلات اساسی از پاسخ باشد.

منبع می‌گوید که نمی‌توان مطمئن شد دستگاه‌های دارای این مشکلات به‌طور غیرعادی رها شده‌اند یا ساخته می‌شوند. این ویژگی در دسترس نیست در حال حاضر شروط الاستخدام نهج اله را درگیر خود کرده اند. در واقع، سری گلکسی اس 20 پس از عرضه با مشکلات صفحه نمایش روبرو بود. سااری از کاربران در سال 2020 با رنگ سبز در صفحه نمایش گوشی خود را تجربه کردند، آیا واقعاً این مشکل رو دارید

اکنون اما از آنجایی که کمی بیش از دو سال است که سری گلکسی 20 به فروش می رسد، رفع این مشکل خاص نمایشگر، احتمالاً مستلزم پرداخت هزینه های کاربران برای انجام تعمیرات است. امیدواریم در صورت پرداخت بودن به این مشکل، سامسونگ رفع مشکل را ارائه دهد، به نظر نمی‌رسد. زیرا این شرکت حتی به طور رسمی این مشکل را تایید نکرده است.

آیا مشکل مشابهی در صفحه نمایش گلکسی اس 20 دارید؟ ا ار اس 20 پلاس یا اس 20 اولترا دارید چطور؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا