دانش و فناوری

مشخصات Moto G51 5G در گیک بنچ رویت شد؛ احتمال استفاده از چیپست کوالکام

موتورولا یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید گوشی های هوشمند است. این شرکت همیشه محصولات رقابتی را به فروش می رساند. به تازگی ، جزئیات Motor G51 5G در Geek Bench مشاهده شده است. به طور مداوم ، امکان استفاده از چیپست Qualcomm در این تلفن هوشمند وجود دارد. با هم ادامه دهید ترنجی با من باش.

مشخصات Moto G51 5G چیست ؛ آیا مکان جدیدی در راه است؟

گوشی های هوشمند آتش G50 5G فقط در چند هفته موجود است. این گوشی در اواخر ماه اوت عرضه شد. با این حال ، به نظر می رسد موتورولا به جای این تلفن کار می کند که به درستی Moto G51 5G نامیده شده است. این ابزار امروزه در بسیاری از نیمکت های لیست Geek Bench دیده شده است.

موتورولا Moto G50 5G جدید این بار با اندازه 700 عرضه شد!

مشخصات خودرو G51 5G

لیست Gig Bench و اطلاعات مربوط به نسل بعدی گوشی های موتورولا

بر اساس آنچه در این لیست مشاهده می شود ، شاهد تغییر عمده ای در نسل جدید این گوشی هوشمند هستیم. واضح است که موتورولا از چیپست مدیاتک است سایز 700 او از G50 استفاده می کرد که به چیپست Qualcomm برای G51 تبدیل می شد. شایعاتی وجود دارد که این ابزار دارای ابزارهایی است ISpapdragon 750 خواهد بود. همچنین ، این تراشه با 4 گیگابایت رم عرضه می شود ، مانند آنچه در G50 مشاهده کردیم.

در کمال تعجب ، Moto G51 5G از اندروید 11 استفاده می کند. در کل ، و بر اساس آنچه تا کنون دیده شده است ، انتظار نمی رود که گوشی میان رده و میان رده تا سال 2021 برای اندروید 12 عرضه شود. البته همه اینها عناصر استاندارد Car G51 5G هستند. بنابراین ، نمی توان به طور قطعی گفت که آیا تغییرات دیگری در این دستگاه نسبت به نسخه قبلی وجود دارد یا خیر.

اخبار وب زمین لرزه او گفت که همانطور که می دانید ، روند توسعه تلفن های هوشمند طولانی و پیچیده است. با این حال ، به نظر می رسد که این اطلاعات نشتی روی Bench Bench می تواند زودرس باشد یا موتورولا نمی خواهد به گوشی هوشمند G50 زمان بدهد تا در بازار رقابتی نامی برای خود دست و پا کند. آیا این می تواند به مشکل کمبود تراشه مربوط شود؟ موضوعی که هنوز شرکت ها را تحت فشار قرار می دهد و در حال حاضر ، به نظر می رسد که هنوز تمام نشده است. با این حال ، اطلاعات بیشتری در مورد G51 به زودی در دسترس خواهد بود.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا Moto G51 5G می تواند برای Moto G50 5G مناسب باشد؟ فکر می کنید چرا موتورولا قصد دارد Moto G51 5G را فوراً عرضه کند؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا