دانش و فناوری

مشخصات پوکو F4 مشخص شد + قیمت و تاریخ عرضه

در شرایطی که فاصله زیادی با پرچمدار جدید پوکو نداریم، تاریخ عرضه، قیمت و مشخصات پوکو F4 مشخ با ما باشید.

اوکو از محبوب‌ترین و موفق‌ترین زیربرندهای شیائومی است که محصولات بسیار قوی و در عین حال قدرتمند است. اخیرا شایعات و اخباری درباره پرچمدار جدید این کمپانی در سری اف فاش شده است. برای جزئیات بیشتر با ما باشید.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های پوکو (POCO)

تاریخ معرفی و مشخصات پوکو F4 و شوکو X4 GT

بوکو برای هفته آینده قصد دارد تا از دو گوشی جدید رونمایی کند. بنابر قاعده پیشین، انتظار نمی‌رود که با گوشی‌های کاملاً طبیعی باشد چرا که پوکو در همه سالیان متوالی، مواردی از گوشی‌های می‌ و ردمی را با تغییر نام و حتی تقریباً بدون تغییر ظاهری خاص روانه بازار کرده است.

مشخصات پوکو F4

کنطور که مشخص است، دو دستگاه جدید در 23 موئن معرفی می‌شوند. این یعنی تاریخ معرفی پوکو F4 و پوکو ایکس 4 جی تی ، 2 تیر 1401 است. اوکو اف 4 در واقع همان نسخه گلوبال ردمی کی 40 است و بنابر تایید پوکو قرار است با اسنپدراگون 870 و 12 شهر رود.

طبیعتا نسخه‌های متنوع از رم در دسترس است. دره قمنه دبربهن التتهتهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههنهتننننننننننلننلنللللدلللدلدددلددددددددددددددددددد خاد احدهکنک شک تصفر ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست خانا مقامننن مقام مقام مقام مقامنن مقام مقام مقام مقام مقامنننن مقام مقامنننن مقامننننننننننننن ست ست ست ست حق حق حق حق حق حق “” “” حق “” “” “” “” “” “” حق مست این گوشی از یک باتری بزرگ 4500 میلی‌میلی‌امپر ساعتی نیز بهره‌مند است که با شارژ سریع 67 واتی شارژ می‌شود.

ز این دستگاه شباهت به نسل قبلی محبوب و موفق خود یعنی پوکو F3 دارد. اوکو ایکس 4 جی تی و پوکو اف 4 به ترتیب با قیمتی حدود 40 تا 430 یورو عرضه خواهد شد.

در مورد پوکو ایکس 4 جی تی باید گفت که این دستگاه، ‌ نسخه ریبرند شده‌ای از ردمی نوت 11 تی پرو پلاس است. با این حساب باید انتظار یک نمایشگر 6.6 یک نمایشگر 6.6 یوشی همچنین از تراشه قدرتمند مدیاتک دایمنسیتی 8100 بهره‌مند است و یک باتری بزرگ 5080 میلی‌امپر ساعتی دارد. این باتری بزرگ را فناوری شارژ سریع 67 واتی ساپورت می‌کند.

دوربین این مدل کاملا مشابه با پوکو اف 4 است و نسخه های قبلی ردمی نوت 11 پرو پلاس در یرا م

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص مشخصات پوکو F4 ؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: GizChina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا