دانش و فناوری

مشخصات هواوی میت 50 با اسنپدراگون 8 نسل 1 فاش شد

آخرینا جزییاتی از مشخصات هواوی میت 50 فاش شده است که از وجود تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 و رابط HarmonyOS 3 در این گوشی خبر می‌دهد. این گوشی تا دو ماه دیگر رسما رونمایی می شود.

هواوی چند وقتی است که با تحریم های آمریکا دست و پنجه نرم می کند. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. این شرکت قصد تسلیم شدن ندارد و با معرفی فناوری‌های جدید در گوشی‌های خود، تلاش و قدرت خود را به نمایش می‌گذاشت. هواوی میت ایکس 3، یکی از نمونه های تلاش هواوی است.

سرویس رسانه تکراتو

این گوشی تاشوی به‌زودی رونمایی می‌شود و در دو نسخه با تراشه‌های اسنپدراگون 888 و کایرین 9000 فورجی راه‌اندازی خوا. وشی دیگر این شرکت، هواوی میت 50 است که احتمالا در تیر ماه آینده راه‌هایی می‌شود. اخیرا جزییاتی از مشخصات این گوشی فاش شده است که آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

مشخصات هواوی میت 50

جدیدترین گزارش‌ها حاکی از آن‌ها هستند که Huawei Mate 50 به سیستم روی تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 و سیستم جدید HarmonyOS 3 مجهز خو. HarmonyOS 3 در شبکه تلویزیونی نینی منتشر شد.

مشخصات هواوی میت 50 با اسنپدراگون 8 نسل 1 فاش شد

هواوی در این تبلیغ تلویزیونی اعلام کرد که این ارتباط با یک سال آینده رونمایی می‌شود. و حالا که منتظر راه‌اندازی هواوی میت 50 هستیم، می‌توانم پیش بینی کرد که HarmonyOS 3 همراه با این گوشی منتشر می‌شود.

این ویژگی در همه 50 زبان موجود نیست. وشی‌های سری هواوی P50 از دوربین‌های قدرتمندی دارند و امتیازهای بالایی را در DxOMark ه ر ا بنابراین منتظر قابلیت‌های بسیار پیشرفته‌ای در سری میت 50 باشیم.

ازارش‌های بعدی حاکی از آن هستند که سری هواوی میت 50 از نسخه پرو پلاس و RS نمی‌شود. بلکه نسخه کلکسیونی به این سری اضافه می شود.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از وجود نسخه 5G در دستیابی نیست و به احتمال زیاد، سری میت 50 در نسخه های 4G راهاندازی می‌شو.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره مشخصات هواوی میت 50 چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

منبع: gizchina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا