دانش و فناوری

مشخصات دوربین وان پلاس 10T منتشر شد [+نمونه تصاویر]

جزئیات و مشخصات دوربین WAN PLAS 10T قبل از عرضه جهانی

من منتظر عرضه OnePlus 10T در 3 آگوست بودم، اما شرکت نمی تواند بیشتر از این صبر کند و در پستی در مورد تنظیمات دوربین گوشی، 10T قبلا منتشر شده است. ن شرکت کاند نصور از شوگرین کردین با دوربینی ن کوشی را نیز ب به کے بہ کے است.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی با OnePlus (OnePlus)

مشخصات دوربین 10T

همان تور که قبل شرکت وان بلاس به بدون کرده بود، وان بلاس 10T به دیلی که برکمدار شرکت نیست، دوربین Hasselblad نامیر داشت. در قاعد آن لوگا به OnePlus 10 Pro است. هدا از تودید وان پلاس 10T این است که یک تَهوَه همی طرفه ب قرین به رفع در کریں در کے کے کے کے.

تسجیل دوربین وان پلاس 10T نیشر شد
یک تصویر نمونه بر روی تلفن 10T ضبط شده است

با این حال، بر اساس براسی که نیشر شده است، ن کوشی از سیستم دوربینی که و دیں بوده و با دوربین رایل 50 مگاپیکسل 1/1.56 اینچ Sony IMX766 ساخته شده است. این دوربین دارای وضوح تصویر 10 بیتی است.

دروبین رایل آن کوشی، یک دروبین فوک با کیدان دید 119 درجه به هماری یک دروبین مکرو اختصاصی برای بود. גר בבי דעס ב בراق ، פרים אراق מנ דר דר ק מעפעל 8 מעפעל ، דר ב˙ מקר מעפעל מעפעל מעפעל u מעפעל דר דר דר דר דר מדל מדל ה ה ה ה ה ה מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל מדל דר דר דר דר דר דר דר דר דר מעפעל מעפעל מעפעל מעפעל מעפעל پیاده

مشخصات دوربین 10T
نمونه عکس ثبت شده با دوربین 10T

همچنین، این شرکت برخی ویژگی‌ها را به دوربین 10T اضافه کرده است، مانند Image Clarity Engine برای عکاسی سریع‌تر، عکاسی در شب، TurboRAW و HDR 5.0.

بیشتر بخوانید:

دوربین 10T چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد؟ خود را در بخس مناذن با تکراتو آن را به اشتراک بگذارید

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا