دانش و فناوری

مشخصات احتمالی Titan Slim یونیهرتز لو رفت؛ دستگاهی مشابه KEY2 بلک بری

عاملی که می‌دانید، چراغ بخت بلک بری مدت‌ها این شرکت اختراعات و حق ثبت محصولات خود را به سایر شرکت ها عرضه کرده است اما نهاییا دلایل احتمالی Titan Slim یونیهرتز لو رفته است. مانند ترنجی همراه باشید.

بوشی بعدی یونیهرتز وعده یک طراحی نوستالژی اما با نرم افزار مدرن می دهد

ند روز پیش در ترنجی خواندیم که تیزر یک گوشی مشابه بلک بری KEY2 سروت شرکت Unihertz منتشر شده است. این شرکت، یک طراح گوشی است که دارای قابلیت توسعه تلفن‌های رایانه‌ای به اندروید و کیبوردهای فنی QWERTY مشابی دی است. همچنین این شرکت Unihertz Titan را در سال ۲۰۱۹ عرضه کرد. یوشی مجهز به اندروید است و با صفحه نمایش مشخص مربعی و ۴.۵ ینچی

توسط Unihertz یک نسخه کوچکتر از Titan به نام Titan Pocket را عرضه می کند. در حالی که این شرکت با پخش تصویری مبهم از گوشی بعدی خود، تیزر این شرکت را در توییتر منتشر کرده است، اما برخی از کاربران توییتر پوششی را نشان می دهند که این شرکت شبیه BlackBerry KEY2 را طراحی می کند.

تیزر یک گوشی مشابه بلک بری KEY2 توسط شرکت Unihertz منتشر شد

از سوی دیگر، حالا Titan Slim ساخت Unihertz، سومین گوشی از سری Titan خواهد بود. روز دوشنبه، گزارشی در Reddit توسط PCMag، احتمال احتمالی را برای این دستگاه فاش کرد که گویا ابتدا از Kickstarter آغاز شد. حتی اگر این پروژه، یک پروژه سرمایه گذاری شرکتی بازهم جذابیت خود را نداشته باشد. Univia Unihertz از Kickstarter ‌لتفرمی برای ریش‌ها سفارش استفاده کرده است تا مطمئن شوید که برای گوشی‌های خ.

شاید از خود بپرسید کیک استارتر چیست؟ کیک استارتر (کیک استارتر) ، شرکت آمریکایی و عام المنفعه برای کمک به پروژه های نوآورانه. ایده های جدید در همه زمینه ها از دنیای فناوری تا آشپزی در وب سایت توسط این شرکت برای جذب سرمایح عسوی این وب سایت در اصل برای طرح و ایده های جدید، سرمایه لازم را برای تولید و انبوه سازی فراهم می کند.

احتمال احتمالی Titan Slim

با توجه به مشخصات شایع شده، این گوشی که ظاهرا Titan Slim أام دارد، دارای صفحه نمایش ۴. زیرا وضوح تصویر ۷۲۰ در ۱۲۸۰ نسبت تصویر ۱۶: ۹ را ایجاد می‌کند. قلب تپند دستگاه را یک پردازنده اصلی مدیاتک تامین می کند و در پشت آن یک مجموعه دوربین با سنسور 48 گ گ گ یک اسکنر اثر انگشت و یک سیستم تشخیص چهره (به احتمال زیاد ۲ بعدی به این معنی است که امنیت خواهد داشت) نیز

Redst Reddit دارای این مشخصات دارای علامت سوال در کنار پورت‌های آن است که نشان می‌دهد Titan Slim ه ن ج ج. اهرا این گوشی دارای قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت و اتصال NFC بود و کیبورد QWERTY می‌تواند به این عنوان برسد. مشکوک به نظر میرسند.

احتمال احتمالی Titan Slim

به مشکلی که تلفن های هرتز در ارتباط با سیگنال از طریق 4G LTE AT & T دارند، علاقه مندی ها را به Titan Slim باید بدانند که دلیل آن را نشان می دهد که از سرویس T-Mobile Verizon یا استفاده می کند. این شرکت میگوید که در حال تلاش برای حل این مشکل با ارائه دهنده خدمات بیسیم است.

KEY2 دنباله‌های اصلاح‌شده برای BlackBerry KEYone و KEY2 LE یک مدل ارزان‌تر بود که برای کاهش قیمت چند ویژگی مهم بود. اکنون که بلک بری تمام دارایی‌های باقی مانده مربوط به گوشی‌های هوشمند خود را فروخته است و مجوز برای این برند دیگر امکان پذیر نیست، از سوی دیگر تلفن‌های کجهز به صفحه کلیدهای کاهش انتخاب‌های خود خواهند بود.

بلک بری اکنون روی نرم‌افزار امنیت منطقه‌ای تمرکز کرده است و گزارش‌هایی وجود دارد که مدیر یعنی جان چن، مطلقا آن علاقه‌ای به صدور مجوز نام BlackBerry به ارائه‌کنندگان شخص ثالث ندارد. این یک موضوع دلسرد کننده برای شرکتی است که یکی از برترین برندهای موجود در بازار گوشی های هوشمند جهان است. در گذشته داشتن بلک بری در دنیای تجارت یک امر بود زیرا به کاربران اجازه می‌داد یاید

به گفته PhoneArena، بلک بری حالا خود را به عنوان یک تامین کننده نرم افزار امنیت سایبری معرفی می کند. گر،انویه ۲۰۰۷ معرفی کرد، این آغازی بر پایان بلک بری بود، این اتفاق فور بود اوج عملکرد بلک بری در سپتامبر ۲۰۱۳ اتفاق افتاد زیرا این شرکت در آن زمان ۸۵ میلیون مشترک داشت. از آن نقطه حرکت رو به جلو، تعداد مشترکین این برند شروع به کاهش می کند زیرا این شرکت نمی تواند توسعه دهندگان کافی برای ایجاد برنامه های محبوب برای کاربران این پلتفرم را جذب کند.

زمانی که بلک بری در سال ۲۰۱۵ با بلک بری پریو به پلتفرم اندروید روی آورد، جست و خیز این شر ک یخرین مدل بلک بری بود که توسط بلک بری طراحی و تولید شد، زیرا این شرکت از آن مجوز نام و نرم افزار کرد. این مجوز در فوریه ۲۰۲۰ منقضی شد. نظر شما درباره مشخصات احتمالی Titan Slim چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا