بازاریابی اینترنتی

مشاغل پیمایشی مشروط به خوبی تکمیل شده اند

99.9 درصد کل جستجوهای Google برای “کار از خانه” کلاهبرداری است. این برای افرادی که می خواهند از خانه کار مشروعیت داشته باشند خوب نیست. شما باید بدانید که کدام یک را انتخاب کنید. نظرسنجی آنلاین که در خانه پرداخت می شود یک انتخاب عالی است. نکته اصلی این است که شرکت های خوبی را انتخاب کنید که به بازخورد ارزشی شما نیاز دارند و می خواهند به شما پرداخت کنند.

من در سال 2011 با سایتی به نام Springboard America ، نظرسنجی های پرداخت شده را به صورت آنلاین انجام دادم. مارک های معتبری مانند یاهو ، جهانی ویژن و لنوو از یک شرکت تحقیقاتی بازاریابی به نام Maru / Matchbox برای بهبود تجارت خود استفاده می کنند. Marrow / Matchbox در سال 2009 Springboard America را برای ارائه نظرسنجی با امتیازات مشروط ایجاد کرد. بعداً ، اعضاء در این نقاط برای کارت های نقدی و / یا هدایایی تجارت می کنند.

Vindale Research سایت دیگری است که به منظور انتقال وجه نقد به دلیل نظرات خود اختصاص داده شده است. شما می توانید در هر نظرسنجی 50 دلار هزینه کنید. چرا آنها مشروعیت دارند؟ آنها از سال 2004 مشغول به کار بوده اند ، عضو BBB با رتبه A + ، TRUSTe Certified و Norton Secure. با این مدارک ، او آنها را در سطح بالای مشاغل پیمایشی مشمول مشروط قرار می دهد.

تولونا سایت شگفت انگیز دیگری برای پیوستن است. آنها یکی از سایتهای تعاملی هستند. تولونا شامل نظرسنجی ها ، نظرات و مباحثی است که کارمندان و کارکنان آنها بطور روزانه انجام می دهند. به دلیل نظرات خود به شما پاداش داده نمی شود ، بلکه به دلیل شرکت در مباحثاتی که حساب شما را نیز برای شرکت در پاداش می گیرند پاداش نمی گیرند.

کار نهایی که من به آن اشاره خواهم کرد ، نظر مصرف کننده آمریکایی است. آنها قبل از شروع اینترنت در زمینه تحقیقات بازار بودند. در سال 1986 به عنوان یک شرکت بررسی مستقیم پستی تأسیس شد ، از آن زمان به یک راه حل آنلاین تبدیل شده است که مردم می توانند به آنها بپیوندند و کشف کنند که چگونه می توانند نظرات خود را با پول به اشتراک بگذارند.

هرکدام از این شرکتها کار بررسی شما را باز می کنند. پس از پیوستن ، بسیاری از افراد با برنامه پیمایشی مشروع در برنامه خود ارتباط برقرار می کنند.

تست محصول

علاوه بر پرداخت هزینه برای نظرسنجی آنلاین ، ممکن است از شما خواسته شود یک محصول یا خدمات را در خانه ارزیابی کنید. به شما محصولی ارسال می شود و از شما خواسته می شود که یک بررسی صادقانه از محصول را بنویسید. می توانید محصول را دریافت کرده و به صورت نقدی پرداخت کنید.

مشاغل نظرسنجی مشروط در همه جا وجود دارد. شرکت ها برای بهبود محصولات و خدمات خود به ورودی های شما احتیاج دارند. علاوه بر دریافت جوایز نقدی ، به ساختن فردا بهتر برای مردم کمک خواهید کرد.

شرکت های ذکر شده برای پیوستن به صورت قانونی ، رایگان هستند و بعضی وقت ها به شما می پردازند که در عوض بپیوندید. بسیاری از کلاهبرداری های آنلاین از شما می خواهند که برای برخی از دوره ها یا دسترسی به عضویت انحصاری هزینه بپردازید. نظرسنجی های مشمول پرداختی گزینه مناسبی برای ساختن از خانه است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: مشاغل پیمایشی مشروط به خوبی تکمیل شده اند

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا