بازاریابی

مشاغل پیمانکار مستقل جذب بازار دیجیتال!

بدون توجه به بازار ، پیمانکاران مستقل همیشه به جایی که پول در آن قرار دارد جذب می کنند. در سالهای اخیر ، بسیاری از پیمانکاران مستقل به دلایل بسیاری عرضه محصولات خود را به فضای رسانه دیجیتال گسترش داده اند. فضای دیجیتال به طور مداوم در حال تغییر است ، زیرا 97٪ از مصرف کنندگان روزانه محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو می کنند. به آخرین باری که به رسانه سنتی اعتماد داشتید ، فکر کنید که آیا شما یک روزنامه یا راهنمای صفحه زرد نگه دارید یا آن نامه مستقیم از نامه های غیرمستقیم که داخل صندوق پستی شما پر شده است ، باعث می شود تا صندوق پستی شما پر شود و یک دسته از کاغذهای مرطوب را روی بالکن خود بگذارید.

اگرچه بازار دیجیتال مهمترین زمین گرفتن در سطح شهر است ، بدون اینکه دارای خواص ارزشمندی در بالای آن ملک باشد … این فقط یک قطعه زمین است. برای بهره گیری از اشکال مختلف بازاریابی دیجیتالی که امروزه وجود دارد ، ابتدا به یک بنیاد مستحکم نیاز دارید که همیشه به یک وب سایت مراجعه کنید.

من شخصاً 6 سال با پیمانکار مستقل (1099 دانشمند) کار کردم و تنها چیزی که از آن زمان به بعد تغییر نکرده است این است که تمام پیمانکاران مستقل از کمیسیون کار می کنند. آنچه امنیت آنها را تعیین می کند محصولی است که آنها می فروشند و درمان این محصول خاص که میزان زمان اختصاص داده شده به کارهای اداری را تعیین می کند. همانطور که همه ما به خوبی می دانیم ، هرچه زمان بیشتری برای پردازش سفارشات و پرش از طریق حلقه ها صرف شود ، زمان کمتری برای درآمدزایی دارند. سرانجام ، یکی از مهمترین عواملی که یک پیمانکار مستقل باید در نظر بگیرد ، درصد کمیسیون پرداخت شده براساس قیمت بازار کالایی است که آنها می فروشند.

شرکت هایی که به یک انجمن فروش مستقل فروش تبدیل می شوند ، باید بدانند که آنها نژاد منحصر به فردی از مردم هستند. آنها به یک دلیل “مستقل” هستند. آنها کار کردن برای دیگران را دوست ندارند و به آنها گفته می شود چه موقع به سر کار بیایند ، چه موقع ناهار بخورند و چه زمانی برای بیرون رفتن. برای تکمیل یک کار یا کار پرداخت می شوید … نه بیشتر ، نه چیزی کمتر. به عنوان یک پیمانکار مستقل ، به جایی بروید که پول در آن است و در حالی که ادامه می یابد ، از آن بیشترین بهره را ببرید. بزرگترین مزیت انعقاد قرارداد در بازار دیجیتال این است که تلفن های همراه و تبلت ها به زودی به جایی نمی روند.

برخی شرکت های دیجیتالی در خارج وجود دارند که نمایندگان فروش مستقل خود را حداقل 25٪ تا 50٪ به بالاترین سطح فشار می آورند. صدف مال شماست پس وقت آن است که پولی را که شایسته شماست بدست آورید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا