بازاریابی

مشاغل موجود در انجمن ملی بسکتبال ، آیا آنها در اقتصاد امروز در دسترس هستند؟

پنهانی نیست که کشور در رکود است. این یک راز نیست که کشور در بحران اقتصادی قرار دارد. در واقع ، به خوبی شناخته شده است که هر دو نامزد ریاست جمهوری این موضوع را به رسمیت شناخته اند ، و رای دهندگان تصمیم می گیرند که فکر می کنند می توانند به بهترین وجه مشکل را حل کنند. این یک وضعیت ایده آل برای کشور نیست. این وضعیت تأثیر منفی بر بازار کار فعلی داشته است. آنچه معلوم نیست این است که آیا وضعیت اقتصادی کنونی بر مشاغل جهان ورزش تأثیر خواهد گذاشت ، برجسته ترین انجمن ملی بسکتبال.

یک راه خوب برای درک فرصت های شغلی در NBA ، بررسی تعداد واقعی شغل های تیم های NBA است. در مقاله ای که در اوت سال 2008 توسط Newsok.com منتشر شده است ، جزئیات شغل های موجود در NBA مشخص شد. همانطور که مقاله مایک بالدوین می گوید:

عملیات بسکتبال (20 تا 25 کارمند)

فروش (12-20 شغل)

بازاریابی (مشاغل 10-12)

پخش رادیو (پست های 6-10)

روابط مهمان ، خدمات مجموعه (4-8 شغل)

نگه داشتن بلیط کلاس (مشاغل 3-5)

عملیات بلیط (3-4 کار)

ارتقاء (مشاغل 4-7)

رویدادها و سرگرمی (مشاغل 6-10)

روابط جامعه (مشاغل 4-6)

روابط عمومی (مشاغل 3-5)

توسعه تجارت (مشاغل 6-10)

عملیات تجاری (2-5 شغل)

فناوری اطلاعات (مشاغل 2-4)

منابع انسانی (2-3 موقعیت)

مشاغل مالی (3-5)

همانطور که مقالات بالدوین نشان می دهد ، برای هر تیم تقریباً 90-140 کار در دفتر کار وجود دارد. این تعداد بسیار مناسبی است و باید برای افراد جویای کار بسیار عالی باشد که به آن گوش دهند. تعداد زیادی شغل در هر دفتر جلو فرصتهای فراوانی را برای متقاضیان فراهم می کند.

اگرچه تعداد زیادی از مشاغل در دفتر مقدماتی خوب است ، مقاله اخیر ما به برخی اخبار بد درباره شغل های NBA اشاره دارد. کمیسر لیگ ، دیوید استرن گزارش داد که تقریباً 80 یا 9 درصد مشاغل کاهش خواهند یافت. وی می گوید: “ما از چند ماه قبل تصمیمی گرفتیم که اقتصاد تا حدودی بی ثبات باشد ، بنابراین شروع به سفت کردن کمربندها کردیم.” وی افزود: فکر می کنم تا زمانی که ما در یک هفته یا همین حدود شروع خواهیم کرد ، بلیت های فصل کمی کاهش می یابد … ما فکر می کنیم درآمدها افزایش خواهیم یافت ، اما نمی توانم با اطمینان بگویم افزایش می یابیم یا به سمت حضور می رویم زیرا این فقط لمس است و ما می رویم ، زیرا بلیط ریاضیات یک درآمد بسیار دور از دسترس است ، بنابراین ما شاهد تأثیر عمده ای نخواهیم بود ، اما به جرات می گویم تأثیراتی خواهیم دید. “

استرن به وضوح می پذیرد که اوضاع اقتصادی بر شغل های قهرمانی تأثیر می گذارد ، اما او به طور کلی نگران تأثیر این موضوع در دراز مدت در لیگ نیست. توصیه من به افراد جویای کار تقریباً یکسان است. بازار کار فعلی تحت تأثیر قرار دارد ، اما با توجه به تعداد زیادی شغل (90-140) در هر تیم (30 تیم x) ، هنوز تعداد زیادی شغل (2700-4200) در سراسر لیگ موجود است. تنها توپ منحنی ای که می توانم در این ترکیب ادغام کنم عدم بهبود وضعیت اقتصادی طی چهار سال آینده ریاست جمهوری است. این به نوبه خود ، ممکن است تأثیر منفی بلند مدت در لیگ داشته باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: مشاغل موجود در انجمن ملی بسکتبال ، آیا آنها در اقتصاد امروز در دسترس هستند؟

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا