بازاریابی

مشاغل در بحث انگیزشی و چگونگی دستیابی به آن

آیا می خواهید برای زندگی با مشاغل صحبت انگیزشی صحبت کنید؟

صحبت کردن انگیزشی کاری است که باید به دلایلی فراتر از پتانسیل پولی آن انتخاب شود. باید از شادی کمک به مردم و اشتیاق به خدمت به مردم تغذیه کرد. با یک میل واقعی برای الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در افراد ، یک سخنران انگیزشی می تواند هم از نظر داخلی و هم از نظر مالی موفق باشد.

گویندگان انگیزشی که اشتیاق واقعی به پیام خود دارند گواهی می دهند که برای مخاطب صادق است. اگر بازار احساس کند بلندگو برای کمک به اول وجود دارد و فقط ثانویه درآمد دارد ، رزرو می شود و هزینه بیشتری پرداخت می کند. با این حال ، بلندگوهای انگیزشی همچنین باید بهترین راهها را برای بازار یابی خود بدانند. سمت تجاری امور را نباید نادیده گرفت.

اگر یک سخنران حرفه‌ای باشید ، گرفتن شغل برای صحبت در رویدادها ، هدف اصلی است. این خصوصاً برای بلندگوهای جدید و بی تجربه می تواند دشوار باشد زیرا هیچ کس در بازار از آنچه ارائه می دهد آگاهی ندارد. بلندگوهای جدید عملاً ناشناخته هستند و هیچ کس پول برای بلندگوهای انگیزشی ناشناس خرج نمی کند.

راز به دست آوردن مشاغل گویندگی انگیزشی ، ایجاد اعتبار و تبلیغات مثبت است. بازار باید توجه داشته باشد که شما برای صحبت کردن در دسترس هستید و در کارهایی که انجام می دهید عالی هستید. برای این کار ، شما باید شیوه های بازاریابی و تبلیغ را پیاده کنید. در واقع ، روشها روشهای معمول بازاریابی تجاری هستند. صحبت کردن در تجارت برخلاف بازار حرفه ای دیگری نیست.

قبل از اینکه خود را برای عموم مردم آشکار کنید ، باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را پیشنهاد دهید. مشخص کنید که چه چیزی شما را از هر کس دیگری جدا می کند و چرا فکر می کنید می توانید نیاز مخاطبان آینده خود را برآورده کنید. شما باید تعریف کنید که چگونه تعامل شما به افراد کمک می کند تا مشکلات خود را حل کنند ، به اهداف خود برسند یا زندگی خود را بهبود بخشند.

برای ارائه راهکارهای مؤثر ، لازم است مکانی را انتخاب کنید که بتوانید تلاشهای خود را متمرکز کنید. هدف برخی از سخنرانان برای کمک به همه افراد است ، اما در واقعیت ، آنها فاقد این مسئله هستند که خودشان را گسترش داده اند تا مواد خود را با کیفیت تر و از کیفیت کم کنند. انتخاب یک جمعیت خاص برای کار کردن باعث می شود شما متخصص شوید و در این زمینه خاص مهارت خواهید یافت.

تجربه شما منجر به هزینه های بالاتر و درگیری های مکرر خواهد شد. انتخاب طاقچه نیز یک قدم بزرگ در مقصد بازاریابی است. شما کمتر برای مواد بازاریابی خود هزینه خواهید کرد اما بیشتر خریداران هدف خود را جذب خواهید کرد. ارائه خدمات صحبت کردن به عموم مردم نه تنها استرس زا است بلکه حماقت است.

شبکه در یک طاقچه ؛ لیستی از مشتریان بالقوه را جمع آوری و به دست آورید. به یاد داشته باشید که همیشه از هر فرصتی برای ارتقاء خدمات خود استفاده کنید. همچنین باید شهادت را از هرکسی که با آنها صحبت می کنید جمع کنید ، به خصوص کسانی که تأثیر زیادی بر قدم شما دارند. این آسان است و در واقع ، شما فقط می توانید در نامه خود به طور مستقیم توصیفات را بخواهید.

بیاموزید که چگونه از قدرت پیشنهاد استفاده کنید تا مردم نظرات خوبی را برای ارائه های شما ارائه دهند. اما صبر کنید ، اگر واقعاً در کارهایی که انجام می دهید عالی هستید ، نیازی نیست.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا