بازاریابی اینترنتی

مشاغل تبلیغاتی آنلاین

چگونه یک پست شغلی موفق بصورت آنلاین بنویسیم؟

نکته مهم در ارسال یک شغل موفق به صورت آنلاین ، تشخیص اینکه این یک تبلیغ طبقه بندی نشده نیست. کار تبلیغاتی در وب تعاملی است و به درک خوبی از بازاریابی تعاملی نیاز دارد. یکی از بزرگترین چالش هایی که پیمانکاران هنگام ارسال شغل به صورت آنلاین با آن روبرو هستند ، تشخیص اینکه آنها نیاز به تغییر عادات تبلیغاتی سنتی خود دارند. در صورتی که مانند یک آگهی طبقه بندی شده نوشته شود ، ارسال شغل آنلاین کار نخواهد کرد. باید بیشتر به عنوان یک کمپین بازاریابی تعاملی برای کل شرکت فکر کرد. بخش بازاریابی و نه بخش منابع انسانی باید آن را بنویسند.

وب سایت شرکت را به روز کنید

وب سایت شرکت به سرعت اولین نقطه تماس برای بیشتر افراد متقاضی کار یا چشم انداز می شود. پیمانکاران باید وب سایت شرکت خود را به روز کنند تا ارائه حرفه ای و تعاملی از شرکت ، اهداف آن ، افراد کلیدی ، فرهنگ سازمانی ، دستاوردهای پیشرو و فلسفه کسب و کار ارائه دهند. در حقیقت باید از هر منبع بازاریابی در دسترس پیمانکار استفاده شود تا وب سایت شرکت به بهترین شکل ممکن انجام شود. اگرچه اکثر تابلوهای شغلی پیوندهای داغ به وب سایتهای شرکتهای بزرگ ارائه می دهند ، اما بعضی از آنها چنین نیستند. در هر صورت ، افراد متقاضی کار می توانند قبل از ارسال رزومه خود ، وب را به طور مستقل جستجو کنند تا سایت پیمانکار ، مطبوعات / اخبار مربوطه را پیدا کنند.

کلمات کلیدی را درج کنید

در دنیای پر سرعت مرور وب ، بیشتر افراد متقاضی کار وقت می گیرند تا فقط 20 نتیجه جستجو برتر را مشاهده کنند. ساختن آن برای اولین بار معمولاً شامل کلمات کلیدی است. آنها اغلب بین یک پست شغلی موفق و اتلاف وقت تفاوت ایجاد می کنند. پیمانکاران باید کلمات کلیدی مناسب را در جای مناسب قرار دهند تا افراد مناسب بتوانند نقش خود را پیدا کنند. تبلیغات در تبلیغات آنلاین به روشی که تبلیغات طبقه بندی شده چاپ شده نمایش داده نمی شود. لیست های شغلی آنلاین در دیتابیس های حاوی هزاران پرونده پنهان است و برای دیدن آنها باید به جستجوگر مراجعه شود. این فرایند می تواند در قالب موتور جستجوی کلید واژه یا هر تعداد روش با دایرکتوری های نقطه و کلیک انجام شود. این مهم است که پیمانکاران یادگیری کار در پست و دستورالعمل های کلیدی در صفحه کار میزبان را بدانند زیرا این امر از نظر سایت متفاوت خواهد بود. بسیاری از تابلوهای شغلی بر اساس عنوان ، وضعیت شرکت ، تاریخ ، کلمات کلیدی یا وسایل کمتر واضح درج می شوند. اضافه کردن کلمات کلیدی اطمینان می دهد که ارسال شغل راه خود را به بالای نتایج جستجوی صفحه کار پیدا می کند. اضافه کردن نادرست کلمات کلیدی می تواند منجر به حذف پست های شغلی توسط میز کار میزبان یا به سادگی در حجم ورودی بانک اطلاعاتی شود که متقاضیان کار هرگز آنها را پیدا نمی کنند. پیمانکاران باید ضمن شناسایی بهترین کلمات کلیدی برای ارسال شغل ، مشخص کنند که جستجوگر شغل با استفاده از موتور جستجوی شغل کدام کلمات را انتخاب می کند – و تمام شرایط مربوط به اشتغال را شامل می شود (یعنی مناقصه سخت یا مهندسی ارزش). برای پوشاندن تمام پایه ها ، از مترادف یا کلماتی استفاده کنید که ممکن است یکسان باشند. به عنوان مثال ، اگر موقعیت شغلی در شهری کمتر شناخته شده مانند میدللند ، فلوریدا باشد اما در نزدیکی شهری مشهور مانند اورلاندو ، فلوریدا قرار دارد ، باید اورلاندو به عنوان کلمه کلیدی اضافه شود. اکثر تابلوهای نقش اغلب نیاز به اضافه کردن کلمات کلیدی در یک منطقه خاص ، به روشی خاص (از طریق پیشنهادات ، کاهش قیمت و غیره) دارند. پست های شغلی که دامنه خاصی برای کلمات کلیدی ارائه نمی دهند ، معمولاً به پیمانکار نیاز دارند تا کلمات کلیدی را در توضیحات شغل ، الزامات شغلی یا سایر زمینه هایی که قابل جستجو هستند اضافه کند. در هنگام اضافه کردن کلمات کلیدی به توضیحات شغلی ، پیمانکاران باید کل کلمات کلیدی عبارت را بنویسند تا محتوا به عنوان یک ترکیب منطقی جریان یابد.

آن را قابل اعتماد کنید

در صورتی که می خواهند استعداد برتر را جذب کند ، پست های شغلی باید قابل اطمینان و کامل باشند. بیشتر افراد متقاضی کار به پست های شغلی علاقه مند هستند که شامل توضیحات شغلی و الزامات تفصیلی شغل می باشد. بسیاری می خواهند حقوق و اطلاعات مربوط به شرکت را ببینند. دیگران می خواهند محل کار را بشناسند. اکثر تابلوهای شغلی استدلال می کنند که ارسال شغل به صورت مکتوب می تواند به کاربردهای ماهرتری نسبت به ارسال شغل بد برسد. خوشبختانه ، بسیاری از تابلوهای شغلی راهنمایی در مورد سوالات متداول در زمینه ارسال شغل را برای کمک به پیمانکاران در استفاده بیشتر از تبلیغات خود ارائه می دهند. برخی از آنها تجزیه و تحلیل آماری از مشاغل شخصی را ارائه می دهند. این آمار به طور معمول تعداد نظرات و درخواست های کارجویان ارسال شده برای هر ارسال شغل را نشان می دهد. پیمانکاران می توانند از آمار برای ارزیابی نتایج خود استفاده کرده و متناسب با آن آگهی های شغلی را تغییر دهند. هرچه جزئیات بیشتری در زمینه ارسال شغل ارائه دهید ، شغل مطمئن تر و مناسب تر بودن است. به همین دلیل است که افراد بیشتری به دنبال کار خواهند بود. پیمانکاران باید درمورد دامنه و نوع کار ، ساعتها ، اهداف کار ، دستمزدها و محل کار خاص باشند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که همه زمینه ها به درستی پر شده اند. برخی از جداول به شما امکان می دهد تا قبل از مراجعه به پیمانکاران زنده ، لیست های شغلی را پیش نمایش کنید و به پیمانکاران کمک کنید تا کارهایی را که متقاضیان کار در آن می بینند ، مشاهده کنند. بسیاری از نقشه های راه امکان ویرایش در زمان واقعی در طول پرواز تجاری را می دهند.

مدیریت سبک

برخلاف تبلیغات طبقه بندی شده ، لیست های شغلی آنلاین معمولاً به صفحات کپی اجازه می دهد. Headhunter.net به سه هزار کاراکتر در توضیحات شغل و سه هزار کاراکتر در زمینه های شغل – یا به عنوان دو صفحه تحریر اجازه می دهد. پیمانکاران باید متن را به وضوح و منطقی بنویسند. نوشته های شغلی باید به عنوان یک ترکیب خوانده شود تا یک آگهی طبقه بندی شده چاپ شده. جمله ها می توانند کوتاه باشند ، اما باید جملات کاملی باشند که شامل املای صحیح ، علائم نگارشی و دستور زبان است. نسخه باید شامل پاراگرافهای طبیعی و دارای معافیت های خط باشد ، به طوری که متقاضی کار می تواند اطلاعات مربوطه را به سرعت و به راحتی پیدا کند. نوشتن در تمام کلاه ها ، استفاده از علامت تعجب بیش از حد یا اضافه کردن کلمات اختصاری و اعتبار ، اعتبار ارسال شغل را کاهش می دهد و ممکن است منجر به حذف نقش توسط هیئت نقش میزبان شود. کلمات اختصاری و اختصارات همچنین باید مفصل باشند زیرا متقاضیان کار معمولاً با کلمات کامل جستجو می کنند.

دستورالعمل های ارسال شغل را بخوانید

اکثر تابلوهای شغلی شرایط و ضوابطی دارند و اعضای / کاربران آنها برای استفاده از خدمات خود مجبورند موافقت کنند. این مهم است که پیمانکاران بتوانند اصطلاحات مربوط به ارسال شغل و کلمات کلیدی را بخوانند و درک کنند تا بهترین نتیجه را کسب کنند. معمولاً برای تابلوهای شغلی که دارای استانداردهای کنترل کیفیت بالایی هستند ، حذف یا ویرایش حداکثر 25٪ از کل پست های شغلی به عنوان نامناسب است. اکثر تابلوهای شغلی اجازه ایمیل ، نشانی اینترنتی ، مطالب دارای حق چاپ را نمی دهند ، اظهارات توهین آمیز ، اطلاعات غلط ، نادرست یا گمراه کننده ، محتوای غیرقانونی یا غیر اخلاقی. پست های شغلی که کارجویان را تشویق می کنند ، عموماً از ارسال ممنوع هستند. ایمیل برای جزئیات بیشتر.

پیگیری

پیمانکاران باید بلافاصله کلیه برنامه های واجد شرایط ارسالی را رصد کنند. پیتر Weddles در weedles.com می گوید: “سرعت همه چیز در استخدام استعداد برتر است.” در مدت 10 روز ، 10٪ از افراد جویای کار از بین رفته اند. وقتی شخصی به عنوان مطلوب شناخته شد ، مهم است که سریعاً با آن شخص رفتار کنید. بازار استخدام امروز بسیار رقابتی است و چرخه استخدام نباید اجازه دهد ساعت بین برنامه مصاحبه داخلی و انتخاب نهایی زمان مرده باشد. پیمانکاران نباید متقاضیان شغل را به مدت بیش از پنج تا هفت روز به حالت تعلیق درآورده و بدون قرار ملاقات پیگیری تعیین شده انجام دهند. در غیر این صورت ، آنها خطر از دست دادن کارجو به طور کامل را دارند. باید یک مدیریت سطح بالا درگیر هر استخدام کلیدی باشد. مشارکت در مدیریت ارشد باعث می شود که افراد متقاضی شغل احساس کنند که استخدام نقش مهمی دارد و اینکه شخصاً از طرف افراد برتر به عنوان کاندیدای برتر انتخاب شده اند. پیمانکاران باید به محض این که بدانند می خواهند کسی را برای استخدام خود درآورد ، بسته شدن معامله را شروع کنند. آنها تا زمانی که یک پیشنهاد روی میز پذیرفته نشوند ، نباید تسلیم شوند.

مناطق ارسال شغل متداول و هدف آنهاست

عناوین شغلی

عناوین باید برای افراد متقاضی کار خاص و آشنا باشند زیرا آنها از جستجوی کلمات کلیدی برای مشاغل بر اساس عناوین استاندارد شغلی استفاده می کنند. عنوان عنوان شغلی زمینه بازاریابی شغلی (مانند یک آگهی طبقه بندی شده) نیست. عنوان شغلی باید در درجه اول برای یافتن لیست های شغلی توسط افراد جستجوگر مورد استفاده قرار گیرد. اضافه کردن کلمات کلیدی مناسب ، در صورت لزوم ، بسیار مهمتر از سلولهای اداری جذاب است که هرگز دیده نمی شوند. با این وجود ، اضافه کردن مدارک مرتبط و شغلی به عنوان شغل اصلی (مانند مدیر پروژه معماری در محل ، ارزیابی کننده ارشد مفهومی ، مهندس پروژه کفپوش بیمارستان و سرپرست بتن جانباز) معمول است.

توضیحات نقش

توضیحات شغلی معمولاً بر مسئولیتهای شغل ، وظایف ، دامنه ، دستاوردها و اهداف مورد نظر متمرکز است. توضیحات هرچه واضح تر باشد ، افراد متقاضی شغلی واجد شرایط تر خواهند بود. توضیحات شغلی باید به نیازهای کارجو و نه فقط شغل متمرکز شود. توضیحات شغلی باید از دیدگاه کارجو نوشته شود. آنها همچنین باید به این سؤال پاسخ دهند ، “چرا متقاضی شغلی می خواهد برای این سمت درخواست کند؟” پیمانکاران باید بهترین قسمت های شغلی ، چالش های جالب ، فرصت های شغلی در آینده ، روابط گزارش شده و چرایی کار را توصیف کنند. مهم است که فرصت کلی شغلی را بفروشید در حالی که فقط آن را توصیف نمی کنید. اگر یک کارجو شغل را بگیرد ، زندگی آنها چگونه خواهد بود؟ از تصاویر کلمه ای استفاده کنید و سعی کنید تصاویر دلخواهی را که متقاضی کار می تواند تصور کند ، برقرار کنید و او را وادار به تغییر شغل کنید. به عنوان مثال ، “در یک محیط پیشرفته کار کنید که بتوانید در شش ماه بیشتر از آنچه در شش سال گذشته می توانید یاد بگیرید ،” یا “وارد دفتر خصوصی خود شوید و به تیمی از متخصصان پرشور که دفتر عالی مدیریت بعدی بعدی را بنا می کنید ، بپیوندید.” اگر هیچ زمینه ارسال شغلی وجود ندارد که مزایا و مبالغ خاصی را ذکر کند ، آنها را به شرح شغل اضافه کنید. مزایای کار شامل مواردی مانند زمان برای انعطاف پذیری ، کار در خانه ، مراقبت از کودک ، بالاتر از مزایای پزشکی ، وسیله نقلیه شرکت ، بازپرداخت تحصیلات ، عضویت کشور و سایر تخفیف های ویژه می باشد. با این حال ، پیمانکاران باید بدانند که قسمت توضیحات شغلی نباید شرکت ، الزامات شغلی ، محل کار ، حقوق یا هر چیز دیگری را توصیف کند مگر اینکه زمینه مناسب دیگری برای انتشار این اطلاعات وجود داشته باشد. محتوای نامناسب (یا قرار دادن محتوا در قسمتهای اشتباه) ممکن است باعث ویرایش یا حذف کارها شود.

نمایه شرکت

اکثر تابلوهای شغلی اجازه پیوند داغ به وب سایت پیمانکار را می دهند. بسیاری از تابلوهای شغلی علاوه بر ارائه لینک داغ ، زمینه پروفایل ویژه شرکت را نیز ارائه می دهند. پیمانکاران باید این قسمت را کاملاً پر کنند. با این کار محتوای و کلمات کلیدی ارزشمندی به بانک اطلاعات کارگروه اضافه می شود تا شانس یافتن آنها توسط افراد جستجوگر را بهبود بخشد. زمینه نمایه شرکت فرصتی برای ارتقاء بیشتر بنگاه و موقعیت اداری ایجاد می کند. از این زمینه برای توصیف کار شرکت استفاده کنید – پرداختن به عناصر اصلی مانند اندازه سازمان ، مکان ، مزایا ، اهداف شرکت ، ماموریت ، سبک مدیریت ، کیفیت زندگی برای کارمندان و آنچه که شرکت را خاص می کند. پیمانکاران باید اطلاعات مربوط به ویژگی های مورد نظر همه اعضای تیم را درج کنند. این دامنه اغلب محتوای نامحدودی را ارائه می دهد و حداقل توسط صفحه نقش میزبان ویرایش می شود. برخی از تابلوهای شغلی حتی مشخصات شرکتهای مختلفی را می دهند که بطور جداگانه می توانند با پستهای مربوطه شغلی مرتبط باشند (به استخدام کنندگان امکان می دهد اطلاعات مربوط به هر مشتری مربوطه را اضافه کنند و به پیمانکاران این فرصت را دهند که اطلاعات مربوط به دفاتر بخش مربوطه خود را تبلیغ کنند).

اطلاعات تماس

قرار دادن اطلاعات مخاطب به هر شکل و در همه زمینه های مرتبط ضروری است. پیمانکاران باید درخواست متقاضی کار را آسانتر کنند. بیشتر افراد متقاضی کار ، ایمیل را ترجیح می دهند برخی از آنها ترجیح می دهند قبل از ارسال رزومه مخفی خود از تماس های پستی ، نمابر یا تلفن استفاده کنند ، شایان ذکر است که یک روش تماس ارجح و قابل ذکر است و درخواست می شود که همه برنامه ها دارای شناسه شغلی مناسب باشند. رابطه (نه فقط یک بخش) یک شخص واقعی بیشتر به دنبال شغلی است که معتقد باشد شغل معتبر و کاربردی است.

شناسه کار (شناسه)

برای لیست مشاغل ، پیمانکاران باید از یک سیستم ردیابی استفاده کنند تا شناسنامه شغلی منحصر به فردی را برای هر ارسال شغل فراهم کنند و متقاضیان کار را ملزم به مراجعه به آن شناسه در برنامه ها ، اعم از فکس ، ایمیل یا پستی کنند. برنامه کاربردی مناسب را بیاورید اطلاعاتی که بهترین برنامه ها از کجا تهیه می شود به پیمانکاران کمک می کند تا بدانند کدام تابلوها بهترین منبع بهره وری هستند.

مسئولیت در محل کار

مسئولیتهای شغلی صرفاً الزامات شغلی برای کار هستند. به منظور دریافت بهترین پاسخ ، پیمانکاران باید جزئیات دلیل الزامات موجود را توضیح دهند. مثالهایی از این قرار است: “لیسانس هنر برای کمک به ایجاد ارتباطات سازمانی” یا “ما به هفت سال تجربه مدیریت پروژه برای پروژه های ساخت و ساز تجاری نیاز داریم. این نقش توسط سه مدیر پروژه و هفت مهندس پروژه مدیریت خواهد شد.” مهارت های “مورد نیاز” و مهارت های “مورد نظر” را روشن کنید. از عبارات کلیشه یا مضراب مانند “خود انگیزه” ، “بازیکن تیم” و “سرعت گام” (که باعث شایع شدن ارسال کار می شود) خودداری کنید. پیمانکاران همچنین می توانند از طریق مسئولیت شغلی به عنوان یک رزومه نامطلوب با اظهارات صلاحیت دار استفاده کنند (“متقاضیان باید حداقل برای مدت شش سال پشت سر هم با همان پیمانکار عمومی باشند. در غیر این صورت ، لطفاً درخواست نکنید.”). به منظور از بین بردن بسیاری از افراد جویای کار ناخواسته ، پیمانکاران همچنین می توانند عبارات مناسبی از جمله “بررسی های پس زمینه در فرآیند استخدام” یا “بررسی شخصیت در فرآیند استخدام” را اضافه کنند.

حق الزحمه

بسیاری از پیمانکاران از ارسال اطلاعات حقوق و دستمزد در کارها خودداری می کنند. داده های دستمزد باعث می شود که پست های شغلی قابل اعتماد باشد و میزان پاسخگویی به کارجو را بهبود بخشد. همچنین یکی از رایج ترین زمینه های کار شغلی است. افراد متقاضی شغل معمولاً بیشتر از هر مورد دیگری که در توضیحات شغل وجود دارد ، به پرداخت حقوق علاقه مند هستند. به گفته استخدام کننده اجرایی ، چاک داماد از CC Group، Inc. ، پول یکی از اصلی ترین دلایلی است که افراد شغل خود را ترک می کنند. افراد متقاضی کار نمی خواهند وقت خود را صرف شغلی کنند که ممکن است آنچه را که لازم دارند پرداخت نکنند. هنگامی که یک حقوق از دست می رود ، آنها فرض می کنند که ممکن است پیمانکار از سطح حقوق خجالت بکشد – یا چیزی برای پنهان کردن دارد. عباراتی مانند “حقوق و دستمزد متناسب با تجربه ، N / A ، باز یا وابسته به تجربه است” اثربخش نیست. آنها در واقع میزان پاسخ دهی به تبلیغات کار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

وضعیت اشتغال

فرضیه مهمی که غالباً مورد غفلت واقع می شود زمینه وضعیت کار است. در سطح بین المللی اینترنت ، تعداد بیشتری از خارجی ها (بدون روادید کاری معتبر) متقاضی کار در ایالات متحده هستند. پیمانکاران می توانند بسیاری از برنامه های خارجی را با بیان “متقاضیان باید شهروند آمریکایی باشند” ، یا “فقط شهروندان آمریکایی یا افرادی که ویزای کار معتبر دارند باید درخواست کنند” را لغو کنند ، یا “شما باید برای کار در ایالات متحده تأیید شوید تا برای این مقام در نظر گرفته شوید.”

محل

اکثر تابلوهای اصلی کار نیاز به تکمیل رشته موقعیت دارند. اگرچه بسیاری از استخدام کنندگان تمایلی به شناسایی موقعیت های شغلی ندارند (از ترس از قرار گرفتن مشتری خود در محرمانه بودن) ، لیست قرار دادن شغل یکی از اصلی ترین زمینه هایی است که افراد متقاضی کار به دنبال آن هستند. افراد متقاضی شغل از سراسر کشور / جهان ممکن است پست کار را مشاهده کنند. بدون یک شهر قانونی مشخص شده ، متقاضیان شغل باید محل کار را حدس بزنند. اغلب آنها اعمال نمی شوند زیرا فکر می کنند این انتشار در یک مکان نامطلوب است یا فقط به عنوان یک برنامه جمع آوری CV معتبر نیست.

بهترین مکان ها برای تبلیغات اینترنتی به صورت آنلاین

گزینه های خوبی برای پیمانکارانی که می خواهند کار خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنند وجود دارد. با این حال ، نکته اصلی یافتن تابلوهای مورد نیاز است که بیننده های “مناسب” را فراهم می کند – و همچنین حجم زیادی از بینندگان “درست”. پیمانکاران می خواهند مشاغل خود توسط هرچه بیشتر بینندگان مربوطه تبلیغ شود. اما ، اگرچه بیشتر تابلوهای شغلی هزینه های مشابهی را برای خدمات دریافت می کنند ، دامنه بینندگان آنها می تواند به طرز چشمگیری تغییر کند. بسیاری از پیمانکاران تصمیم می گیرند که مشاغل آنلاین شناخته شده و سنتی را که دارای شبکه ای از تابلوهای شغلی هستند ، مشاغل آنلاین را تبلیغ کنند. با این حال ، کسب و کار انتشار نقش آنلاین (مانند هر تجارت آنلاین) یک تجارت منحصر به فرد است که نیاز به مجموعه ای متفاوت از قوانین و انواع مختلف تجارت دارد. رهبران آفلاین به ندرت رهبران دنیای آنلاین هستند. در انتخاب صفحه شغلی مناسب ، پیمانکاران باید نتایج را بر اساس استانداردهای قابل اثبات صنعت مقایسه کنند. یکی از راه های مقایسه دقیق این است که از طریق تحقیقات Alexa Amazon ، که می توانید در Alexa.com بارگیری کنید و به راحتی به یک مرورگر وب متصل شوید. پس از نصب ، این ابزار ترافیک بازدید کنندگان وب سایت را نشان می دهد (بر اساس یک استاندارد معمول ، و در برابر هر هفده میلیون وب سایت به علاوه در حال حاضر در اینترنت اندازه گیری می شود).

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا