بازاریابی

مسیرهای جیمز مارتل و یاهو

وی در کتاب راهنمای سهامداران جیمز مارتل خاطرنشان کرد: این امر تنها بر روی بهینه سازی گوگل متمرکز است ، زیرا بیشترین میزان ترافیک موتور جستجو را به خود اختصاص می دهد. اما اخیراً در مورد مجازات برخی سایتهای جیمز جنجال برانگیخته شده است. سوء ظن شخصی من این است که سایتهای آنها بیش از حد در هم تنیده شده بودند که برخی از آنها ممکن است حاوی مطالب تکراری باشند. اما یکی از مواردی که من متوجه شده ام این است که سایت های Martell در یاهو بسیار خوب عمل می کنند.

دوست عزیزم متخصص سئو است. او چند روز پیش برایم فهمید که الگوریتم فعلی یاهو بسیار شبیه به الگوریتم قدیمی گوگل است ، قبل از اینکه گوگل تلاش کند اینقدر تلاش کند تا بازاریابان سئو و بازاریابان وابسته آنها را ناامید کند. این باید توضیح دهد که چرا سایت های Martell همچنان در یاهو عملکرد خوبی دارند. و گرچه ممکن است گوگل هنوز جستجوهای زیادی را انجام دهد ، یاهو کند نیست. اگر یاهو نیمی از جستجوهایی را که گوگل انجام می دهد ، باز هم حجم زیادی از ترافیک را ارسال می کند. (من شنیده ام که کسی می گوید گوگل ممکن است خرچنگ ها را روی میز قرار دهد ، اما یاهو هنوز هم می تواند استیک را روی صفحه قرار دهد.)

یاهو نسبت به Google نسبت به بهینه سازی صفحه حساس تر است. یکی از تنها ایرادات (و این یک نقص جزئی) در مورد ماده جیمز ، تمرکز او بر تراکم کلمه واژه و بهینه سازی صفحه است. فاکتورهای خارج از صفحه در حال حاضر بسیار بیشتر از فاکتورهای موجود در صفحه هستند و این وضعیت به زودی تغییر نخواهد کرد ، تا آنجا که من نگران هستم. درمان عوامل درون صفحه بسیار ساده تر از عوامل خارج از صفحه است. یاهو یک طرفدار بزرگ در داشتن کلمه کلیدی شما در URL است ، اما نتایج یاهو با ساختار لینک دهنده نیز ارتباط نزدیکی دارد.

کتاب جیمز مارتل و روش های او را توصیه می کنم ، اما همه را ترغیب می کنم تا تفکر مستقلی را انجام دهند. من با رویکرد کوکی برش برای تسلط به وب و برای کار به طور کلی موافق نیستم. به آنچه اتفاق می افتد توجه کنید و موارد مختلف را امتحان کنید. دریابید چه چیزی برای شما چه در یاهو و چه در گوگل کار می کند ، و از اینکه امتحان کنید چیز دیگری متفاوت نیست ، اکنون نگران نباشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا