بازاریابی

مستقل – نحوه کسب شغل آزاد

دلایل زیادی وجود دارد که مردم تصمیم می گیرند خود اشتغالی انتخاب کنند. برخی دلایل شامل رئیس خود ، کار در خانه یا درآمد اضافی است. اما چگونه می توان شغل مستقل کسب کرد و آیا این زمان مناسب کار آزاد است؟

بازار مستقل چگونه است؟

قبل از تصمیم گیری برای استقلال (که به عنوان ارائه دهنده خدمات نیز شناخته می شود) ، ایده خوبی است که از سلامت یک بازار مستقل بدانید. آیا زمان مناسبی برای کار مستقل است؟ خوب ، این ممکن است کمی ضد شهود به نظر برسد ، اما در دوره هایی که در حال حاضر شاهد آن هستیم ، مشاغل آزاد واقعا افزایش می یابد. بنابراین پاسخ ساده به این سوال “بله” است. مشاغل آزاد در آنجا هستند و بیش از آنچه فکر می کنید وجود دارد ، فقط باید آنها را پیدا کنید.

آیا برای من خود اشتغال دارید؟

برای پاراگراف یک عبارت مشهور ، اگر کار مستقل ارزش انجام داشته باشد ، ارزش انجام آن را دارد. و اگر آماده استقلال نیستید ، هیچ دلیلی برای یکی شدن نیست!

برای کمک به درک اینکه آیا اشتغال آزاد برای شما مناسب است ، سؤالات زیر را از خود بپرسید:

  • آیا از کار در شرکت های مختلف یا افراد دیگر لذت می برید؟
  • آیا شما یک مبتدی هستید و قادر به مدیریت کار و زمان خود هستید؟
  • آیا به جزئیات اهمیت می دهید؟
  • آیا آنچه را که شروع می کنید به پایان می رسانید و به آنچه انجام می دهید افتخار می کنید؟

اینها همان سؤالاتی هستند که یک کارفرما دوست دارد قبل از ارسال شغل دائم به یک کارمند بالقوه ، پاسخی برای آنها پیدا کند و برخلاف شغلهای مستقل نیست.

بنابراین اگر به دنبال آزاد کاری موفقی هستید ، پاسخ های شما به همه موارد فوق باید “بله” باشد. فریلنسر می تواند راهی برای کسب درآمد اضافی باشد ، اما اگر می خواهید از آنها موفق شوید و سود خود را حفظ کنید ، بهتر است یک سابقه اثبات شده را پر از ارائه دهندگان شغل شاد کنید.

برای مهارت های خود اشتغالی به چه مهارت یا خدماتی نیاز دارم؟

هیچ مهارت و مهارت خاصی لازم برای مشاغل مستقل وجود ندارد. تقاضا برای خدمات مستقل متفاوت است. وب سایتهای مفیدی وجود دارد که اطلاعات مربوط به سفارش را مانند itjobswatch و ایستگاه های کاری ارائه می دهند ، اما می توانید با جستجوی و محاسبه تعداد مشاغل مستقل که موتور جستجوی مورد علاقه شما گزارش داده است ، اطلاعات مفیدی نیز بدست آورید.

اما اگر مهارت یا خدمات شما محبوب Google یا Bing نیست ، ناامید نشوید. در حقیقت ، داشتن مهارت یا خدمات با تقاضای کم ، شما را در جایگاه اصلی در بازار قرار می دهد ، به خصوص اگر بسیاری از آزادکاران دیگر مهارت شما را ندارند و یا می توانند خدمات را ارائه دهند.

مطمئناً اگر هر شرکتی یا شخصی بتواند آنرا برون سپاری کند ، می تواند مستقل باشد! بنابراین فقط این را در خاطر داشته باشید.

اما به عنوان راهنما ، مشاغل مستقل شامل ورود داده ها ، نظارت بر دوربین مدار بسته ، بازاریابی آنلاین ، بسته های پستی ، برنامه ریزی رویداد ، پاسخگویی به تلفن ، راهنمای مشتری ، باغبانی ، برنامه ریزی رویداد ، مقاله نویسی و توسعه وب سایت می باشد. بنابراین مهارت ها می توانند به همان اندازه نوشتن یا وارد کردن داده ها ، نظارت بر فیلم برای نوشتن و توسعه وب متنوع باشند.

کجا به دنبال مشاغل آزاد بگردید؟

تابلوهای شغلی مکان مشخصی برای شروع هستند. با این حال ، تابلوهای شغلی در مشاغل برون سپاری ناچیز تخصص ندارند ، که نوع مشاغل مورد نظر برای بدست آوردن شغل آزاد است. علاوه بر این ، تابلوهای شغلی CV را به جای خدمات انتخاب می کنند ، اگر یک CV معمولی داشته باشید که شاید نشان دهد شما بیش از یک کار را در طول زندگی کاری انجام داده اید ، واقعاً به شما کمک نمی کند.

وب سایت های تخصصی وجود دارند که می توانند به شما در یافتن مشاغل آزاد کمک کنند. با استفاده از این سایت ها ، شما می توانید خدمات خود را ارتقا دهید ، نه رزومه کاری خود ، و قادر خواهید بود مهارت و تخصص مربوطه خود را به نمایش بگذارید. همچنین می توانید با ارائه دهندگان شغلی تعامل برقرار کنید ، که به شما این امکان را می دهد تا در مورد الزامات و مهارت های شغلی بحث کنید و پس از دریافت شغل با آنها کار کنید!

خلاصه

دلایل زیادی وجود دارد که مردم تصمیم به استقلال می دهند. برخی از دلایل عبارتند از: شروع به کار ، کار از خانه یا کسب درآمد اضافی. در این مقاله چگونگی به دست آوردن شغل به عنوان یک کار آزاد و سؤالاتی که می خواهید در مورد موفقیت خود از خود بپرسید ، مورد بحث قرار گرفته است.

کپی رایت 2011 توسط پیتر لوئیس. کلیه حقوق محفوظ است

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا