اخبار بازار

مزایا مهم هستند ، ویژگی هایی که مفید نیستند!

ممکن است اکثر افراد به اشتباه فکر کنند که برای تولید محصولات یا خدمات با ویژگی های عالی و ویژه باید بتوانند آنها را بفروشند. اما دانشکده تجارت هاروارد تحقیقاتی انجام داد که تمام محصولات خود از جمله محتوا را به سود خود فروخت. اما این مزایا همیشه در دسترس مخاطب و مشتری نیست و به آنها ارائه نمی شود.

یکی از مهمترین مهارت های کپی رایت حرفه ای این است که بتواند مزایای یک محصول را پیدا کند و باعث شود آنها برای مخاطب بایستند.

مزایا بر اساس مزایا بدان معنی است که شما به مخاطب نشان می دهید که محصول شما دقیقاً با تولید محتوا یا توضیح محصول ، نیازهای آنها را مطابقت دارد.


و مشتریان هزینه محصولاتی را می پردازند که باعث بهبود زندگی آنها می شود.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از محتوای توضیحات محصول ، بهتر است 70٪ روی مزایای یک محصول و برجسته کردن آن و 30٪ روی ویژگی های محصول یا خدمات متمرکز شوید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید محتوا ایجاد کنید که محصولی برای یک دستگاه ورزشی را توضیح دهد ، بهتر است قبل از هر چیز به مخاطب و مشتری نشان دهید که با این وسیله می توانید بدون کمک یک مربی به حرفه ای ترین روش ممکن وزن کم کنید. به جای اینکه در مورد سرعت ، سرعت ، وزن دستگاه و غیره صحبت کنید ، کند شوید.

با من باش

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا