بازاریابی اینترنتی

مزایای Genasante!

بدانید چه چیز بزرگی بعدی خواهد بود Genasante یک شرکت بازاریابی شبکه ای جدید است که در زمینه بهداشت ، سلامتی ، تغذیه طبیعی و زیبایی متمرکز است. آنها در حال حاضر در حالت قبل از شروع کار هستند و به زودی وارد کشور خواهند شد.

Genasante فرصت هایی را برای کسب درآمد از خانه ارائه می دهد! مأموریت آنها سلامتی است و آنها محصولات اصلی غذایی ، غذای سالم و محصولات سالم را ارائه می دهند. Jencante چه چیزی را به شما پیشنهاد می دهد؟ بیایید دریابیم

سه راه برای پیوستن به جنسانتا وجود دارد.

. محصولات خود را بصورت آنلاین و به عنوان مشتری خرده فروشی سفارش دهید. عضویت اجباری نیست.

. یا می توانید عضو شوید و 15٪ پس انداز کنید. هزینه سالانه 19/95 دلار است. شما نیازی به ثبت نام در عضویت برای خرید در Janasanta ندارید ، اما بدون آن نمی توانید پس انداز کنید.

عضویت همچنین گزینه ای را برای شما فراهم می کند که هر زمان که می خواهید به یک صاحب تجارت مستقل ارتقا دهید.

. گزینه سوم این است که توزیع کننده شوید. شما حق تخفیف 40٪ دارید و نیازی به نگهداری موجودی ندارید. بسته ها با 129 دلار شروع می شوند. بسته های اضافی با قیمت 329 دلار و 999 دلار در دسترس هستند.

پنج روش برای پرداخت توسط Genenca وجود دارد.

شما می توانید توزیع کنندگان را با خود بخرید و با قیمت خرده فروشی به مشتریان بفروشید.

در صورت فروش حجم جایزه از هر بسته ، یک پاداش سریع شروع به شما 20٪ کمیسیون می پردازد. هفتگی پرداخت می شود. هر سطح توزیع کننده کمیسیون متفاوتی را پرداخت می کند.

پاداش کسب و کار در مقیاس رهبری شما را برای تیم سازی می پردازد.

پاداش هفتگی دیگر پاداش تطبیق برای نسل ها است. با رسیدن به سطوح بالاتر رهبری ، پنج سطح وجود دارد.

با رسیدن به یک درجه الماس ، شما می توانید از استخر درآمد جهانی برخوردار شوید. این کمیسیون از 2.5 تا 2 درصد از تقسیم درآمد جهانی و همچنین مزایای سفر را به دست می آورد.

محصولات Genencenta زندگی مصرف کننده خود را غنی می کند و فرصتی را برای بازاریان خود برای آزادی مالی فراهم می کند. هرچه بازاریابان آنها سخت تر کار کنند ، می توانند کارهای بیشتری انجام دهند.

ادامه ثبت نام در دوره های بازاریابی آنلاین به شما کمک می کند تا تجارت و ثروت خود را بسازید.

ساختن مشتری و پایگاه توزیع کننده در ابتدای شرکت می تواند سودآور باشد. این فرصت را از دست ندهید تا از همان ابتدا شما را به درگاه برسانید. Genasante برای تمام IBD های خود راهنمایی می کند تا به آنها در رسیدن به موفقیت کمک کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا