بازاریابی

مزایای افزونه های وردپرس

اکثر ما از محبوبیت وبلاگ ها و وب سایت های وردپرس در آینده مطلع هستیم. اما ، بسیاری از شرکت ها و وبلاگ نویسان مزایای ارائه شده به آنها را نمی پذیرند. بنابراین ، ما لیستی از 5 روش منحصر به فرد در مورد اینکه چگونه افزونه های وردپرس می توانند مزایای بیشتری به شما نسبت به سایر وبلاگ های وبلاگ که افزونه ها را ارائه می دهند (مانند جوملا یا دروپال) پیدا کرده ایم.

افزونه هایی برای چت زنده

وقتی از وردپرس به طور خاص برای بازاریابی خود استفاده می کنید ، بهترین رقابت را دارید. افزونه WordPress Live Chat به شما این امکان را می دهد تا مستقیماً با مشتریان ارتباط برقرار کرده و به سوالات آنها پاسخ دهید و مسائل را مورد بحث قرار دهید. آنها قطعاً می خواهند با یک شخص واقعی صحبت کنند و گنجاندن آن در خدمات مشتریان شما راهی م effectiveثر برای ایجاد یک رابطه پایدار با آنها است. اینجاست که وردپرس به نفع شما عمل می کند.

ایجاد فرم ها و اشتراک های ایمیل آسان تر است

اگرچه وردپرس مستقیماً با Blogger رقابت می کند ، اما به دلیل وجود آنها ، آن را برنده می کند. در حقیقت ، حتی اگر یک فرد فنی نیستید ، افزونه های وردپرس به شما امکان می دهند فرم های اشتراک و ایمیل ایجاد کنید. این می تواند به نفع شرکت های کوچک و کم فناوری باشد که می خواهند مشتریان خود راهی آسان برای ارائه اطلاعات خود پیدا کنند.

صفحه کلید اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

می توانید با استفاده از یک ویژگی ساده وردپرس برای نصب افزونه ها ، دکمه های رسانه های اجتماعی ایجاد کنید تا به خوانندگان خود اجازه دهید مطالب خود را به اشتراک بگذارند. این فقط خوب است ، زیرا ایده وب سایت ها و وبلاگ ها به اشتراک گذاری و بازاریابی محصول جدید است. از آنجا که رسانه های اجتماعی برای بازاریابی آنلاین اساسی هستند ، باید دسترسی دکمه های اشتراک گذاری را به راحتی برای افزایش مخاطبان خود در نظر بگیرید. وردپرس آن را از طریق افزونه ها و ابزارک های مختلف در دسترس قرار می دهد. می توانید دکمه اشتراک گذاری زیر را امتحان کنید.

ARO

ایجاد افزونه های وردپرس به شما امکان می دهد به بهترین ویژگی های امنیتی دسترسی پیدا کنید. تفکر پشت امنیت داده ها و فناوری در طول سالها به افزونه های منحصر به فردی تبدیل شده است. آنها از اطلاعات شخصی شما و همچنین مشتریان شما محافظت می کنند تا یک تجربه آنلاین امن ایجاد کنند.

یک ابزار موثر SEO

بدون شک ، وردپرس دارای تعداد زیادی افزونه SEO است. به دلیل افزونه های موثر و جامعی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، مزیت منحصر به فردی به شما می دهد. سئو یکی از ضروری ترین ابزارهای بازاریابی است که وب سایت یا وبلاگ باید از آن استفاده کند. وقتی می خواهید بینندگان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید ، وب سایت شما باید با افزونه های SEO یکپارچه شود تا Google بتواند شما را در سایر وب سایت ها تشخیص دهد.

در طول سالها ، هر ابزاری که برای وردپرس طراحی شده است نسبت به رقبای خود برتری دارد (و به همین دلیل وب سایت های پیشرفته است).

همیشه به خاطر داشته باشید که باید افزونه هایی را در وب سایت خود اضافه کنید تا در بهترین حالت ممکن باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آنها استفاده کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا