بازاریابی

مزایای اسباب بازی های چوبی سنتی

اسباب بازی های چوبی برای کودکان مفید است ، شاید بیشتر از بازی های فناوری مدرن.

محققان بازی ، نحوه تعامل کودکان با اسباب بازی ها و چگونگی تحریک این رشد را بررسی کرده اند. بیشتر آنها نشان داده اند که اسباب بازی های سنتی ممکن است مفیدترین نوع اسباب بازی برای تحریک ذهن و بدن کودک در حال رشد باشد. از طرف دیگر ، بازیهای الکترونیکی کودکان می توانند از بروز خلاقیت جلوگیری کرده و دوره های کوتاه را ترویج کنند. آنها همچنین می توانند توانایی کودکی در تفکر خارج از مرزهای بازی الکترونیکی خود را محدود یا جلوگیری کنند ، زیرا آنها یک آغاز و پایان یا هدف خاص دارند.

اسباب بازی های سنتی محدود کننده تر هستند و به کودک اجازه می دهد تا در مورد کاربردها ، بازی ها و نتایج خود تأمل کند. این نقش بازیگری ، تعامل و پیشرفت شناختی عمومی را تحریک می کند.

اسباب بازی های چوبی طبیعی و شگفت انگیز و سنتی برای کودکان. آنها دارای مزایای بسیاری از جمله محیط زیست ، توسعه ، سلامتی ، ایمنی و دوام هستند.

اسباب بازی های چوبی آزادی تخیل را به کودکان می دهد. تعداد روش های مختلف بازی کردن با بازی فقط به توانایی کودک در استفاده از تخیل او محدود می شود. هرچه کودک آن را بیشتر تمرین کند ، بهتر است. همچنین گیم پلی بیش از حد بلند و تحریک کننده نیست. بافت طبیعی چوب حواس را تحریک می کند و کودکان را به لمس ، احساس و کاوش تشویق می کند.

اسباب بازی های چوبی برای کره زمین نیز مناسب هستند. آنها طبیعی ، زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت هستند. اسباب بازی های ساخته شده از چوب پایدار به معنای آسیب کمتری برای محیط زیست هستند. با دادن یک اسباب بازی چوبی به کودک ، شما در آسیب های زیست محیطی ناشی از ساخت پلاستیک ، مشارکت نمی کنید ، و در نتیجه از سیاره زمین برای آینده خود محافظت می کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، بازی ها به باتری ، برق یا نرم افزار نیز احتیاج ندارند.

اسباب بازی های چوبی جایگزین بی خطرتری برای اسباب بازی های پلاستیکی هستند زیرا همه طبیعی هستند و حاوی مقادیر زیادی مواد شیمیایی و سموم نیستند. این امر به ویژه در مورد کودکانی که تمایل دارند همه چیز را در دهان خود بگذارند بسیار مهم است. اغلب رنگهای غیر سمی ، روغنهای طبیعی یا موم زنبور عسل به پایان می رسد.

اسباب بازی های چوبی معمولاً بسیار بادوام هستند. آنها به راحتی نمی شکنند. به دلیل استحکام آن می تواند وزن و فشار بسیار بیشتری را نسبت به سایر بازی ها تحمل کند و این به آنها اجازه می دهد تا به روش های بیشتری نسبت به سایر بازی ها بازی کنند.

دلایل زیادی وجود دارد که چوب برای بازی ها کار می کند ، بنابراین هنگامی که به دنبال چیزی هستید که کودک بازی می کند ، یک اسباب بازی چوبی را امتحان کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا