اخبار بازار

مرگ تلویزیون سنتی نزدیک است!

پایین تلویزیون کابل
پایین تلویزیون کابل

طبق آخرین آمار ، تا پایان سال 2019 ، شبکه های کابل 22 میلیون مشترک را از دست می دهند. این بدان معناست که زمستان به شبکه های کابلی رسیده است و تلویزیون های سنتی در آینده نه چندان دور طعمه خدمات پخش می شوند.

کاهش مشترکان تلویزیون کابلی آمریکا سریعتر از حد انتظار است و احتمالاً بدترین سال برای تلویزیون کابل و ماهواره است.

جالب اینجاست که حتی در بحبوحه بحران اقتصادی ، شبکه های کابلی نیز تغییر چشمگیری نخواهند کرد اما تا پایان سال 2019 سرنوشت صنعت تلویزیون سنتی ممکن است برای همیشه تغییر کند. در پایان سال 2016 ، شبکه های کابلی و ماهواره ای 16.7 میلیون مشترک خود را از دست دادند ، اما این تعداد در پایان سال 33 درصد رشد کرد و در مجموع 22.2 میلیون کاربر کابلی انتظار داشتند تا پایان سال 2019. اتصال کانکتورهای کابل و تلویزیون ماهواره ای را قطع کنید!

این بسیار بیشتر از آن چیزی است که وب سایت eMarketer پیش بینی کرده است. این سایت پیش بینی می کند تا پایان سال 2019 ، 15.4 میلیون مشترک مشترک از تلویزیون سنتی جدا شوند. توسعه سیستم های راه اندازی و متصل به اینترنت و فناوری OTT منجر به تغییر قابل توجهی در صنعت تلویزیون سنتی در ایالات متحده شده است.

امروز تقریباً در ایالات متحده 34.4 میلیون نفر زندگی می کنند که هرگز در تلویزیون کابلی مشترک نشده اند ، رقمی که بیشتر مربوط به نسل جوان است که با توسعه فناوری گزینه های مناسبی برای تلویزیون سنتی دارند.

در کل 196.3 میلیون بزرگسال آمریکایی دارای تلویزیون کابلی و ماهواره ای هستند. EMarketer انتظار دارد تا سال 2021 تعداد مشترکین این تلویزیون ها به 181.7 میلیون نفر کاهش یابد. براساس این پیش بینی ، مشترکان بالای 55 سال نیز برای 4 سال آینده از خدمات تلویزیون کابلی استفاده می کنند.

با چنین سقوط ، میانگین تماشای تلویزیون در بین آمریکایی ها در سال 2019 با 3.1 درصد به 3 ساعت و 58 دقیقه در روز کاهش می یابد. با این حال ، قیمت های بالای خدمات “OTT” مانند Netflix ، Hollow و غیره ، در مقایسه با تلویزیون های کابلی ، باعث شده تا مشترکان بالغ کمتری به شبکه های کابلی جذب شوند. پیش بینی می شود تا پایان سال 2017 ، بزرگسالان آمریکایی حدود یک ساعت و 17 دقیقه در روز برنامه های سرویس Stream را تماشا کنند.

با این حال ، با وجود کاهش تعداد مشترکان شبکه کابل ، درآمد تبلیغات تلویزیونی تنها 0.5 درصد کاهش یافت و به 71.65 میلیارد دلار رسید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا