بازاریابی اینترنتی

مرور کلمه

آیا برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود نیاز به استفاده از Wordze دارید؟ ابزارهای زیادی در وب وجود دارد تا به افراد کمک کند کلمات کلیدی ایده آل را برای بازاریابی خود پیدا کنند. برخی گرانتر از سایرین. در حقیقت ، Wordze تقریبا نیمی از Wordtracker هزینه دارد. در این بررسی می خواهم به این ابزارهای تحقیق در مورد کلمات کلیدی نگاهی بیندازم تا به شما کمک کنم تصمیم بگیرید که این برنامه برای شما مناسب است یا اینکه باید گزینه های گران تری را جستجو کنید.

همانطور که هر بازاریاب آنلاین می داند ، هر بازاریابی خوبی با انتخاب کلمات کلیدی مناسب شروع می شود. یافتن بهترین ابزار تحقیق برای کلید واژه برای کمک به تحقیقات کلمه کلیدی شما بسیار مهم است. شاید مهم تر آموزش مداوم شما در مورد تحقیق در مورد کلید واژه ها و تغییرات مداوم در صنعت باشد.

Wordze تعدادی ابزار برای کمک به شما در تحقیق در مورد کلمات کلیدی شما فراهم می کند. با ورود به Wordze.com می توانید برنامه را بررسی کنید. این برنامه همچنین آموزش مداوم با کلمات کلیدی از مدیر عامل شرکت بردی مارکام (که قبلاً در گوگل کار می کرده بود) را فراهم می کند.همچنین آموزش ها و فیلم های بسیاری نیز وجود دارد که مرتباً به روز می شوند.

Wordze مانند هر ابزار کلمه کلیدی ، لیست های کلمات کلیدی ، عبارات کلمات کلیدی و گزینه های دیگری را برای شما در اختیار شما قرار می دهد. این اطلاعات مبتنی بر داده های ارائه دهنده داده ها است. آنها ادعا می کنند که حداکثر 13٪ از کل نمایش داده های اینترنتی را دریافت می کنند. بنابراین اطلاعات باید کاملاً دقیق باشد. با این حال ، فقط گرفتن یک لیست کلمه محبوب فقط نیمی از تصویر است. Wordze برخی از ابزارها را برای کمک به شما در حفر کردن کمی عمیق تر فراهم می کند و می داند کدام یک از اصطلاحات برای پروژه بازاریابی شما مؤثر است.

ابزار کلمه کلیدی Wordze در کل 15 ویژگی مختلف دارد که به هر کسی امکان می دهد تا بر تحقیقات کلمات کلیدی تسلط داشته باشد. در مورد مفیدترین موارد زیر به طور خلاصه بحث خواهم کرد.

ابزار کلید واژه

ابزار Basic Keyword لیستی از کلمات کلیدی و گزینه های دیگر را ارائه می دهد. این یک ابزار اساسی است که می توانید در هر ابزار کلید واژه پیدا کنید. این باید نقطه شروع تحقیقات شما باشد.

WordRank

این ابزار تجزیه و تحلیل هر سایت و ارائه آنچه برای بهبود رتبه خود نیاز دارد. این ابزار نه تنها شما را راهنمایی می کند که کلمات کلیدی را برای هدف قرار دهید بلکه نحوه استفاده از آنها برای بهبود رتبه سایت شما را راهنمایی می کند.

ابزارهای حفاری

این ابزار صدها سایت دیگر را جستجو می کند و کلمات کلیدی استفاده شده با آنهایی که شما تجزیه و تحلیل می کنید را بیرون می آورد. در اصل ، این کلمات کلیدی “دنیای واقعی” را به شما می دهد که افراد در کنار کلمات کلیدی مورد نظر خود از آنها استفاده می کنند. این به بازاریاب این امکان را می دهد تا کمی بیشتر به بیرون فکر کند.

سایر ابزارهای مفید

بله ، هنوز هم چیزهای بیشتری وجود دارد! Wordze ابزارهای دیگری را برای تجزیه و تحلیل بیشتر نتایج و تصمیم گیری بهینه ارائه می دهد. ابزار فیلتر به شما کمک می کند با حذف کلماتی که با کلماتی که می خواهید حذف کنید ، کلمات کلیدی بالقوه خود را کشف کنید. ابزار کلمات کلیدی Competitor به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را در سایت های دیگر تست کنید و در صورت تمایل آنها را اضافه کنید. همچنین ابزارهای نادرست کلمه ای نیز وجود دارند که می توانند بسیار مفید باشند. هنگامی که لیست را در قوی ترین کلید واژه های ممکن تصفیه کردید ، می توانید به راحتی آنها را به رایانه خود صادر کنید.

هزینه

شما می توانید به کمتر از 40 دلار در ماه به کلیه ویژگی های Wordze دسترسی داشته باشید. این تقریباً نیمی از هزینه برخی از محبوب ترین ابزارها است.

منفی

اگرچه Wordze ابزاری عالی برای پول است ، اما از نظر برخی از ابزارهای موجود در کلید واژه ها کمی کاربرپسند است. همچنین اطلاعات کمی در مورد مکان واقعی داده ها وجود دارد.

به طور کلی Wordze ابزاری مناسب برای پول است. مطمئناً یک قدم از استفاده از یک ابزار رایگان فراتر است و برای مبتدی واسطه ای که نمی خواهد پول بیشتری برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی هزینه کند ، گزینه خوبی است. حقیقت این است که بیشتر بازاریاب های جدید به سادگی نمی دانند که تحقیقات کلمات کلیدی برای بازاریابی آنلاین خوب چقدر مهم است. دیگران ممکن است بتوانند تحقیقات خوبی را برای یافتن کلمات کلیدی انجام دهند ، اما نمی دانند چگونه به طور مؤثر آن کلمات کلیدی را در محتوا گنجانیم. به همین دلیل است که یک برنامه جامع آموزش آنلاین برای هر کسی که واقعاً بخواهد یاد بگیرد چگونه می تواند به صورت آنلاین درآمد کسب کند ، ضروری است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا