بازاریابی

مرحله 4 برای یافتن بهترین متخصص سئو برای نیازهای تجاری خود

شما یک وب سایت عالی دارید ، اما بازدید کنندگان ماهر کافی ندارید.

آیا این مشکلی برای شرکت شما محسوب می شود؟

متأسفانه ، بسیاری از کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک نمی دانند که به محض تأسیس وب سایت عالی شما ، مشتریان بالقوه از وجود آن اطلاعی نخواهند داشت.

تا زمانی که یک بهینه سازی موتور جستجو خوب نباشد.

بنابراین چگونه می توانید وب سایت خود را در صفحه نتایج جستجوی اول یا دوم Google ، Yahoo! در بینگ؟

پاسخ به این سوال می تواند بسیار دشوار باشد.

به همین دلیل است که بیشتر صاحبان مشاغل در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا متخصصان سرمایه گذاری می کنند تا نمای موتورهای وب سایت خود را افزایش دهند که منجر به فروش بیشتر شود.

در مشارکت با بسیاری از کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک ، آخرین چیزی که می خواهند بدانند سئو است! آنها ترجیح می دهند که بر تجارت و مهارت های خود تمرکز کنند تا مهارت های دیگران را یاد بگیرند.

بنابراین اگر وب سایت شما از رتبه بندی پایین موتور جستجوگر رنج می برد و شما نمی خواهید برای ارتقا those آن رتبه بندی شغل جدیدی یاد بگیرید ، در اینجا چهار مرحله برای یافتن بهترین مشاور SEO برای مشاغل خود آورده شده است:

1. بدانید چه چیزی را دوست دارید

وب سایت ها می توانند در سطوح مختلفی از قابلیت جستجو باشند و نیازهای سئو متفاوتی خواهند داشت. به عنوان مثال ، ممکن است وب سایت شما فقط نیاز به رتبه بندی در موتورهای جستجوی مختلف در مقابل داشته باشد. به همه چیز از تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ، تعمیر و نگهداری مداوم SEO ، SEM داخلی (بازاریابی موتور جستجو) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و موارد دیگر نیاز دارید.

قبل از ورود به آنجا و تلاش برای نوشتن “بهترین آژانس جستجوگرها در شهر X” در Google ، ابتدا باید آنچه را که می خواهید در یک کمپین جستجوگرها تعریف کنید.

از خود بپرسید ، “من چه نتیجه ای از یک متخصص سئو می خواهم؟”

این کار می تواند به سادگی افزایش پنج تا ده درصد بازدید وب سایت در مدت شش تا هشت ماه باشد. یا هدف شما تهیه لیستی از 100 راهنمای ماهر اضافی در یک بازه زمانی مشخص است.

پاسخ به س questionsالات موفقیت شخصی به شما کمک می کند تا موفقیت کمپین خود را بسنجید. با این حال فراموش نکنید که SEO و SEM به هم مرتبط هستند بنابراین نتایج مورد نظر شما می توانند مستقیماً با پولی که می خواهید هزینه کنید مقایسه شوند.

نگه داشتن آنچه که برای یک واقعیت امیدوارید مهم است ، به خصوص اگر هیچ متخصص SEO معتبری نتواند قول دهد نتایجی را که آنها کنترل نمی کنند در مورد نحوه رفتار موتورهای جستجو باشد.

2. اطراف خرید کنید

پس از تعیین آنچه می خواهید به دست آورید ، با چندین متخصص SEO صحبت کنید تا آنچه را که برای نیازهای خاص شما مناسب است ، مقایسه کنید.

بهینه سازی موتور جستجو فرایندی است که رسیدن به اهداف شما ممکن است چهار ماه تا یک سال طول بکشد. قبل از اینکه بتوانید مزایای بالقوه را ببینید ، یک کمپین خوب سئو ابتدا نیاز به پیاده سازی بهینه سازی وب سایت و سپس تأثیر فزاینده دارد.

اگر یک سرویس سئو به موقع رتبه بندی بالایی در موتور جستجو می دهد ، راه دیگر را ترک کنید. هیچ کس راز موفقیت این نوع موفقیت را ندارد مگر اینکه در حلقه داخلی کار در Google باشد.

یک متخصص SEO خوب باید به تجارت شما و آنچه می خواهید با کمک آنها به دست آورید علاقه نشان دهد. امیدوارم انتظار برای کار آنها تیم داخلی شما باشد ، کسی که مایل است به سوالات مصاحبه شما پاسخ دهد و به روزرسانی مکرر وضعیت را ارائه دهد.

3. یادداشت ها و تظاهرات قبلی را بررسی کنید

عملکردهای گذشته می توانند آینده و آنچه متخصصان سئو می توانند برای تجارت شما انجام دهند را به طور دقیق پیش بینی کنند. اگر آنها موفقیت زیادی در کمک به صنایعی مانند شما پیدا کرده باشند ، مشکلی برای کمک به شما نخواهند داشت.

یک روش خوب برای تأیید اعتبار احتمالی SEO این است که مستقیماً از مشتریان گذشته و حال خود بپرسید. در مورد اثربخشی کمپین SEO خود و انواع راهنمایی ها و پیشنهادهایی که در طول سال ها ارائه داده اند اطلاعات کسب کنید.

یک متخصص سئو خوب نه تنها باید مشکلات طولانی را حل کند ، بلکه قادر خواهد بود به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

4- داستانهایشان را بخواهید

دانستن تاریخچه یک نامزد سئو می تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید آیا این برای شما و شرکت شما مناسب است یا خیر.

از آنها بپرسید که چگونه شریک Google شدند یا به چه دستاوردهایی افتخار می کنند. حتی پرسیدن در مورد بهترین یا بدترین مشتری او و نحوه برخورد او با این مشتری کار دشواری است.

این همان استخدام کارمندان بالقوه است – شما باید در مورد مصاحبه “شغل” تصمیم بگیرید و نه از صفحه فروش آنها یا تعداد لایک های فیس بوک.

دریافت راهنمایی مناسب در جستجوگرها برای موفقیت در کار شما بسیار مهم است. برای کمک به شما در یافتن بهترین فرد یا آژانس برای دستیابی به اهداف خود ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا