اخبار بازار

مرحله دوم برای لیست برنامه مسکن از روز شنبه / مهلت فقط دو روز – آژانس خبری ایران و جهان نیوز


محمود محمودزاده اظهار داشت: در مرحله اول 3 هزار واحد ثبت شده ، 5 درصد واجد شرایط مراجعه به دفاتر برای تسلط بر مهارتهای خود و برآورده کردن نیاز 5 ساله مسکن بودند. راه و شهرسازی هر منطقه و صندوق مسکن ارائه شد.

وی ادامه داد: از طریق سایت و پیام کوتاه به افراد واجد شرایط واجد شرایط بودن و طبق برنامه اعلام شده تا اول مارس ، تقریباً 6000 نفر متقاضی شده اند و به دلیل شیوع این بیماری زمان جدیدی را برای ارسال به عموم مردم ارائه می دهند اما مردم مجبور نیستند از تحویل مدارک خود نگران باشند زیرا زمان تشکیل پرونده اعلام شده است. متقابل.

این مقام مسئول با بیان اینکه ثبت نام مرحله دوم با مرحله اول متفاوت است ، افزود: ثبت نام در روزهای شنبه در شرق و غرب آذربایجان ، اردبیل ، البرز و اصفهان آغاز می شود و سایر استانها در روزهای دوشنبه و چهارشنبه اعلام می شود. آنها هستند

محمودزاده با اشاره به اینکه افراد شش روز فرصت ثبت نام دارند ، گفت: پس از ثبت نام کامل ، قرعه کشی بر اساس قرعه کشی واجد شرایط تنظیم می شود ، به طوری که در مرحله اول برخی از افراد واجد شرایط نیستند که مردم می توانند با حل مشکل در مرحله دوم دوباره ثبت نام کنند در حالی که مرحله دوم در همه شهرها است.

وی ادامه داد: در مرحله اول 6000 نفر متقاضی ثبت نام هستند و در این مرحله 6000 واحد سهمیه جدید ثبت شده است.

محمودزاده از تناسب اندام در استان تهران خبر داد و گفت: به دلیل محدودیت زمین نامزدی در دانشگاه ثبت نام کنید.

این مقام مسئول در مورد وضعیت بازار مسکن اظهار داشت: براساس قیمت مسکن 5٪ هرماه افزایش می یابد اما رشد بازار مسکن کندتر از سایر بازارهای موازی است. مطابق سیاست وزارت راه و شهرسازی ، با ثبت برنامه اقدام ملی مسکن ، امیدوارم که فاصله بین تقاضا و عرضه کاهش یابد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا