دانش و فناوری

مدیر یادگیری ماشین اپل که این شرکت را به‌دلیل کار حضوری ترک کرده بود، به DeepMind گوگل پیوست

به گزارش بلومبرگ، Ian Goodfellow ، مدیر سابق بخش ماشین (machine learning) اپل ، که هفته پیش این شرکت را به‌دلیل سیاست‌های اجبار به کار حضور ترک کرده بود، به بخش DeepMind گوگل پیوسته است.

عضویت مدیر ماشین اپل در گوگل

Goodfellow در سال 2013 به‌عنوان کارآموز مهندسی نرم‌افزار در گوگل شروع به کار کرد و پس از ترک این شرک سپس پس از یک سال کار در Open AI، او به‌مدت دو سال به گوگل بازگشت.

در مارس 2019، توسط اپل به‌عنوان مدیر ماشین در گروه پروژه‌های ویژه استفاده شد. در آغاز ماه مه مشخص شد که او به سیاست بازگشت به کار حضوری که مستلزم به گذراندن سه روز کار در هفته بوده است، انتقاد پندی پیش مشخص شد که برنامه های کاربردی اپل برای حضور در سه روز در هفته را به حال خود می کنند.

بر اساس گزارش ها، اپلیکیشن به تیم های فردی قابل قبول است و به کاربران این امکان را می دهد تا بااین‌حال، به‌نظر نمی‌رسد که این مورد برای تیم Goodfellow صادق باشد.

عضویت مدیر ماشین اپل در گوگل

عضویت مدیر ماشین اپل در گوگل

اکنون اما، ایان گودفلو به DeepMind پیوسته که بخشی از شرکت مادر گوگل، Alphabet، شمار می‌رود. به گزارش بلومبرگ:

مردم را که خواستند نامشان فاش نشود، گفته‌اند که جهش گودفلو به گوگل یک کودتا برای بخش DeepMind سک که او می‌کند. Goodfellow به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های ماشین می‌شود و این حرکت نوعی رویداد مجدد است.

DeepMind از نظر خودداری کرده است. بودفلو به‌عنوان مخترع شبکه‌های متخاصم مولد (GAN) شناخته می‌شود، که می‌توان آن را برای تولید جعلی درک کرد. استفاده در AI و ML بسیار رقابتی است و سیاست های الفبای حضور سهلتری نسبت به اپل دارد.

مه شد گفته، گوگل معتقد است که کار حضوری باعث همکاری / خودانگیختگی می‌شود م شوگ و ت ت ت ت. این شرکت به‌تازگی پردیس Bay View جدید خود را با در نظر گرفتن این موضوع افتتاح کرده است.

دیدگاه شما درباره عضویت مدیر ماشین اپل در بخش DeepMind گوگل چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا