اخبار بازار

مدیر کانال هوشمند ربات – سازنده رباتها

الان حدود یک ماه است که روی ربات مدیریت کانال هوشمند کار می کنم. من قبلاً یک نمونه اولیه از این روبات را برای مشتری های خود تهیه می کردم ، اما خاص بود و این بار سعی کردم همه چیز را که یک ربات مدیریت کانال در یک ربات احتیاج دارد جمع کنم تا در کوتاه مدت قرار نگیرد و هر مدیری بتواند از آن استفاده کند.

مدیر کانال ربات هوشمند
مدیر کانال ربات هوشمند

یکی از ویژگی های اساسی این روبات ، حفظ برنامه برای هر پست است. این بدان معناست که مدیر کانال برای ارسال پست ها به ربات برنامه می دهد ، به عنوان مثال ، به او می گوید هر 20 دقیقه یک پیام بفرستد. سپس مدیر تعداد زیادی پست را در یک لحظه ارسال می کند و ربات اینها را در صف خودش ذخیره می کند و هر 20 دقیقه یک پیام می فرستد.

پیام ارسال شده به ربات و پاسخ ربات
پیام ارسال شده به ربات و پاسخ ربات

یکی دیگر از گزینه های جالب این ربات ، برنامه ای برای حذف پست ها است! این بدان معنی است که می توانید برای هر پستی که برای ربات ارسال می کنید ، “زمان حذف” را تعیین کنید ، و در این زمان روبات می رود و پست را حذف می کند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این ربات ، قرار دادن آرم در پست ها است. با ارسال تصویر آرم و تنظیم اندازه و محل آرم ، این روبات بطور خودکار آرم کانال را بر روی تمام تصاویر قرار می دهد و سپس آنها را ارسال می کند.

با استفاده از این ربات همه چیز به راحتی می توانید به مدیران کانال منتقل شوید ، زیرا این ربات همچنین گزینه حذف برچسب های هوشمند و حذف خودکار لینک های کانال و نام آنها از پیام های منتقل شده را دارد ، بنابراین به یک مدیر وب سایت حداقل درگیر در ویرایش پست ها نیاز دارید!

منوی تنظیمات اصلی ربات
منوی تنظیمات اصلی ربات

دوستان عزیز ، این بخشی از قابلیت های مدیر کانال هوشمند ربات بود. این ربات همچنین از قابلیت های بسیار جالب تر و متنوع تری برخوردار است که در پست های بعدی در مورد آنها صحبت خواهم کرد.

اما از آنجا که مهمترین چیز در زندگی من پیشرفت برای من است ، از همه خوانندگان این پست می خواهم که برخی انتقادها یا پیشنهادی را در این باره با من در میان بگذارند و از آنها بسیار سپاسگزارم.

به علاوه ، اگر به این ربات احتیاج دارید ، من در خدمت شما هستم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا