بازاریابی

مدیر وب مناسب را استخدام کنید

س toالاتی برای پرسیدن …

پاسخی که باید بگیرید

هنگام تحقیق درباره مدیران وب ، اجازه ندهید قیمت تصمیم شما باشد. در میان مدیران وب ، بین کسانی که در فن بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تبحر دارند و کسانی که این مهارت ندارند ، جدایی وجود دارد. برای اینکه وب سایت شما در موتورهای جستجوی بزرگ رتبه بالایی داشته باشد ، بسیاری از استراتژی های بازاریابی SEO باید در طراحی وب سایت شما گنجانده شود. شما به عنوان یک صاحب مشاغل آنلاین ، باید از عمق دانش بازاریابی SEO که افراد استخدام شده برای طراحی و ساخت وب سایت شما باید بدانند ، مراقبت کنید. آیا س makeالاتی را می توانید از یک مدیر وب سایت بالقوه بپرسید تا مطمئن شود با یک شخص مناسب تجارت می کنید؟

روند استخدام یک مدیر وب می تواند به سادگی تماس با چند سازنده و دریافت قیمت خدمات آنها باشد. در پایان ، کمترین پرداخت کننده را انتخاب می کنید و به ساخت وب سایت جدید خود ادامه می دهید. قیمت را با قیمت اشتباه نگیرید. اغلب اوقات ، قیمت بسیار پایین نشان دهنده یک محصول نهایی است که نمی تواند با شرکت های آنلاین رقابت کند. علاوه بر این ، برخی از توسعه دهندگان هستند که می توانند شما را نه تنها با خدمات طراحی ، بلکه با خدمات میزبانی نیز استخدام کنند. آنها هزینه بسیار کمی را برای یک سرویس طراحی پرداخت می کنند ، که به نظر می رسد از روی کاغذ خوب باشد ، بنابراین شما تحت تأثیر هزینه های بالای ماهانه میزبانی خود متضرر خواهید شد. در پایان ، شما هزینه بیشتری پرداخت می کنید و وب سایت شما هنوز آماده رقابت با موتورهای جستجو برای پول کسب و کار نیست.

بازاریابی SEO در طراحی و توسعه وب سایت جدید شما چقدر مهم است؟ به خاطر داشته باشید که اگر وب سایت شما در سه صفحه اول موتورهای جستجوی اصلی ظاهر نشود ، مهم نیست که چه چیزی را خرج می کنید یا زیبایی وب سایت خود را. هیچ کس هرگز آن را نخواهد دید ، و بنابراین ، هیچ کس نمی تواند با شما کار کند. بازاریابی SEO باید در مرکز فرایند طراحی وب سایت باشد.

سوالات واضح:

آیا می توانم نمونه کارهای شما را ببینم؟

مدیر وب سایت باید آماده باشد و پروژه قبلی خود را به شما ارائه دهد. اگر آنها چیزی برای نشان دادن شما ندارند … فرار کنید.

آیا لیستی از منابع دارید؟

یک خالق ماهر نه تنها باید به کار خود افتخار کند ، بلکه مشتریانش نیز باید افتخار کنند. با چند مشتری آنها تماس بگیرید تا رضایت آنها از طراحی و روند کار را تأیید کنید. فراموش نکنید ، پول خوب هزینه دارد و همچنین به زمان نیاز دارد.

از چه نرم افزاری برای طراحی استفاده می کنید؟

از نظر آموزش ندیده ، این سوال مضحک به نظر می رسد. صادقانه بگویم ، تفاوت زیادی بین مدیر وب سایت و مهارت های او وجود دارد. در حقیقت ، چند برنامه طراحی کوچک وجود دارد که هر طراح را که ممکن است تجربه لازم را برای انجام کار داشته باشد ، واجد شرایط می کند. با این حال ، یک برنامه طراحی وجود دارد که بلافاصله خالق شما را به عنوان کسی که می داند چه کاری انجام می دهد رد صلاحیت می کند. FrontPage مایکروسافت اگر آنها می گویند “FrontPage®” ، وقتی تلفن را قطع می کنید با ادب بگویید.

سوال خیلی روشن نیست

آیا تجربه سئو دارید؟

در حالی که برخی از سازندگان نمی دانند چگونه SEO را هجی کنند ، برخی دیگر بلافاصله ناتوانی خود را در تخصص در چنین مواردی تأیید می کنند. مطمئناً شما به دنبال خالقی هستید که ادعا کند در عمل بهینه سازی سئو بازاریابی تبحر دارد. چگونه می توانی تفاوت را بیان کنی؟ از آنها بخواهید برخی از سایتهای برتر خود را در Google ، Yahoo ، MSN یا سایر موتورهای جستجوی مهم به شما نشان دهند. عباراتی که آنها برای یافتن وب سایت مشتریان خود استفاده می کنند باید عباراتی باشد که مردم فکر می کنند آنها در موتور تایپ می کنند ، نه عبارات مختلط عجیب و غریب و غیرمعمولی که بسیاری از آنها برای توجیه عملکرد ضعیف به فروشندگان سئو استفاده می کنند. به یاد داشته باشید ، همه ما می توانیم با نوشتن از طرف شرکت خود ، به وب سایت هایی که هنگام نوشتن بر روی کیفیت محصولات یا خدمات آنها که سئو مناسب ایجاد می کنند ، رتبه بالاتری را کسب کنیم.

آیا SEO را در بودجه خود لحاظ می کنید؟

بسیاری از سازندگان خدمات “پس از اتمام” وب سایت شما را به شما ارائه می دهند. برای برخی ، آنها مجبور به استفاده از این خدمات بیرونی هستند زیرا در حین فرآیند طراحی صلاحیت بهینه سازی SEO در صفحه را ندارند. کار خوب در زمینه سئو نیاز به بازنویسی بیشتر مقالات وب سایت دارد. بنابراین اگر آن را در طراحی قرار ندهید ، هزینه زیادی را برای آن پرداخت خواهید کرد زیرا SEO Marketer مجبور است مطالب خوب نوشته شده شما را بگیرد ، بیشتر آن را به یغما ببرد و مجدداً آن را بازنویسی کند تا موتورهای جستجو را برای کسب رتبه های بالاتر فراخوانی کند.

چه مقدار مقاله در صفحه من قرار می دهید؟

گرچه مطمئناً این س forال برای هر صفحه از وب سایت شما پاسخ متفاوتی خواهد داشت ، یک بازاریاب SEO باهوش می داند که حداقل 300 تا 400+ کلمه در هر صفحه به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه بالاتری را کسب کرده و بخصوص آن را حفظ کنید. زمان. برای موتورهای جستجو ، محتوا غالب است. متن “به طور کلی” تنها مهمترین عنصر در کمک به موتورهای جستجو است که می دانند در چه رتبه ای قرار دارید.

چه چیز دیگری لازم است بدانید. . .

فلش و تصاویر متن نیستند.

در حالی که موتورهای جستجو می توانند به تدریج محتوای متن را در نوعی نمایشگر Flash بخوانند ، چنین صفحه نمایش عمدتا معنای نام … “Flash” است. استفاده از Envy Flash برای بهبود شکل و ظاهر وب سایت هرگز فکر بدی نیست ، زیرا Flash وقتی به روش صحیح استفاده می شود می تواند ظاهری کاملاً حرفه ای به وجود آورد. با این حال ، تعدادی از معماری های وب سایت وجود دارد که به طور کامل در یک ارائه Flash محصور شده است ، جایی که وب سایت Flash است. چنین سایتی برای دستیابی به همه مکانهای SERP (صفحات نتیجه موتور جستجو) به اندازه کافی قوی خواهد بود ، زیرا محتوای Flash ارتباطی با صفحات HTML ندارد.

از طرف دیگر ، تصویر کاملاً غیرقابل خواندن است. تصاویر ، حتی آنهایی که روی آنها متن نوشته شده اند فقط در فضای خالی موتورها قرار دارند. هیچ چیز موجود در تصاویر را نمی توان خواند یا برای بهینه سازی صفحه شما برای موتورهای جستجو استفاده کرد.

این قاب مانند گذشته بد نیست.

استفاده از ‘فریم’ در طراحی وب سایت موانعی را که در گذشته ایجاد کرده اند ایجاد نمی کند. مانند برخی از انواع Flash ، بسیاری از موتورهای بزرگ هم اکنون می توانند وب سایت های مبتنی بر قاب را بخوانند و بازدیدکنندگان را بر اساس محتوای صفحات ساختار یافته به وب سایت شما تحویل دهند. چند تاکتیک توسط وب مسترهای باتجربه استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که ساختار سیستم بدون در نظر گرفتن صفحه ای که به بازدید کنندگان شما در وب سایت شما داده می شود ، بی تأثیر خواهد ماند.

در پایان ، مراقب مدیرانی باشید که به شما می گویند با ارسال وب سایت به موتورهای اصلی جستجو ، وب سایت شما را “جستجوگر” می کنند. بهینه سازی وب سایت به هیچ وجه بخشی از جزئیات مربوط به انجام بهینه سازی SEO واقعی در صفحات وب سایت شما نیست. اجازه ندهید کسی شما را در خلاف این متقاعد کند. ارسال وب سایت شما قطعاً در خدمات SEO شما نیز گنجانده شده است ، اما ارسال سئو بازاریابی نیست.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا