دانش و فناوری

مدیر سابق شیائومی در هند به دلیل نقض قانون تحت بازجویی قرار گرفت

شیائومی یکی از برندهای محبوب و معروف بازار است که اگر چه به اندازه رقبایی سامسونگ یا اپل سابقه ندارد اما خوب نیست بازار گوشی های هوشمند را در دست بگیرد. این شرکت مدت‌ها پیش خطر تحریم شدن را از سر گذراند مانند ترنجی همراه باشید.

بازجویی از مدیر سابق شیائومی در هند به چه انتخابی است ؟!

طرفداران شیائومی در هند احتمالا با Manu Kumar Jain آشنا هستند. وند سالی است که در جایگاه برتر شیائومی هند به مدیر بوده است. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. ر اراس گزارش ها، این مدیر سابق به دلیل نقض احتمالی قوانین خارجی هند تحت تحقیق و بررسی قرار گرفته است. کک گزارش جدید از رویترز به دو منبع مجزا اشاره می کند که اطلاعات مهمی از حقایق جاری دارند.

این مدیر اجرایی که اکنون به عنوان معاون جهانی این شرکت در حال حاضر در دبی فعالیت می‌کرد، اکنون اما در حال حاضر وی در. شما در حال حاضر هستید اداره قوانین اجرای حداقل از ماه فوریه این شرکت را مورد بررسی قرار داده است رر

مدیر سابق شیائومی در هند

ی ی ا ی ز ز ز د اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. زمانی که از شیائومی در مورد تحقیقات صورت گرفته سوال شد، وی پاسخ داد که این شرکت به شدت به قوانسن هن. این لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان است.

در این بیانیه آمده است که ما در حال همکاری با مقامات برای انجام حن‌ها سن‌ها هستیم اهرا این نشان دهنده بررسی دقیق سازنده چینی گوشی های هوشمند است. دفتر این شرکت در هند، در ماه دسامبر و در جریان یک تحقیق تحقیقاتی که شامل بررسی و ر

و ت پ ش ش ش م م م م م م م م م م ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ

ی م م م ی ق ق ق ق ق ق ق ق ق ق ق اداره عالی اجرای احکام هند نیز پاسخی نداده است. قابل ذکر است که با این حال، این یک روش معمولی است زیرا آن‌ها معمولاً توضیح می‌دهند.

اهرا این مرجع به دنبال ساختارهای تجاری موجود بین شیائومی در هند، سازندگان قرارداد و این شرکت مادر در چین اس به گفته این منبع، تبادل وجوهی بین دفتر شیائومی در هند و نهاد اصلی آن در چین جریان دارد، از جمله پرداخت های حق امتیاز که همه آنها در حال حاضر، در دست بررسی هستند.

مدیر سابق شیائومی در هند

منبع دوم بیان می‌گوید که این مرجع در ماه فوریه اخطاریه‌ای را برای مانو کومار جین ارسال کرده و از اسناد ش. این اسناد شامل موارد تامین مالی خارجی، الگوهای سهامداری و تامین مالی، صورت‌های مالی و ط ل ی ات م ی

به گفته GizChina، این موضوع ممکن است یک ضربه بزرگ به روابط شیائومی و هند باشد، به ویژه به این دلیل که تنش باشد. تنها مشکل بزرگ این است که شیائومی یک نیروی اصلی در بازار گوشی‌های هوشمند هند است. این برند ۲۴ درصد از سهام بازار هند را در اختیار دارد. سامسونگ، دومین شرکت این لیست، حدود ۱۹ درصد برش سهام بازار را در دست دارد. دولت هند احتمالا شدیدی مانند تحریم های شیائومی را انجام نخواهد داد. اینجا هنوز چیزی نیست. هیچ کس اینجا نیست جز حق با مانو کومار جین است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا