بازاریابی اینترنتی

مدل های مختلف بازاریابی اینترنتی چیست؟

در آخرین مقاله خودم در مورد خودم و نحوه شروع بازاریابی به صورت آنلاین صحبت کردم. امروز در اینجا توضیح خواهم داد که بازاریابی اینترنتی چیست و مدلهای مختلف مرتبط با آنکه همه این موارد را می توان از طریق اتصال به رایانه شخصی ، لپ تاپ ، آیفون و اینترنت خود فعال کرد.

در نگاه اول برای اکثر افراد ، فروش کالاها و کسب درآمد آنلاین است. اما وقتی بیشتر از آنها سؤال کردم چه چیز دیگری را می دانند ، اکثریت نگاه خالی به من دادند و تصوری برای جواب دادن بیشتر نداشتند.

از آنجا که در سنگاپور – به ویژه اگرچه با مالکیت بالا و زیرساخت های خانگی توسعه یافته است ، بسیاری از افراد – به ویژه بومرهای کودک و نسل های بالاتر – از نظر فناوری بسیار جدید هستند و ترجیح می دهند از 2 کتاب گذشته در کتاب راحتی ، کلاس های درس و رویدادهای وب در حوزه راحتی خود بیاموزند. آنها علیرغم انبوه اطلاعاتی که از Google و YouTube می توانند بیاموزند و یاد بگیرند ، ارتباط شخصی تری در مقایسه با یادگیری آنلاین دارند.

آنچه می توانم بگویم این است که گرچه بازاریابی اینترنتی انعطاف پذیری کامل به شما می دهد ، اما مدلهای مختلفی نیز در زیر دارد دقیقاً مانند مشاغل سنتی که در کافه ها ، کارخانه ها ، دفاتر و فروشگاه ها اداره می شوند. در زیر ، منافع و منفی را برجسته ، توضیح و برجسته خواهم کرد.

1. بازاریابی وابسته

این ابتدایی ترین و اساسی ترین چیزی است که من فکر می کنم همه باید اگر تازه و مشتاق باشند اولین دلار خود را مثل من 10 سال پیش بدست آورند ، شروع کنند.

با تعریف ، محصولات برخی دیگر را برای برخی از هزینه ها تبلیغ می کند.

آنها می توانند محصولات دیجیتالی یا اطلاعاتی مانند برنامه های آموزش الکترونیکی باشند که شامل کتاب های الکترونیکی ، فیلم ها و نرم افزارهای موجود در وب سایت های شرکت ها و همچنین کالاهای مصرفی فیزیکی هستند که افرادی مانند من هر روز از فروشگاه های تجارت الکترونیکی خریداری و خریداری می کنند.

آنها همچنین می توانند خدماتی مانند پاسخ دهنده دولت یا ایمیل تبلیغاتی و ارائه دهنده خدمات واجد شرایط ، ثبت دامنه و بسته های میزبانی وب باشند.

درمورد مکان و چگونگی ارتقاء و پرداخت هزینه ، می توانید در بازارهای شبکه های آنلاین مانند Amazon ، ClickBank ، Market Health ، JVZoo ، Warrior Plus و بسیاری دیگر که می توانید از طریق تحقیقات سخت گوگل و YouTube پیدا کنید مشترک شوید.

2. ایجاد محصول اطلاعاتی

در اینجا می توانید محصول اطلاعاتی یا دوره های آموزش الکترونیکی خود را ایجاد کنید.

مانند کتاب الکترونیکی ، فیلم ، نرم افزار و سایر منابع می توانید قبل از فروش به عنوان برنامه شخصی خود و حتی به عنوان مربی ، در وب سایت های شرکت قرار دهید.

زیبایی این تنها این نیست که شما مالکیت کامل تغییر و ارتقاء را دارید بلکه می توانید افراد دیگری را نیز جذب کنید تا شما را به عنوان شریک تبلیغ کنند.

برای این منظور ، من بهینه سازی Press و WordPress به عنوان بهترین سیستم عامل های یکپارچه توصیه می کنید ، اگرچه می توانید با استفاده از ابزارهای کامپوزر رایگان صفحات HTML ایجاد کنید.

3. تجارت الکترونیکی و dropshipping

علاوه بر اطلاعات ، می توانید محصولات فیزیکی را نیز تبلیغ کنید.

هر چیزی که می توانید از فروشگاه ها و فروشگاه ها خریداری کنید ، می توانید به صورت آنلاین نیز به بازار عرضه شوید.

پوشاک ، رایانه ، الکترونیک ، مبلمان ، لوازم خانگی ، اسباب بازی ها و بازی های ویدئویی فقط برای توجه به محبوب ترین گزینه ها.

4- مشاوره تجاری محلی

اگر در 2 یا 3 موردی که در بالا به آن اشاره کردم خوب هستید ، می توانید خدمات خود را به مشاغل کوچک و متوسط ​​که به وب سایت های حرفه ای ، کانال های رسانه های اجتماعی و حداکثر قرار گرفتن در معرض ، هدایت و فروش نیاز دارند ، ارائه دهید.

اگر کارفرمایان مربوطه ارزش آنچه را که شما ارائه می دادید می دیدند و می دانستند ، تا زمانی که به کمک آنها برای تولید مشتری ، فروش و درآمد بیشتر ادامه دهید ، از پرداخت شما صرف نمی کنند.

5- برنامه های تلفن همراه را طراحی کنید

علاوه بر وب سایت ها ، کانال های رسانه های اجتماعی و تبلیغات ، برنامه های تلفن همراه نیز نقش مهمی در اقتصاد امروز دارند.

از آنجایی که امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند وب سایتها را از طریق آیفون های خود مرور کنند و به جای جستجو در سایت های Google ، می توانند مستقیماً به برنامه ها بارگیری کرده و به اطلاعات مورد نیاز و مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

اگر همچنین می توانید در آن سرآمد باشید ، می توانید بخشی از بسته بازاریابی خود را به شرکت ها ، رستوران ها و فروشگاه ها تحویل دهید.

6. انتشار کتابهای الکترونیکی

فرض کنید شما دوست ندارید با چهره به چهره صحبت کنید ، ممکن است به جای نزدیک شدن به کارفرمایان محلی ، آن را در کنار بازاریابی تعریف شده و تولید محصول اطلاعات در نظر بگیرید.

تمام آنچه شما نیاز دارید مایکروسافت ورد یا Open Office است و مواردی را که می دانید در مورد آنها بسیار تایپ کنید و می توانید به دیگران کمک کنید قبل از انتشار اطلاعات PDF از طریق کتابهای الکترونیکی یا فروشگاه Amazon Kindle Store.

7. شغل آزاد

شما می توانید به خاطر چیزهایی که نمی خواهند در بازاریاب های اینترنتی استخدام شود و ترجیح می دهید از خارج از کشور استخدام کنید.

مانند نوشتن مقاله ، طراحی گرافیک و تولید فیلم.

اما مگر اینکه در حال توسعه نرم افزار و برنامه باشید ، پرداخت عادی شما از ابتدا کمتر خواهد بود.

8. فروش دامنه و وب سایت

این تقریباً پردرآمد ترین 8 مدل از من برجسته است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دامنه های غنی از کلمات کلیدی یا چشمگیر و سایتهای سودآور را به خریداران سایتهایی مانند فلیپه و امپایر فلیپر فروش کنید.

هر مدلی را که انتخاب کنید می توانید تا زمانی که رایانه و اتصال به اینترنت داشته باشید می توانید در هر کجا و هر زمان که می خواهید اجرا کنید. این زیبایی واقعی بازاریابی اینترنتی است!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا