بازاریابی اینترنتی

مدرک بازاریابی دیجیتال در UofM Dearborn

من هم اکنون به عنوان دانشجوی دانشگاه کالج بازرگانی میشیگان داربورن ثبت نام کرده ام. نقش اصلی من بازاریابی دیجیتال و مدیریت فناوری اطلاعات است. فکر می کنم وزن این دوئل با ورود به دنیای تجارت مزیت ویژه ای خواهد داشت. UofM Dearborn از نخستین مدرسه هایی بود که این مدرک ویژه را در بازاریابی دیجیتال ارائه داد. درک این مسئله که تفاوت این مدرک با یک درجه بازاریابی منظم و پیامدهای آن برای دنیای تجارت چقدر متفاوت است ، مهم است.

چرا این عنوان بسیار مهم است؟ دفتر آمار کار آمریکا نشان می دهد که تحلیلگران تحقیقات بازار و کارشناسان بازاریابی 32-20 درصد در سال های 2012-2022 رشد می کنند که بیش از میانگین ملی فقط 11 درصد برای سایر حرفه ها است. این شواهد روشنی است که نشان می دهد نه تنها مشاغل موجود در این زمینه در دسترس خواهند بود بلکه مشاغل نیز به طور فعال به دنبال نامزدها برای پر کردن آن موقعیت ها خواهند بود. معمولاً وقتی می خواهید بازاریاب های دیجیتال را استخدام کنید ، یک تجارت با معضل روبرو می شود. آنها باید از یک فرد بازاریابی ماهر استفاده کنند که نیاز به آموزش گسترده یا استخدام یک جانباز باتجربه بازاریابی دیجیتال دارد که به حقوق بسیار بالاتری نیاز دارد. در عوض مشاغل به دنبال پر کردن این خلاء با دانشجویان این مدرک مربوطه هستند.

بیشتر و بیشتر مشاغل ، کمپین های بازاریابی خود را برای تمرکز زیاد بر روی سیستم عامل های آنلاین خود در حرکت می کنند. مزایای بازاریابی از این طریق گسترده تر از رسیدن به مخاطبان گسترده تری نسبت به سایر ابزارهای بازاریابی است. بازاریابی آنلاین اجازه می دهد تا داده های زمان واقعی به افرادی که کمپین را اجرا می کنند ، برگردند. این به تجارت اجازه می دهد تا فعالیت خود را مطابق آنچه مناسب می بیند تغییر داده و تغییر دهد. همچنین ، در این روز و اطلاعات سنی پادشاه است. بازاریابی دیجیتال به شرکتها اجازه می دهد تا اطلاعات و داده های خود را بدون هیچ گونه هزینه ای جمع آوری کنند.

در اینجا در دانشگاه میشیگان دبورن کلاس هایی داریم که در درجه اول بر بازاریابی دیجیتال متمرکز شده و به دوره های سنتی بازاریابی اضافه می شوند. این دروس از یادگیری نحوه رتبه بندی یک صفحه وب در صفحه اول گوگل گرفته تا پردازش و جابجایی تجزیه و تحلیل داده ها به طور قابل توجهی متغیر است. نرخ های اصلی مورد نیاز برای کلید دیجیتال مارکتینگ به شرح زیر است:

 • جستجو و بازاریابی مصرف کننده دیجیتال

 • استراتژی جدید ارتباطات و رسانه ها

 • تجزیه و تحلیل دیجیتال و محتوا

 • بازاریابی و تحقیق

 • بازی و خرده فروشی الکترونیکی

از این رو دانش آموز باید دو مورد از درسهای زیر را نیز انتخاب کند:

 • مدیریت سیستم های تجارت الکترونیکی

 • درک مصرف کنندگان

 • مدیریت بازاریابی

 • بازاریابی جهانی و فرهنگ مصرف کننده

 • سیستم های پایگاه داده 1

 • برنامه های رایانه ای پیشرفته

کلیه این شرایط علاوه بر کلاسهای معمولی مورد نیاز برای لیسانس مدیریت کسب و کار است.

کاربردهای این عنوان بی پایان است. فردی که دارای این مدرک است مجهز به پردازش صفحات رسانه های اجتماعی ، مدیریت وب سایت ، مدیریت محتوا ، تجزیه و تحلیل دیجیتال و غیره است. با توجه به همه چیز در حال حاضر دیجیتال ، فقط این حس وجود دارد که بازاریابی نیز به این روش ادامه خواهد یافت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: مدرک بازاریابی دیجیتال در UofM Dearborn

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا