دانش و فناوری

مخفی کردن آخرین بازدید و آنلاین بودن در واتس اپ به زودی برای همه ممکن می‌شود

در طول روز یا شب ما زمان زیادی را در پیام رسان ها اسپری می‌کنیم و واتس‌ اپ نیز در همین راستا در حال کار بر روی ویژگی وجود به نام «چه کسی می‌تواند به د چ» این ویژگی به شما کمک می کند تا هر زمانی که حساب واتساپ خود را باز می کنید، ض یک ویژگی کاملا جدید و مفید و همچنین درخواستی برای کسانی است که می‌خواهند فعالیت خود را در واتس‌اپ مخفی کنند.

قابلیت مخفی سازی آخرین بازدید واتس اپ چه چیزی به همراه دارد؟

احتمالاً از خود می‌پرسید که واتس اپ در حال حاضر نیز دارای یک ویژگی به نام است آخرین بازدید کمک. ی ر ر م ه ه ه ل ل ل ل ل ل ل ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ر ی ی ی ی ی چس چه چیز دیگری برای ارائه وجود دارد؟ من تو را راحت نخواهم گذاشت: پیش تو خواهم آمد. اما اطلاعات جدید نشان می‌دهد که اکنون می‌توانید آخرین وضعیت آنلاین خود را نیز پنهان کنید، که به شما. به عبارت ساده کلمه “آنلاین” در طول یا تا زمانی که واتس اپ را ببندید

مخفی کردن وضعیت آنلاین واتساپ به زودی برای همه کاربران ممکن است

مخفی کردن وضعیت آنلاین واتساپ به زودی برای همه کاربران ممکن است

شما مانند گذشته می‌توانید آخرین وضعیت آنلاین خود را با همه یا با مخاطبین خاص خود به اشتراک بگذارید. ا ت ان آن ی ت ت ت ت و و و و و وه واتس پ ی آن آن ان و و و و و و و و و و و و و و و و و و ن ر ر و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و آن را در آن آن آن را در آن آن آن را به شما. آن ان آن آن آن آن آن آن آن آن آن آن آن ان

این ویژگی در حال حاضر در نسخه بتا در کنترل واتس اپ در بخش حریم خصوصی در دسترس است. نجا ‌نجا می‌توانید گزینه‌های مربوطه را انتخاب کنید.

مواردی که گفتیم، درست مانند سایر ویژگی ها، واتس اپ در حال حاضر در حال حاضر در آزمایش ی ژگ م ت ت ت. اما می‌توان انتظار داشت که این شرکت به زودی برای کاربران عمومی واتس‌اپ ارائه کند.

منبع تصویر می‌گوید ارائه شده در بالا همراه با ویژگی‌های آن ممکن است در نهایت در نسخه پایدار کمی تغییر کند. قابلیت مخفی کردن آخرین بازدید برای شما مفید خواهد بود؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا