اخبار بازار

مخاطبان خود را با عناوین ساده جذب کنید!

باید
باید

چگونه می توان با عناوین مخاطبان را جذب کرد؟

نویسندگان تبلیغات با این موضوع بیشتر آشنا هستند. اولین قدم برای نوشتن عناوین شناسه تماس گیرنده ، در نظر گرفتن این است که کدام دسته از شرکت متناسب با این عنوان است. اگر محصول شما برای افراد معلول است ، شما نمی توانید یک سرخط مناسب برای کل جامعه بنویسید.

ارائه یک پیام کلی در عنوان شما مرحله دوم است. طبق مطالعات انجام شده از هر پنج نفر ، فقط یک نفر متن تبلیغ شما را می خواند. راه حل این است که آگهی خود را در عنوان خود وارد کنید ، یعنی اهداف مهم شرکت یا خدمات خود و ویژگی های مهم آن را در عنوان قرار دهید.

فرض کنید شرکتی به نام Karishma وجود دارد. رسالت این شرکت تولید لنت ترمز است. وقت آن است که برای جذب مشتری سرفصل تعیین کنیم. همیشه به یاد داشته باشید که هدف شما نوشتن عنوان محصول واحد ، و نه فقط خود تبلیغی ادبی است: این باعث شده است که بسیاری از شرکت ها ضررهای جبران ناپذیری را از دست بدهند!

اهداف تجاری فروش است و اگر فروش نباشد ، چگونه مواد اولیه ، حقوق کارکنان و بسیاری از مشکلات را حل کنید.

برگردیم به تنظیم عنوان شغلی شما! با پد های کارشی پر سرعت خود رانندگی کنید! جمله بالا به دلایل زیر مانند عنوان خوب برای حرفه شما به نظر می رسد:

3. با سرعت بالایی رانندگی کنید که نشان دهنده کیفیت محصول شما باشد و توجه مشتری را به خود جلب کند.

از عنوان شرکت خود در عنوان استفاده کنید ، زیرا فقط یک نفر از پنج نفر به متن تبلیغ شما می آید.

عنوان شما باید کوتاه باشد خود را به مشتری بسپارید ، آیا زحمت خواندن عناوین طولانی را دارید؟

از کلمات ساده استفاده کنید. خود را به نفع مشتری برگردانید ، جملات ساده را ترجیح می دهید یا مشکل؟

پیام کلی این است که زیبایی سادگی است؛ سعی نکنید قدرت ادبی خود را نشان دهید ، زیرا هدف این است که محصول را با جملات ساده بفروشید.

دو عنوان در عنوان وجود دارد: اول عنوان ، سپس متن تبلیغ و جزئیات. گروه دوم ابتدا متن تبلیغ را می نویسند و سپس عنوان را تعیین می کنند. هدف اصلی پیدا کردن عنوان مناسب است ، بنابراین با عنوانی که برای شما راحت تر است شروع کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا