دانش و فناوری

محل رونمایی از نسل پنجم گوشی های تاشو سامسونگ

اواخر فرودین 1402 برای شما نوشتیم که احتمال رونمایی زودهنگام سری Galaxy Z 5 سامسونگ اوایل مرداد 1402 و در کره جنوبی وجود دارد. بخش اول این شایعه دو هفته پیش تایید شد و دیدیم که احتمالا تاریخ معرفی گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 سامسونگ برای 4 مرداد 1402 تنظیم شده است. بخش دوم آن نیز در گزارش جدیدی تایید می شود. گفته شده که سامسونگ برای معرفی نسل پنجم گوشی های تاشو خود به خانه بازمی گردد.

محل رونمایی از نسل پنجم گوشی های تاشو سامسونگ

این تاییدیه از سوی لی یونگ هی، رئیس مرکز بازاریابی جهانی سامسونگ DX ارائه است. لی یونگ هی گفت که رویداد Galaxy Unpacked در سئول کره جنوبی برگزار می شود. وی در پاسخ به سوالی درباره دلیل میزبانی رویداد مذکور در کره جنوبی، گفت:

“زیرا کره معنادار و مهم است.”

لی یونگ هی نه تاریخ و نه محل دقیق برگزاری رویداد Galaxy Unpacked را تایید نکرد، اما برخی شایعات ادعا می کنند که این رویداد در 4 مرداد و در COEX بخش Gangnam-Gu سئول برگزار می شود.

انتظار می رود سامسونگ در این رویداد Unpacked از گوشی های تاشو گلکسی Z Fold 5 و Galaxy Z Flip 5 به همراه سری Galaxy Watch 6 رونمایی کند. همچنین ممکن است شاهد رونمایی این شرکت کره ای از هدست واقعیت ترکیبی (MR) خود در این رویداد باشیم، اما اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد.

شما منتظر گلکسی آنپکد جدید سامسونگ هستید؟ فکر می کنید کدام دستگاه برای تان جذاب تر خواهد بود؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا