دانش و فناوری

محصول بعدی Vivo احتمالا یک تبلت بسیار قدرتمند است

Vivo یکی از موفق ترین شرکت ها در دنیای موبایل است که طیف گسترده ای از محصولات مختلف را ارائه می دهد. طبق آخرین اخبار، محصول بعدی ویوو تبلتی بسیار قدرتمند خواهد بود. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

Vivo محصول زیر است. تبلت چند کاره؟!

کسب و کار گوشی‌های هوشمند Vivo در یکی دو سال گذشته، مدت کوتاهی پس از فروپاشی هواوی، رشد کرده است. این شرکت چینی در همه زمینه ها کار کرده است. بنابراین جای تعجب نیست که محصول بعدی که قرار است آن را در دسترس عموم قرار دهد یک تبلت اندرویدی بسیار قدرتمند است.

اولین تبلت در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد

Vivo نسخه Vivo Pad را برای تبلت آینده خود ثبت کرده است

به گفته مرکز گفتگوی دیجیتال، تبلت بعدی Vivo که ممکن است Vivo Pad (یا هر نام دیگری که ممکن است نامش را بگذارد)، از پردازنده برتر Qualcomm Snapdragon 870 قدرت می گیرد. تاکنون اطلاعات کمی در مورد این دستگاه وجود دارد. اما به نظر می رسد این تبلت با باتری 8040 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد. اخیراً جزئیات مشابهی از باتری آن در وب سایت TUV منتشر شده است.

Vivo محصول بعدی است

به گفته همین منبع، تبلت ویوو احتمالا سال آینده وارد بازار خواهد شد. همچنین انتظار می رود تا سال 2022 تولیدکنندگان بیشتری وارد بازار تبلت های پرچمدار شوند. همچنین ممکن است از سال آینده شاهد تولید و عرضه اضافی این نوع محصول باشیم. اینها شامل تبلت‌های بازی کوچک، تبلت‌های پرچمدار با نمایشگرهای بزرگ OLED و میزهایی با نمایشگرهای جوهری هستند.

نام‌های تجاری جدید Vivo در تلفن‌های رول‌آپ، کشویی و تاشوی جدید

سریع ترین رشد فروش گوشی های هوشمند برای اولین بار در سال 2021: با سامسونگ و ویوو بالا

Electronic Ink Display یا E-Ink شبیه به Electronic Ink نوعی نمایشگر کاغذ الکترونیکی (E-Paper یا Electronic Paper) است که دید وسیعی دارد و به مصرف انرژی کمتری نیاز دارد. این نوع نمایشگر معمولاً در فروشگاه‌های کتاب الکترونیکی و تا حدودی در صفحه‌های دیجیتال، ساعت‌های هوشمند، تلفن‌های همراه، برچسب‌های قفسه‌های الکترونیکی و پانل‌های معماری استفاده می‌شود.

ایمان PhoneArenaاگرچه تبلت Vivo در ابتدا در چین عرضه خواهد شد، اما می توان گفت که این شرکت می تواند آن را در مناطق دیگری مانند اروپا نیز عرضه کند. متأسفانه بعید است که این محصول در آمریکای شمالی عرضه شود.

نظر شما در این باره چیست؟ اگر تبلت Vivo با جزئیات و قیمت مناسب ارائه شود، می‌خرید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا