دانش و فناوری

محصولات جدید اپل در تعداد زیادی از فصل پاییز تا بهار سال آینده عرضه خواهند شد

در یکی از دو سال اخیر به خاطر حوادث حوادث، بحران بحران تراشه و آغاز جنگ روسیه و اتحادیه، شرکت‌های بزرگ جهان درگیر ضرر و ریان شد، اما این اپلیکشن است که خوب خود را حفظ می‌کند. هنوز چیزی برای دانلود در اینجا وجود ندارد. مانند ترنجی همراه باشید.

محصولات جدید اپل قرار است از فصل پاییز تا بهار سال آینده عرضه شوند…!

در طول رویداد جهانی توسعه‌دهنده ۲۰۲۲ (WWDC)، اپل به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و دستگاه‌های جدید بسیاری را معرفی کردند، اما همیشه گفته‌اند مارک‌گورمن، روزنامه‌نگار معروف بلومبرگ، در همه برنامه‌های این شرکت از پاییز ۲۰۲۲ تا نیمه اول سال ۲۰۲۳، شاهد آن هستیم. یک جریان واقعی از به روز رسانی محصولات اپلیکشن بود.

ما در چهار نوع آیفون ۱۴، سه مدل اپل واچ، مدل مک بوک با تراشه‌های M2 و حتی M3، اولین هدست ترکیبی، آیپدهای جدید در دو بخش معمولی و پرو، و همچنین AirPods Pro جدید و حتی یک هوم پاد جدید نیز هستند. صحبت میکنیم. ناکفته نامند که این بازه زمانی شامل معرفی یک Apple TV جدید نیز خواهد شد. ه تفته گورمن، شاید یکی از ویژگی های اصلی آیفون ۱۴، لاک اسکرین جدید آن باشد.

محصولات جدید اپل

این شرکت چند سالی است که روی یک رابط کاربری پیشرفته برای این کار می‌کند تا صفحه نمایش بهبود یافته با ویژگی‌های صفحه نمایش همیشه روشن شود که در نهایت این قابلیت در ۱۴ پرو به کار گرفته شود. مانند اپل واچ، فیفون ۱۴ پرو نیز قادر خواهد بود آب و هوا، تقویم، وضعیت بازار بورس و سایر ویجت‌ها را نشان دهد. از دیگر ویژگی‌های آیفون پ پرو می‌توان به بهبود دوربین سلفی دوربین اشاره کرد.

سیستم دوربین عقب جدید شامل یک سنسور 48 مگاپیکسلی، با حاشیه های نازکتر در اطراف صفحه نمایش، طراحی جدید ناچ جلوی دستگاه برای حسگرهای دوربین سلفی و سایر سنسورها و همچنین یک تراشه سریع A16 خواهد بود. اینجا هنوز چیزی نیست

به گفته GizChinaهمه مدل‌ها در حال حاضر از پورت لایتنینگ استفاده می‌کنند، اما انتقال این دستگاه‌ها به USB Type-C احتمالاً در اوایل سال 2023 انجام می‌شود، برخی از مدل‌های تبلت‌ها در پایان سال جاری نیز با همین پورت جدید عرضه خواهند شد. در تبلت‌ها، مارک گورمن، برخی از مدل‌ها را با استفاده از برنامه‌های کاربردی با عملکرد Stage Manager و بهینه ‌د عرضه می‌کند.

شما در حال حاضر M2 (J617 و J620) صحبت می‌کنیم. iPad Pro برای iPad Pro و M1 iPad یک مدل iPad Air نیز می‌تواند از این قابلیت جدید بهره‌مند شود. اپل در یکی دو سال آینده یک آیپد با نمایشگر بزرگ‌تر پیشنهاد می‌کند که ممکن است بین ۱۴ تا ۱۵ اینچ باشد. وجود ندارد که چنین اندازه‌هایی دارند، ویژگی Stage Manager احتمالاً کاربردی خواهد بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا