محتوای یتیم چیست؟ – باکره


اگر می خواهید محتوا را در Google طبقه بندی کنید ، باید آن محتوا را بدانید. این بدان معنی است که شما (یا یک وب سایت دیگر) باید به این محتوا پیوند دهید و Google این پیوندها را دنبال کرده و سپس محتوا را در لیست ذخیره می کند. بنابراین پیوندهای متنی که به محتوای خود اضافه می کنید برای وب سایت شما مهم است. اگر مطالب زیادی ارسال می کنید ، پس باید یک لینک داخلی عالی بسازید. ما در اینجا توضیح خواهیم داد که اصطلاح یتیم چیست و چرا برای SEO اهمیت دارد.

محتوای جدا شده محتواست که هیچ پیوندی از پست ها یا صفحات دیگر در همان سایت دریافت نمی کند. در نتیجه ، محتوا هم برای Google و هم برای بازدید کنندگان دشوار است. البته این را به خاطر داشته باشید که منظور ما از “پیوندهای متنی” در این مقاله است. اگر محتوای صفحه اصلی ، نقشه سایت ، صفحات و نشانک ها پیوندهایی به آن دارند اما فاقد پیوندهای متنی است ، همچنان به عنوان محتوای یتیم در نظر گرفته می شود. دلیل این امر این است که پیوندهای متنی زمینه و متن را در اختیار کاربران و موتورهای جستجو قرار می دهند ، بنابراین از این نظر ارزش بیشتری دارند.

برای ترتیب دادن محتوا ، Google باید به روشنی با آن آشنا شود. موتورهای جستجو پیوندها را دنبال کرده و کلیه محتویات صفحات را در لیست خود ذخیره می کنند. هیچ پیوند داخلی مهمی از صفحات یا سایر ارسال ها در محتوای مبهم وجود ندارد ، بنابراین گوگل این نوع محتوا را از اهمیت کمتری می داند. اگر مقاله برای شما مهم است ، باید برای Google و بازدید کنندگان خود روشن شود.

اگر پست وبلاگ جدیدی را می نویسید ، منتشر می کنید ، و سپس فراموش می کنید ، ممکن است در پست ها و صفحات جدید خود به آن پیوند نداشته باشید. آیا این چیز بدی است؟ خوب ، این بستگی به پست ارسال شده شما دارد. اگر می خواهید افراد و گوگل این پست را پیدا کنند ، قطعاً این یک چیز بد است. در این حالت ، اطمینان حاصل کنید که Google و مخاطبان شما می توانند این پست را پیدا کنند. ارتباط آن با پستهایی که باعث ایجاد ترافیک زیادی در موتورهای جستجوگر گوگل و مخاطبان شما می شوند به شما در رسیدن به پست وبلاگ خود کمک می کنند.

برای مشاهده بیشتر کلیک کنید

منبع: P30rank.ir

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: محتوای یتیم چیست؟ – باکره

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا