دانش و فناوری

مجوز 3C موتورولا اج ۳۰ اولترا برای این دستگاه رویت شد

موتورولا از برندهای نام آشنا و قدیمی بازار است که در دنیای اندروید حرف‌های زیادی نیز برای گفتن دارد. اگر هرگز عکسی نگرفته اید، باید آن را امتحان کنید در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مجوز 3C اج ۳۰ موتور اولترا تایید شد

اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. می‌شود دستگاهی با نام رمز Motorola Frontier اولین گوشی هوشمند با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی است، توسط این شرکت وارد بازار می‌شود، علاوه بر این، همچنین یکی از اولین پرچمداران با تراشه قدرتمند است. اسنپدراگون ۸ الاس نسل ۱ ساخت کوالکام خواهد بود. مند ماه پیش ، مدیر اجرایی موتورولا همچنین اعلام کرد که یک پرچمدار با سیستم شارژ سریع ۱۲۵ واتی این شرکت نیز معرفی می کند.

این دستگاه به عنوان یک گوشی شایع شده بود، اما اطلاعات زیادی درباره آن منتطب طبق اطلاعات فاش شده، این دستگاه موتورولا اج ۳۰ اولترا نامیده می‌شود و ظاهرا گواهینامه ۳C خود را دریافت کرده است. ه ی ی ی ی ی ی این دستگاه با تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱، دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و شارژ ۱۲۵ واتی عرضه خواهد شد.

مجوز 3C موتورولا اج ۳۰ اولترا

موتورولا Edge 30 Ultra ادعایی با گواهینامه اجباری چین و شماره مدل XT2241-1 تصویب شده است. طبق معمول، گواهی 3C جزئیات را در مورد فناوری شارژ دستگاه رائه می‌دهد اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. در واقع، برند مستقر در لنوو مدتی طول کشید تا به سمت این روند از تغییرات سریع حرکت کند، اما سرانجام امسال با موتورولا اج ۳۰ پرو که شارژ سریع ۶۸ واتی را به همراه داشت، اوضاع را بهبود بخشید.

موتورولا XT2251-1 و XT2243-2 خیرا مورد تایید وزارت صنعت و فناوری اطلاعات قرار گرفته است. ر ا ا ا د ف د د د ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا The XT2243-2 جانشین سری اج ۲۰ موتورولا است، اما ما دقیقا نمی‌دانیم که این دستگاه به چه معناست. خود موتورولا قبلا تایید کرده بود که یک گوشی پرچمدار جدید را در ماه جولای عرضه می کند.

این گوشی دارای پردازنده اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ و دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود. دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی این دستگاه، یکی از آخرین فناوری‌های سامسونگ در دوربین است، با این حال، این دو رو بنابراین، موتورولا اج ۳۰ اولترا با این سنسور قدرتمند معرفی خواهد شد و احتمالا برای مدتی تنها گوشی بازار با این حس

مجوز 3C موتورولا اج ۳۰ اولترا

به گفته GizChinaDigital افشاگر معروف یعنی Digital Chat Station، قبلا برخی از مشخصات فنی موتورولا Edge 30 با نام Frontier را فاش کرده است. این دستگاه دارای صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی OLED با رزولوشون فول چدی پلاس یک دوربین سلفی ۶۰ مگاپیکسلی در پانچ هول صفحه نمایش و یک دوربین سه گانه در پشت دستگاه نیز رخ‌نمایی می‌کنند. اصلی این گوشی هوشمند یک نمونه با سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی است، همچنین یک دوربین ثانویه ۵۰ مگاپی کک این گوشی دارای شارژ سیمی سریع ۱۲۵ واتی است و از شارژ بی سیم ۵۰ واتی نیز پشتیبانی می‌کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا