اخبار بازار

مبلغ وام بازنشستگی صفر 0.5 میلیون سود در سال – اخبار مربوط به اخبار ایران و اخبار جهانی


محمد شریادمدری جزئیات تسهیلات 1.5 میلیون تومانی را به 3.7 میلیون مستمری بگیر در کشور تشریح کرد که می توانند سه بار در سال پرداخت کنند. آژانس خبری به سرعت نقل قول موسسه تحقیقات مالی و بانکی را منتشر کرد.

شریعتمداری امروز بعدازظهر (سه شنبه 23 اسفند) در مراسم امضا شما اعطای تسهیلات ملی به تسهیلات خرید آنها گفتند: “در این برنامه بدون بودجه از بنیاد ، تسهیلات به بازنشستگان اهدا می شود.”

وی اضافه کرد: هر بازنشسته تحت برنامه امداد بانک صادرات ، صندوق بازنشستگی و فروشگاه رفاه سالانه سه و نیم هزار تومان در سال با نرخ سود صفر و نرخ کمیسیون دو درصدی دریافت می کند.

وزیر تعاون ، کار و رفاه تصریح کرد: در کنار این برنامه ، یک سبد معیشت نیز داریم که باید با اوضاع اقتصادی کشور و تحریم های وحشیانه مقابله کنیم.

شریامدری تأکید کرد: هیچ اجباری برای استفاده از برنامه و فروشگاه راحتی نیز تضمین می کند که تخفیف های فصلی آن شامل تسهیلات چشم پوشی نمی شود.

وزیر همکاری گفت: “چرخه منابع بازنشستگی پتانسیل بزرگی است که بانکها از آن استفاده می کنند. کافی است که طراحان خوبی برای طراحی چنین پروژه هایی داشته باشیم.”

شریعتمدری اظهار داشت: تأکید می کنم که طرح هماهنگی حقوق بازنشستگی و تناسب آن با همکاری نمایندگان مجلس تصویب می شود.

او تمهیدات لازم را برای مقابله با سیل و کرونا وی در کشور گفت: کرونا این یک اورژانس است و ما شبانه روز در مراکز خدمات اجتماعی کار می کنیم و دولت هر کاری که می کند می تواند انجام دهد کرونا از طرف دیگر ، به همبستگی نیاز دارد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا