اخبار بازار

مبانی باشگاه مشتریان | مهمترین

در حال حاضر ، ما می خواهیم سایت نرم افزاری کمی در مورد امکانات باشگاه نرم افزاری صحبت کند. با توجه به اینکه توسعه باشگاه مشتری برای حفظ و نگهداری مشتری باید انجام شود ، در طی سالهای فعالیت ما تصمیم گرفتیم که با توجه به نیاز شما سیستم باشگاه مشتری خود را توسعه دهیم. ما به شما نگاهی کامل تر به عملکرد می پردازیم ، بنابراین برای درک کامل از فرصت های خرید خود در انتهای مقاله با ما همراه باشید.

در کلوپ مشتری اطلاعاتی از قبیل پیدا خواهید کرد

نام و نام خانوادگی * نام خانوادگی * تلفن همراه * خطوط ، تاریخ تولد ، شناسه (کارت کارت) * و … عکس زیر را دوست داشت و بدست آورد سطح مشتری را مشخص کنید.

در بخش کارت هدیه می توانید کارت ها را به عنوان کارت هدیه تعریف کرده و در کارت اعتباری خاصی ذخیره کنید ، برای مثال می توانید یک کارت اعتباری 4000 تومانی را برای یک ماه یا بیشتر صادر کنید. این باعث می شود دیگران از تجربه خدمات شما استفاده نکنند.

اگر یکی از مشتریان شما کارت باشگاه شما را ندارد و یا کارت شما مفقود است ، می توانید با تمام اطلاعات و اطلاعات خود کارت جایگزینی صادر کنید.

با استفاده از این سیستم ، می توانید با ذخیره خودکار مشتریان جدید با ارائه آنها به صدها نفر به عنوان هدیه بر روی کارت خود ، هر یک از مشتریان خود را به نمایندگی فروش شغل خود تبدیل کنید.

از طریق باشگاه مشتری نرم افزار می توانید از امکانات چند شاخه ای استفاده کنید تا مشتری شما از میدان انقلاب بلیط دریافت کند اما اعتبار خود را در فروشگاه فردوسی هدر می دهد.

با استفاده از این ویژگی نرم افزار می توانید یک سیاست تخفیف ویژه برای هر شعبه تعیین کرده و برای هر شعبه یک سناریوی خاص تعیین کنید ، به عنوان مثال یک شعبه با تخفیف بیشتری.

ممکن است شما برای هر بخش از شعبه مشاغل خود با توانایی مدیریت و بارگیری پنل های خود در شعب مختلف نیاز به سیاست و مدیریت جداگانه داشته باشید.

شعب شما قابل کنترل ، کنترل و کاملاً قابل تفکیک هستند

با استفاده از این ویژگی می توانید هدایای بیشتری را به مشتریان خود بدهید و درصد بالاتر پیشنهاد نیز برای تشویق آنها به خرید مبلغ زیاد پول به عنوان مثال با اختصاص 3 هزار تومن خرید برای دادن 5٪ هدایای بیشتر به مشتریان هنگام خرید. احتمالاً بیشتر مبالغ بیشتری خرج می کردند.

در کلوپ مشتری می توانید سطوح بی پایان برای مشتریان خود تعیین کنید و می توانید برای هر مجموعه هدیه درصد جداگانه ای بدهید.

با انجام این کار ، مشتریان شما تلاش خواهند کرد تا به سطح بالاتری برسند و خدمات بهتری را بدست آورند ، این به معنای تعامل و سودآوری بیشتر برای برند و تجارت شما است.

تولدت مبارک همیشه و هدیه مخصوص تولد برای مشتریان این بسیار خوب است با این ویژگی می توانید هدیه های ویژه ای را برای روز تولد و رویدادهای خود به مشتریان هدیه دهید که می توانید به عنوان مثال اعلام کنید: روز قبل از این پیشنهاد به طور خودکار مشتری را آگاه می کرد.

برای به روز ماندن در اخبار کسب و کار خود ، می توانید برای کلیه مشتریان باشگاه مشتریان پیامک ارسال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این پیامها سرویس گرا هستند و حتی می توانید از طریق خط مسدود کردن پیامک نیز به آنها دسترسی پیدا کنید.

با استفاده از این ویژگی ، مشتریان شما می توانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق سایت یا اپلیکیشن خود به صفحه پنل خود مراجعه کرده و از معاملات و زیر گروه های خود مطلع شوند. برخی از ویژگی های کارت مشتری در زیر ذکر شده است.

  • مشاهده مشتری از اطلاعات ثبت شده خود
  • امکان مشاهده اعتبار شما
  • زیرمجموعه های خود را مشاهده کنید
  • درک معاملات خرد
  • کسب اطلاعات

در زیر سایر ویژگی های پنل کلاب مشتری و سیستم کلاب مشتری را که می توانید با آنها ثبت نام کنید پیدا خواهید کرد

این به شما امکان می دهد تا به صورت طبقه بندی شده با کاربران خود مشاهده و نگه دارید

از طریق این پنل می توانید گزارش های کاملی را در مورد کلیه عملیات شعبه خود مشاهده کنید ، این گزارش ها خاص هستند و در پنل شعبه نخواهند بود.

پنل کلوپ مشتری علاوه بر صدور کارت باشگاه مشتری ، می تواند کالاها و کالاهایی از جمله لباس ، صنایع دستی یا کارت حقوق و غیره را نیز تعریف کند.

با استفاده از این ویژگی می توانید درصد مشخصی یا مجوزهایی را برای محصول یا گروه خاصی از محصولات تعیین کنید ، زیرا برخی محصولات سود بیشتری برای فروشنده ایجاد می کنند ، طبیعی است که اغلب این محصولات را تخفیف می دهید. موارد دیگر

در هر بخش از نرم افزار ، مدیر کلوپ کلوپ قادر به اطلاع گروه های کاربری خاص برای اجرای سیاست های تخفیف هدفمند و بر اساس گزارشاتی است که در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با ترغیب مشتری گاهی اوقات لازم است از نکات بازاریابی استفاده کنید ما در نرم افزار کلوپ مشتری ما به طور مستمر در زمینه خرید و برگشت مشتریان کار می کنیم و سیستم باشگاه مشتریان خود را یکی از این روش های خرید اولیه به روز می کنیم. همراه با تخفیف و مدت زمان استفاده ، این نیز توسط باشگاه مشتری نرم افزار ارائه می شود

همچنین ممکن است شما از مشاغل و فروشگاه هایی باشید که علاقه ای به تخفیف ندارید. در پنل کلوپ مشتری می توانید در کیف پول مشتری پس انداز کنید ، به عنوان مثال مشتریان شما می توانند تا 6000 اعتبار خود را در پنل کلوپ مشتری خریداری کنند

علاوه بر صدور کارت های فیزیکی ، عملکرد کارت مجازی در صفحه کلوپ مشتری نیز ارائه شده است به گونه ای که مشاغل مستقر در محیط های مجازی مانند وب سایت یا اینستاگرام می توانند از پنل کلوپ مشتری استفاده کنند.

لیست کردن تقریبا یکی از قدیمی ترین روش ها برای ترغیب مشتریان به فروش بیشتر است ، اما هنوز هم یکی از محبوب ترین راه ها برای خرید مشتریان در سراسر جهان است. در پنل کلوپ مشتری ، می توانید برای همه کاربران یا یک گروه کاربر خاص ترسیم کنید

منبع https://narmafzaran.com/customer-club-facilities/

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: مبانی باشگاه مشتریان | مهمترین

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا