بازاریابی اینترنتی

مایک فیلسیما و مرگ در بازاریابی اینترنتی – قدمی خیلی دور؟

Mike Filsima یک بازاریاب باتجربه اینترنتی است که در اوایل بازی شروع به بازاریابی آنلاین می کند.

انتشار پروانه بازاریابی در اوایل امسال موفقیت بزرگی بود. دستنوشت بازاریابی پروانه یک محصول اطلاعاتی دقیق است که نشان می دهد چگونه می توان یک محصول موفق راه اندازی کرد.

هنگامی که افرادی مانند مایکل چنی در ابتدای سال جاری میلادی به نمایش قابل توجه موفقیت آمیز فیلم های AdSense (250،000 دلار در هفت روز) اعتبار می دهند ، می توانید درک کنید که چرا دست نوشته مایک اینقدر فروش خوبی دارد.

آخرین محصول به صورت رایگان ، مرگ بازاریابی اینترنتی، از نزدیک پیروزی موفقیت آمیز ویروسی اسکات بولتز ، “مرگ Adsense” را دنبال می کند که به طور قطع باعث شده مردم بنشینند و توجه کنند.

موفقیت ویروسی این محصول “خبر بد” شاید به همین دلیل باشد که مایک را به انتشار آخرین گزارش برانگیخت.

هنگامی که شخصی مشهور به عنوان مایک گزارشی با عنوان “مرگ در بازاریابی اینترنتی” می نویسد ، می توانید مطمئن باشید که او روی یک قفسه نمی نشست و گرد و غبار جمع می کرد! .فکر می کنم صندوق ورودی من حداقل بیست پیشنهاد برای بارگیری گزارش مایک از اسامی مختلف شناخته شده داشت!

آیا بازاریابی اینترنتی مرده است؟

در حالی که مایک مشکل جلب توجه به تعداد فزاینده ای از پرتاب های موفق را اعتراف می کند ، اما تقریباً به نظر می رسد قربانی موفقیت او است.

با ایجاد چنین محصول موفق (بازاریابی پروانه) برای توضیح چگونگی جلب توجه مردم و ایجاد یک محصول موفق موفق – این دقیقاً همان کاری است که مردم انجام می دهند – و نتیجه این است که بازار مملو از راه اندازی محصولات است.

به نظر می رسد نگرانی اصلی مایک این است که گرفتن پول بیشتر از همیشه از بازاریابان اینترنتی ما دشوار است. با این وجود ، اطلاعات بهتری وجود دارد که شما همیشه می توانید با موفقیت یک لیست بسازید ، صفحات محصول و صفحات فروش را در بسیاری از سوله های بسیار سودآور دیگر ایجاد کنید که بازاریاب باتجربه نگران نباشید.

به نظر می رسد زمان فروش محصولات تازه وارد به تجارت اینترنتی یا کارشناسان مجرب فرا رسیده است. پس چه می توانیم بکنیم؟

به یک منبع درآمد اعتماد نکنید، اما برخی از منابع درآمد وجود دارد.

بازار طاقچه – توجه خواهید کرد که متخصصانی مانند Rosalind Gardner از همکاران بازاریابی اینترنتی خود درآمد خوبی کسب می کنند ، اما آنها همچنین دارای سایت هایی در مناطق کاملاً نامربوط مانند دوستیابی آنلاین هستند.

پس از افزایش و کاهش درآمد AdSense برای بسیاری ، پیام واضح است ، متنوع سازی برای زنده ماندن.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا