دانش و فناوری

ماکت آیفون 14 پرو مکس جزئیات طراحی آن را بار دیگر تایید کرد

اپل در حال حاضر بری سری آیفون 14 خود را ساخته است که از مدل آیفون 14، آیفون 14 پرو، آیفون 14 پلاس و آیفون 14 پرو مکس ساخته شده است. با آن حال، قبل از هر کون عرض المزید، یک ماکت صاختگی افشا شده عناصر و اجزای طراحی مدل برتر این ایفون 14 پرو مکس را فاش کرد.

تصویری از ماکت iPhone 14 Pro Max تسویر افشاگری در توییتر به سبامت کے شد. با کھیں به تویت و دو شوباز از مدل ساختگی فیلیک داشت اینده اپل به شما شد که به تراشین جلو و عقب آن به ما صناعه می‌دهد. در ابتدا به وضوح می‌بینیم که آیفون 14 پرو مکس دارای یک سوراخ در جلو است و در سمت دیگر، پنج شکل دیسک وجود دارد که در وسط صفحه قرار دارند. این دو بریدگی برای دوربین جلو و آدا سنسورهای بری تکیلیک Face ID آن است.

عکس های آیفون 14 پرو مکس

عکس های آیفون 14 پرو مکس

اما با نگاه بهبندی پشتی، این مدل ساکتگی درای یک ماجول دروبینی بهیں در کوشه بالا سمت چپپ است. از آن هم می‌توانم فیلمی را که با دوربین موضول می‌کنم. گزارش قبلی ما در ترنجی تحمیل دارد. علاوه بر این، این ماژول دوربین دارای سنسور عکس واقعی و فلاش LED است. অত্তে ইট্র্র মির্ড্যান স্র্যান tof 3d lidar নিজ রির্য ন্য়্য মাল্র ইরির ইরির.

अधिया आफ़ोन 14 مارس 2018

در انتظار دوربین واقعی در پشت، یک سنسور جدید 48 مگاپیکسلی با یک لنز 12 مگاپیکسلی در بالا و یک دوربین 12 مگاپیکسلی تله فوتو دارد. همچنین منبع آیفون 14 پرو مکس دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی ProMotion OLED با فرکانس 120 هرتز است. در حالی ک کیپست رشد A16 Bionic را در خود جای دائه و از یک بطری 4323 میلی امبر ساعتی فریع میکند.

طراحی و ویژگی های آیفون 14 پرو مکس چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا