مادر ایلان ماسک مانع برگزاری بزرگترین مبارزه درون قفس جهان می شود

مادر ایلان ماسک به طور قاطع جلوی مبارزه فرزندش با مارک زاکربرگ ایستاده است. اما آیا این مبارزه خبرساز لغو خواهد شد؟
چند روز پیش ایلان ماسک در یک توییت جنجالی، مارک زاکربرگ مدیرعامل متا را به مبارزه درون قفس دعوت کرد. زاکربرگ نیز سریعاً با یک استوری در اینستاگرام خود، مبارزه را قبول و از مالک توییتر خواست تا لوکیشن مبارزه را اعلام کند. باوجود اینکه همه خیال می کردند این یک مبارزه خیالی ست، ایلان ماسک محل مبارزه را تعیین و خیال تبدیل به یقین شد.
حال و پس از جدی شدن مبارزه این دو ثروتمند مشهور، مادر ایلان ماسک نسبت به مبارزه فرزندش با مارک زاکربرگ مخالفت کرده و گفته است که به طور قاطع جلوی این مبارزه را خواهد گرفت.
بیشتر بخوانید: مدیر UFC جدی بودن مبارزه ماسک و زاکربرگ را تایید کرد!
مادر ایلان ماسک مانع برگزاری بزرگترین مبارزه درون قفس جهان می شود
ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت های اسپیس ایکس و تسلا، هفته  گذشته مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا را به مبارزه  طلبید. دراین میان برخی از سایت های شرط بندی به دلیل مهارت های زاکربرگ در ورزش جوجیتسو، او را برنده  مسابقه  مذکور می دانند.
اکنون مادر ایلان ماسک مسابقه  بین فرزندش با مارک زاکربرگ را محکوم کرده است. مادر ماسک می گوید: «انجام این مسابقه را تشویق نکنید!» وی دو ایموجی عصبانی نیز درکنار توییت خود منتشر و اعلام کرد:
«درواقع، من مبارزه را لغو کرده ام؛ اما هنوز به آن ها نگفته ام. به هرحال، همچنان می گویم مبارزه بین این دو نفر درهرصورت لغو می شود.»

در همین حال، ماسک به فریدمن گفت حاضر است در مسابقه  MMA واقعی شرکت کند. آن ها حتی درباره  مکان مبارزه نیز به توافق رسیدند و دانا وایت، رئیس UFC، نیز این دو میلیاردر را تشویق کرد. وایت هفته  گذشته گفت: «این بزرگ ترین مبارزه در تاریخ جهان و بزرگ تر از هر اتفاقی است که تاکنون رخ داده است.»
به هرحال، مادر ماسک ترجیح می دهد نبرد پسرش با زاکربرگ فقط در حد حرف و با استفاده از کلمات باشد. به نوشته  فیوچریسم، با وجود مخالفت مادر ایلان ماسک، همچنان این احتمال وجود دارد که میلیاردرهای مشهور حوزه  فناوری با یکدیگر نبرد فیزیکی داشته باشند.
برخی از بنگاه های شرط بندی در سرتاسر جهان از همین حالا نظرات و پیش بینی های خود را درباره  برنده  مبارزه  قفس بین ماسک و زاکربرگ اعلام کرده اند و اکثر آن ها مدیرعامل متا را برنده  این مسابقه می دانند.
بیشتر بخوانید:

    مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس ؛ پیروز این نبرد کیست؟ [+مقایسه وضعیت جسمانی دو طرف]
    ثروتمندترین فرد جهان مبتلا به افسردگی است؛ ماسک به مصرف کتامین اعتراف کرد!

نظر شما درباره  مخالفت قاطع مادر ایلان ماسک با مبارزه زاکربرگ و فرزندش چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا