دانش و فناوری

لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 30 فروردین 1401

یکی از نگرانی های طرفداران گوشی آن ها است. در نوشتار لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 30 فروردین 1401 اینجا هنوز چیزی نیست.

حذف ارز تخصیص یافته برای تولید موبایل، افزایش و کاهش قیمت دلار و تصمیم گیری قانونگذاران. روند افزایش قیمت گوشی های هوشمند، بسیاری از افراد را از خرید گوشی های پرچمدار ناتوان کرده اند. اینجا هنوز چیزی نیست. برند شیائی این مشکل را تا حدودی تعیین کرده است.

شرکت شیائومی از همان سالهای اولیه فعالیت خود، همیشه تلاش می کند گوشی هایی را با کیفیت بالا با قیمت مناسب ارائه دهد و با توجه به موقعیتی که در صنعت گوشی های هوشمند دارد، می توان گفت که عملکرد موفقی در برنامه ریزی های خود دارد. شیائومی در طراحی گوشی‌های خود، از مشخصات رده‌بالا، میان‌رده‌ها و سوفاده‌های اقتصادی می‌کند و آنها را می‌سازد. این تنوع قیمت، دست خریدار را برای انتخاب گوشی با قیمت مناسب باز می‌گذارد.

در ادامه، لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 30 فروردین 1401 را مشاهده می کنید که قیمت های بازار در نسخه های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 30 فروردین 1401

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی های امروز 30 فروردین 1401 لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل ظاهری دیده می شود یا قیمت گوشی را می خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاص مورد نیاز برند شیائومی هستید، موضوع را در بامنت‌ها به اشتراک گذاشتن. در ادامه لیست قیمت گوشی امروز 30 فروردین 1401 را مشاهده کنید:

قیمت گوشی شیائومی امروز در بازار
قیمت گوشی شیائومی امروز در بازار
قیمت گوشی امروز
قیمت گوشی امروز
قیمت شیائومی امروز
قیمت شیائومی امروز

معرفی برندها و زیرمجموعه های شیائومی

اس از مرور لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 30 فروردین 1401 بد نیست کمی هم به معرفی برندهای.

Redmi: ردمی در آغاز با عرضه گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی کار خود را شروع کرد. یوشی‌ها با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه عرضه می‌شوند و با توجه به این برند به مرور زمان گوشی‌های خود را در 3 سری راه‌اندازی کرد. سری اقتصادی redmi، سری میانرده Note و سری ردهبالای K. گوشی های سری K در حال حاضر یکی از مدعیان بازار رقابت گوشی های ردهبالا می شوند و در عین حال، با قیمت مناسبتر به فروش میرسند.

POCO: کوکو کار خود را به‌عنوان زیربرند شیائومی آغاز کرد، اما به مرور زمان، به یک شرکت مستقل تبدیل شد. هنوز که هنوز است مجموعه‌های شرکت‌های شیائومی به‌شمار می‌رود. ارتباط پوکو با شیائومی، چیزی شبیه به ریلمی، وان پلاس و اوپو است که به‌عنوان بخشی مستقل از آن است. POCO گوشی‌های خود را در سری C (رده‌پایین ارزان‌قیمت)، سری M (اقتصادی)، سری X (میان‌رده‌بندی اقتصادی) سری F (رده‌بندی‌شده).

بلک کوسه: شرکت بمپانی بلک شارکهای زیرمجوعه شیائومی است که در زمینه تولید سخت افزار، نرم افزار نرم افزار، نرم افزار تولید می شود. م پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ شرکت ککک شارک یک شرکت می‌شود که شیائومی روی آن سرمایه‌گذاری کرده است.

Mi: شیائومی در سری می، شوشی‌های پرچمدار خود را می‌کند. یوشی‌ها از طراحی دوربین، مشخصات فنی و ظاهری، رده‌بالا هستند و نسبت به شیائومی گوشی‌های پرچمدار اخیر خود مثل شیائومی 12، شیائومی 12 ایکس و شیائومی 12 پرو را بدون برند «می» معرفی

بیشتر بخوانید:

نظر شما در لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 30 فروردین 1401 ؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا