فیلم و هنر

لوسترهای دست ساز سیسانه

در این مقاله با جزئیات محصولات و روند کاری شیدا ابراهیم بیگی مالک و مدیر برند سیسانه آشنا می شوید.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ مقالات و نظرات شیدا ابراهیم بیگی را در مورد ساخت محصولاتشان می خوانید: من شیدا ابراهیم بیگی مالک و مدیر برند سیسانه اولین تولید کننده هستم. لوستر و آباژور و آباژورهای نخی هندسی در ایران جهت ساپورت صنایع دستی با ایجاد شغل برای افرادی که متأسفانه در دوران کرونا شغل خود را از دست داده اند و یا افرادی که علاقه مند به انجام صنایع دستی خلاقانه هستند، ایده ای کلیدی از اصل فرانسوی داشته باشند و با یک سری تغییرات تولید را در کرج آغاز کنند و از هر سرمایه گذاری استقبال کنند. یا من وکیل هستم

هیچ قسمت جدا نشدنی از این محصولات وجود ندارد و همگی از چوب و کتان ساخته شده اند که می توان آن ها را به طور کامل جدا کرد و مجددا استفاده کرد و بسیار گران است.

طراحی این محصولات به این صورت است که در صورت استفاده از لامپ های کم مصرف، گرمازدگی ایجاد نمی شود و نور ملایم تولید شده باعث افزایش راحتی و طراحی خاص داخلی می شود.

محصولات سیسانه قابل استفاده در منازل، رستوران ها، کافه ها، مهدکودک ها، آتلیه ها، سالن های زیبایی، فروشگاه ها، مدارس، هتل ها و سالن های بزرگ و … می باشد.

سایز و رنگ بندی مطابق با مفهوم مشتری کاملاً منعطف بوده و امکان دریافت هر نوع سفارش و هر سایز و رنگ سازمانی وجود دارد.

ماموریت سیسانه تنها یک محصول داخلی نیست و در آینده نزدیک درگیر صادرات به کشورهای همسایه خواهیم بود و کارگاه هایی نیز برای آموزش بافت و ساخت این محصول جدید و خلاقانه برای علاقه مندان خواهیم داشت.

کانالهای ارتباطی:

این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده باید جاوا اسکریپت را فعال کنید: ایمیل

@sisaneh: اینستاگرام

مخاطب: ۰۹۳۹۵۶۱۰۱۷

سایر محصولات سیسانه

چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دست
چراغ های سیسانه ساخت دستنمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا