دانش و فناوری

لوازم جانبی جدید Eco-Friends سامسونگ

هفته گذشته سامسونگ لوازم جانبی جدید Eco-Friends خود را در کره جنوبی عرضه کرد. اکنون این شرکت اعلام کرده است که این مجموعه در بیش از 40 کشور دیگر ازجمله چین، هلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی، امارات و ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

لوازم جانبی جدید Eco-Friends سامسونگ

لوازم جانبی جدید Eco-Friends درمجموع شامل 64 محصول متنوع بوده که از 11 کاراکتر و طرح ساخته شده است. همه این طرح ها از حداقل 40 درصد مواد بازیافتی ساخته شده اند.

سامسونگ با طراحان و برندهای معروف در سراسر جهان شریک شده است که از مهم ترین آن ها می توان به TOILETPAPER ،Smiley and Keith Haring ،Disney ،Marvel ،Minions ،Pokémon و Kakao Friends اشاره کرد. این مجموعه همچنین شامل طراحی های هنرمندان مشهور کی پاپ مانند Stray Kids ،SKZOO و BTS Dynamite است.

لوازم جانبی جدید Eco-Friends سامسونگ

لوازم جانبی جدید Eco-Friends سامسونگ

لوازم جانبی Samsung Eco-Friends برای Galaxy Z Flip 5 ،Z Fold 5 ،Galaxy Tab S9 ،Galaxy Watch 6 به علاوه Galaxy Buds 2 Pro و حتی پروژکتور قابل حمل Freestyle موجود است.

لوازم جانبی گوشی های تاشو سری Z اکنون شامل برچسب های NFC و کدهای QR هستند. این موارد به گوشی های تاشو اجازه می دهند تا فوراً والپیپرهای خود را با قاب موردنظر شما مطابقت دهد.

گلکسی زد فولد 5 همچنین دارای یک قاب انحصاری Flipsuit است که می توان آن را با کارت های رنگارنگ سفارشی کرد. این کارت ها دارای برچسب های NFC نیز هستند، بنابراین تعویض کارت ها تم صفحه را نیز تغییر می دهد.

لوازم جانبی Samsung Eco-Friends به زودی در بیش از 40 کشور در سراسر دنیا در دسترس خواهند بود. این شرکت همچنین قصد دارد خط تولید خود را با طراحی های خلاقانه تر گسترش دهد.

دیدگاه شما پیرامون لوازم جانبی Samsung Eco-Friends با طرح های مختلف چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا