دانش و فناوری

قیمت گوشی پوکو امروز 30 فروردین 1401

اوکو یکی از برندهای پرفروش در بازار گوشی ایران است و از افزایش به همین دلیل، لیست قیمت گوشی پوکو امروز 30 فروردین 1401 را جمع آوری کردند. برای اطلاعات بیشتر قیمت روز گوشی های پوکو با تکراتو همراه شوید.

حذف ارز تخصیص یافته برای تولید موبایل، افزایش و کاهش قیمت دلار و تصمیم گیری قانونگذاران. روند افزایش قیمت گوشی های هوشمند، بسیاری از افراد را از خرید گوشی های پرچمدار ناتوان کرده اند. اینجا هنوز چیزی نیست. برند پوکو این مشکل را تا حدودی تعیین کرده است.

پمپانی پوکو با عرضه گوشی‌های میان‌رده و رده‌بندی بالا با قیمت مناسب، یکی از محبوب‌ترین برندهای موجود در بازار ایران. این شرکت‌های شرکت‌های خود را در چند سری مختلف پایین‌رده، میان‌رده و رده‌بالا عرضه می‌کنند و همه آن‌ها.

روکو کار خود را به عنوان زیربرند شیائومی آغاز کرد و بعدها به یک برند مستقل تبدیل شد. بوه پوکو هنوز هم در تامین قطعات گوشی‌های هوشمند به شیائومی وابسته است. ک ک ک ر ر ک ک ک ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

پوکو از همان فعالیت ابتدایی خود را برای جستجوی گوشی هایی با مشخصات و ویژگی های کاربردی را با قیمت مقرونبهصرفه در بازار عرضه می کند و با توجه به موفقیت آن در بازارهای جهانی، می توانم عملکرد موفقی داشته باشم.

در ادامه، لیست قیمت گوشی پوکو امروز 30 فروردین 1401 را مشاهده می کنید که قیمت های بازار در نسخه های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

لیست قیمت گوشی پوکو امروز 30 فروردین 1401

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی پوکو امروز…. لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل ذکری دیده می شود یا قیمت گوشی را می خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاص برند پوکو هستید، موضوع را در کامنت ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی امروز…. را مشاهده کنید:

قیمت گوشی پوکو امروز در بازار
قیمت گوشی پوکو امروز در بازار

معرفی سری گوشی های پوکو

گوکو گوشی‌های خود را در سری XMC و F عرضه می‌کنند که هرکدام از آنها، بازار هدفی دارند. در ادامه، تفاوت این سری ها را بررسی می کنیم.

ج: گوکو گوشی‌های سری C خود را با مشخصات پایین‌رده طراحی می‌کند و با قیمت ارزان به‌فروش می‌رساند. می‌توانم بگویم که در سری C پوکو می‌توان ارزان‌ترین گوشی‌ها را با مشخصات قابل قبولی دریافت کرد. اوکوشی‌هایی مثل Poco C3 و Poco C31 هوشی‌هایی ثاین‌رده مدیاتک ج ز

سری ام: موشی‌های سری M پوکو نسبت به سری C، از مشخصات رده‌بالاتری می‌شوند و با قیمت‌های اقتصادی عرضه می‌شوند. این گوشی‌ها با گوشی‌های برند Redmi هم‌تراز هستند. شوشی های Poco M3 و Poco M3 Pro س ظ ظ ش ش ش ش ش ش ش ش شوشی های. موشی‌های سری M همچنین ظاهر بهتری دارند.

X X: Xوشی‌های سری X به مشخصات میان‌رده‌ی مجهز می‌شوند. موشی‌ها بزرگ‌تر از دو سری قبلی هستند، تراشه‌های سریع‌تری دارند، دوربین‌های بهتری دارند. یوشی‌ها می‌توانند تمام انتظارات کاربران را برآورده کنند و عملکرد خوبی هم در اجرای بازی‌ها دارند.

سری F: فوشی‌های سری F پوکو در دسته‌های گوشی‌هایی با مشخصات رده‌بالا و حتی پرچمدار قرار می‌گیرند که نسبت به دیگران دارند. سری F بوکو با عرضه گوشی Poco F1 کار خود را آغاز کرد و برای رقابت با گوشی OnePlus 6 به بازار آمد. سری F هوکو هم‌اکنون با گوشی‌های پرچمدار شیائومی رقابت می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در لیست قیمت گوشی پوکو امروز 30 فروردین 1401 ؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا