دانش و فناوری

قیمت گلکسی S22 نصف شد ؛ ماجرای جنجال GOS چیست؟

GOS که با عنوان بهینه‌سازی عملکرد بازی و اپلیکیشن راه‌اندازی می‌شد، اکنون به چالش اصلی سامسونگ تبدیل شده است. اخیرا اپراتورهای کره جنوبی، قیمت گلکسی S22 را کاهش داد تا جبرانی بر خرابکاری سامسونگ باشد.

GOS یا Game Optimization Service با هدف بهینه‌سازی عملکرد و اجرای بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها در گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ راه‌اندازی شد. اما نتیجه بررسی‌های اخیر نشان داد که این سیستم نرم‌افزاری در واقع با دستکاری و کنترل عملکرد اعمال مانع از آن می‌شود.

سرویس رسانه تکراتو

در پی این ماجرا، بنچمارک گیک‌بنچ چهار نسل از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ و جدیدترین سری تبلت‌های گلکسی تب اس. آخرین خبرهایی هم از قیمت گلکسی S22 در بازار کره جنوبی به گوش می‌رسد.

22اهش قیمت گلکسی S22

سیستم کنترل GOS، بیشتر از هر بازار دیگری، کاربران بازار کره جنوبی را خشمگین کرده است. در نتیجه این رسوایی، اپراتورهای این کشور تصمیم گرفتند تا گلکسی S22 را با تخفیف زیاد عرضه کنند.

قیمت گلکسی S22 سامسونگ به نصف می‌رسد. سیستم های GOS ادامه دارد

سرویس GOS از سال 2016 تابه‌حال راه‌اندازی شده و قرار بود به‌عنوان یک سیستم بهینه‌سازی عمل کند. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. در نتیجه، از داغ شدن بیش از حد از گوشی جلوگیری می‌کند و دستگاه می‌تواند کمتری مصرف کند.

سیستم روی شه گوشی‌های سامسونگ تابستانی بدون نیاز به دستکاری و محدود کردن اجرای اپلیکیشن‌ها. در حالت استاندارد، گوشی نباید هنگام اجرای برنامه‌های سنگین داغ یا مصرف زیاد مصرف شود. م ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی.

نرم‌افزارهای متعددی برای مدیریت مصرف انرژی وجود دارند که در هنگام اجرای برنامه‌ها کمک می‌کنند GOSA GOS قم شما اجرا می‌شود که اپلیکیشن‌های موجود در فهرست سامسونگ روی دستگاه اجرا می‌شوند. نکته جالب اینجاست که گوشی‌های نسل قبلی سری S سامسونگ به سیستم‌های خنک‌کننده بهتری مجهز بودند

قیمت گلکسی S22 سامسونگ به نصف می‌رسد. سیستم های GOS ادامه دارد

بنچمارک گیک‌بنچ در نتیجه بررسی‌های خود متوجه شد که GOS می‌تواند عملکرد اپلیکیشن‌ها را تا 46 درصد کاهش دهد. این بنچمارک در نهایت چهار نسل از پرچمداران سری S و تبلت S8 سامسونگ را از فهرست خود حذف کرد. سامسونگ رسما عذرخواهی کرد این ویژگی در دسترس نیست در حال حاضر.

رار سیم سامسونگ برای کاهش هزینه های تولید سیستم خنک کننده محفظه بخار را حذف کرده و تنها بر سیستی. اما این تصمیم اشتباه باعث کاهش قیمت گلکسی S22 در بازار کره جنوبی و فروش این گوشی می شود.

خبرگزاری رویترز گزارش داد که سه اپراتور بزرگ کره جنوبی، قیمت گلکسی اس 22 سامسونگ را از 812 دلار به ددد رساند. تحلیلگران بر این باورند که سامسونگ احتمالاً، این تخفیف اعمال را به اپراتورها پرداخت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد قیمت گلکسی S22 چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا